Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klawiatura z Windows Phone/10 Mobile zagości na tabletach i PC

Klawiatura z Windows Phone/10 Mobile zagości na tabletach i PC

Isand 4 Czerwca 2017 22:40

3 2

wordflow

Dobre wieści dla fanów klawiatury znanej z mobilnej odsłowny systemu Windows. Będą mogli używać jej również na tabletach. Wszystko to w ramach nowej powłoki systemu.




Postulat przeniesienia klawiatury znanej z telefonów był zgłaszany wiele razy do Microsoftu. Była to jedna z najczęściej podnoszonych kwestii i wniosków do Centrum Opinii. Przedsiębiorstwo ze stany Waszyngton postanowiło spełnić życzenie użytkowników.

Nowa metoda wprowadzania tekstu to jeden z elementów CShell. Użytkownicy mają dostać mieszankę WordFlow oraz SwiftKey (przejęte przez Microsoft). Zmiany mają dotyczyć kompilacji 16212.

Źródło tekstu: mspoweruser.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: microsoft

w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2017-06-04 23:02:05  host: 90.253.91.193

    Petarda. Gajewski ze Spidersweb i trzech jego kumpli z Windowsami sie uciesza.

  • 2

    2.  2017-06-04 23:15:18

    Można wiele pomyj wylać na mobilnego Windowsa, ale po przetestowaniu wielu różnych telefonów z Androidem, z wieloma różnymi klawiaturami, w żadnym z nich nie znalazłem narzędzia do wprowadzania tekstu wygodniejszego, niz to, co oferuje Microsoft w Windows 10 Mobile.

  • 2

    3. ~Seb  2017-06-04 23:34:06  host: cpc99576-brnt1-2-0-cust615.4-2.cable.virginm.net

    To prawda, klawiatura MS jest nie do pobicia. I po przesiadce bardzo mi jej brakuje. Ani android ani iOS nie dają tego komfortu.

  • 0

    4.  2017-06-05 07:50:24

    Jak dla mnie klawiatura na W10M nigdy nie była dobra, podpowiedzi odpowiednie są daleko albo ich nie ma kiedy np. napiszę jakiś wyraz, ale bez polskich znaków. Czasowniki najczęściej sugeruje mi w rodzaju żeńskim, co jest upierdliwe, a samo WordFlow, też jest żenujące, do tego co było wcześniej - jak chcę "wymiziać" jakiś wyraz muszę to zrobić dokładnie od litery do litery - czyli wolniej, a i tak nie zawsze zadziała odpowiednio, w poprzednich wersjach można było śmiało nie przejmować się 'dokładnością ruchów' resztę robiła autokorekta i to było świetne i szybsze.

  • 0

    5.  2017-06-05 08:06:53

    Przedsiębiorstwo ze stany Waszyngton

  • 0

    6.  2017-06-05 08:07:32

    1. Tylko 3 osoby korzystaja z Windows 10? Hmmm....

  • 2

    7. ~  2017-06-05 08:20:08  host: user-94-254-160-214.play-internet.pl

    Ja korzystam z Windows 8.1, 10 a także Adroida i uważam, że klawiatura MS jest najlepsza

  • 2

    8. ~bomba  2017-06-05 09:08:56  host: user-94-254-165-30.play-internet.pl

    Ja tez korzystam z win10 na Nokii Lumii 920. Wiec jest sporo osób korzystających z tego systemu ale nie chcą się przyznać. Pierwszy tel który sluzy mi juz prawie 4 lata. Ma to co potrzebne bez zbędnych bajerów ( no tylko ta nieszczesna bateria ciut za mala :( ) . Dodam ze spadl z 10 metrów na beton i śmiga bez zastrzeżeń nawet na ekranie pajęczyny nie ma gdzie innych tel upadek z 20cm kończy sie zbitym ekranem.

  • 2

    9. ~BB  2017-06-05 09:21:54  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Od prawie 5 lat korzystam z Lumia 920 :)

  • 1

    10.  2017-06-05 11:03:05

    Lumia 730, bo Lumie 950 XL osobiście rozbiłem, a koszt naprawy bliski cenie nowej. Jakoś do Androida nie mogę się przyzwyczaić stąd powrót do starej Lumii 730. Tu znów strasznie mały ekran, ale przynajmniej mnie słucha, a nie jak Android. W Lumii klawiaturka ma jeszcze takie kółko pomiędzy "z", "x", "," i zmianą słownika, które widziałem kiedyś w laptopach IBM ThingPad, czego na Androidzie mi bardzo brakuje.

  • 0

    11. ~@  2017-06-05 14:30:22  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    9./ 8. Jak zrobiliście aktualizacje do wm 10?

  • 0

    12. ~  2017-06-05 14:51:53  host: 185.137.17.44

    jak już piszecie takie idiotyczne informacje, to może wyjaśnijcie co to ma znaczyć dla PC (bo jeszcze tablet to rozumiem)... bo ja jakoś WYOBRAZIĆ tego sobie nie potrafie

  • 0

    13. ~@  2017-06-05 16:28:59  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    Masz laptopy też na dotyk..

  • 0