Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klawiatura TouchPal zaczęła pokazywać reklamy w smartfonach HTC

Klawiatura TouchPal zaczęła pokazywać reklamy w smartfonach HTC

msnet 17 Lipca 2017 13:59

4 2
klawiatura touchpal

Klawiatura firmy TouchPal, z której korzysta HTC w swoich smartfonach, na przykład w HTC 10, zaczęła pokazywać reklamy.

Pierwsze wzmianki o tym, że klawiatura TouchPal pokazuje reklamy, pojawiły się w serwisie reddit.com. Aby pozbyć się reklam, należy wykupić wersję premium.

klawiatura touchpal z reklama

Ze względu na błąd klienci HTC zaczęli widzieć reklamy w klawiaturach swoich smartfonów. Nie było to naszym zamiarem i pracujemy nad szybkim rozwiązaniem sprawy i usunięciem treści marketingowych - dowiedział się serwis Neowin z oświadczenia otrzymanego od HTC.


Źródło tekstu: Neowin, wł     
Źródło zdjęć: reddit.com

Dodaj do:

Tagi: touchpal | htc

w sumie: 12
  • 0

    1. ~sueshack  2017-07-17 13:57:38  host: 80.245.23.162

    Cały Android :D

  • 0

    2. ~  2017-07-17 14:12:43  host: hakone.magma-net.pl

    Nic dziwnego, że TouchPal przez wiele mobilnychj antywirusów wykrywany jest jako aplikacja potencjalnie niepożądana... Jest tyle lepszych klawiatur (Fleksy, SwiftKey etc.)...

  • 3

    3.  2017-07-17 14:20:04

    Myślę, że to błąd nie był, tylko spotkało się z takim hejtem, że teraz rżną głupa, że to nie było intencjonalne. Jjjjjjjasne.

  • 1

    4. ~QQQ  2017-07-17 14:28:32  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    @3 Na sto procent tak było :D Też o tym pomyślałem. A zanim to wycofają, to część Klientów wykupi opcję Premium i zarobią na tym :D

  • 1

    5.  2017-07-17 14:44:22

    od miesięcy touchpal pokazuje reklamy. Czekam jeszcze na swiftkey, nie mało, ze zrobili ludzi, którzy im zapłacili w bambuko, to jeszcze niech pokażą im reklamy.

  • 0

    6.  2017-07-17 14:55:34

    jak mi swiftkey zacznie wyświetlać reklamy to nie recze za siebie.....

  • 0

    7. ~msg  2017-07-17 16:17:07  host: host-193-42-154-194.virtuaoperator.pl

    Ja bym usunął od razu i zainstalował inną do której nie mam zastrzeżeń.

  • -1

    8.  2017-07-17 16:46:32

    @1 Tak i nie. Na tym systemie przynajmniej możesz wgrać starszą wersję tej samej aplikacji (tu: klawiatury), która działa i reklam nie wyświetla. I przynajmniej możesz wgrać coś innego. Lepsze to, niż narzucanie jedynej słusznej klawiatury.

  • 2

    9. ~sueshack  2017-07-17 16:49:22  host: 80.245.23.162

    @8... która nie ma i nie będzie miała reklam, bo płacisz za nią pieniędzmi, a nie jesteś freeriderem na łasce reklamodawcy.

  • 0

    10.  2017-07-17 18:59:31