Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klienci Idei mogą pomóc ofiarom tsunami

Klienci Idei mogą pomóc ofiarom tsunami

WitekT 5 Stycznia 2005 21:51

0 0

PTK Centertel, operator sieci Idea uruchamia od 6. stycznia specjalny, charytatywny serwis SMS, za pośrednictwem którego przekazywać można w prosty sposób środki finansowe na rzecz najbardziej potrzebujących ofiar klęski trzęsienia ziemi i powodzi (tsunami) w krajach Azji południowo-wschodniej. Specjalny serwis charytatywny Idei będzie działał do 30. stycznia.

Całość zebranych w ten sposób środków (poza podatkiem VAT) PTK Centertel przekaże za pośrednictwem Partnera akcji - Polskiej Akcji Humanitarnej - na rzecz najbardziej potrzebujących.

W celu przekazania wsparcia finansowego wystarczy wysłać SMS w sieci Idea o treści POMOC na numer 7377, koszt 3 zł bez VAT (3,66 zł z VAT).
Każdy kto prześle SMSa z pomocą otrzyma komunikat zwrotny: IDEA. Dziękujemy Twoje 3 zł bez VAT zostanie przekazane na pomoc ofiarom powodzi w Azji.

Dla uczestników Programu Profit dostępny będzie numer 8077 na analogicznych zasadach.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Rączek  2005-01-06 00:34:02  host: prosie6.aster.pl

  Era dała milion złotych, Idea (Tepsa) nr sms'owy. No comment

 • 0

  2. ~  2005-01-06 16:51:00  host: external.ciech.waw.pl

  Oraz możliwość wsparcia (0,66 PLN) ministra fajansów

 • 0

  3. ~:((((  2005-01-09 11:42:00  host: 195.94.216.178

  Trzeba się podlizać rządowi i odpalić mu trochę z tej pomocy. Era dała milon, bez udziału swoich klientów, oni jak chcą mogą wpłacać na fundację TVN Nie Jesteś Sam.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet