Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klapka Samsunga z Androidem i bardzo jasnym aparatem

Klapka Samsunga z Androidem i bardzo jasnym aparatem

orson_dzi 1 Grudnia 2017 17:28

4 1

samsung w2018

Samsung wprowadza na rynek chiński kolejną odsłonę z klapki z Androidem. To flagowy smartfon z aparatem z największa jak do tej pory przysłoną F/1.5.

Informacja o przysłonie aparatu informuje nas o tym ile światła wpada do matrycy. W dużym skrócie, im X jest niższą cyfrą w układzie F/1.X, tym obiektyw jest jaśniejszy, czyli lepiej radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych. Do tej pory liderem pod tym względem był LG V30 (przysłona F/1.6) i przyznaję - jest moc! Przekonacie się o tym już w przyszłym tygodniu.




Samsung poszedł jeszcze dalej, oferując w modelu W2018 przysłonę F/1.5, przy czym jest to aparat z pojedynczym obiektywem. Reszta specyfikacji to już najwyższa półka. Smartfon został wyposażony w dwa ekrany o rozdzielczości FullHD i przekąnej 4,2 cala, układ Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej i Androida 7.1.1. W przyszłym roku smartfon otrzyma aktualizację do wersji 8.0, która wprowadzi asystenta głosowego Bixby.

Niestety Samsung W2018 będzie sprzedawany wyłącznie w Chinach. Patrząc na historię poprzednich tego typu modeli, raczej nie zobaczymy go w Europie.

Źródło tekstu: Samsung; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung w2018 | samsung

w sumie: 16
  • 0

    1. ~Anzyl  2017-12-01 17:36:51  host: c2600-alma.hti.pl

    Lg V10 :D czy aby napewno ? a nie V30 :D?

  • 0

    2. ~Anzyl  2017-12-01 17:39:49  host: c2600-alma.hti.pl

    Przy okazji mate 10 pro również posiada 1.6

  • -1

    3. ~  2017-12-01 17:47:15  host: 89-64-52-84.dynamic.chello.pl

    Ktos mi powie jaki jest sens tego telefonu?

  • 0

    4.  2017-12-01 17:52:55

    @1 Uuu... fakt, nie ten link, poprawione. LG był pierwszy, poza tym Matem nie miałem okazji się pobawić. A w LG aparat robi ogromne wrażenie.

  • 2

    5. ~Misiek  2017-12-01 17:53:03  host: ip-185-119-151-7.cebit.com.pl

    Wreszcie ktoś pomyślał o użytkownikach, którzy potrzebują telefonu z fizyczną klawiaturą. Ogromna szkoda, że nie będzie go w Europie. Może da się z Chin go kupić z przesyłką do PL?

  • -3

    6.  2017-12-01 17:55:28

    Tylko Azjaci mają tak pomieszane w głowie, żeby kupować takie coś.

  • 0

    7. ~Hotelarz  2017-12-01 18:32:13  host: user-94-254-134-121.play-internet.pl

    orson_dzi - Tytuł apartem? aparatem

  • 1

    8. ~  2017-12-01 18:35:20  host: user-94-254-180-50.play-internet.pl

    'To flagowy smartfon z aparatem z największa jak do tej pory przysłoną F/1.5.' oraz 'im X jest niższą cyfrą w układzie F/1.X, tym obiekty jest jaśniejszy, czyli...' analfabeta to pisal? Dalej az odechcialo sie czytac...

  • 1

    9. ~  2017-12-01 20:16:39  host: user-94-254-165-190.play-internet.pl

    dapter * ale za to normalni europejczycy rzucili sie na 3310 2017 . jestesmy baaardzo rozsadni, kupujac schylkowa technologie.

  • 2

    10.  2017-12-01 20:32:44

    Miejmy nadzieję że ta klapka zostanie dosłownie "rozszarpywana" przez rynek to spowoduje że Samsung będzie skory do wprowadzenia jej również na inne rynki. Wygląda dobrze, ciekawe czy kosztuje równie dobrze czy aż bardzo, bardzo dobrze bo to może zaważyć na sprzedaży...

  • 0

    11. ~  2017-12-01 21:48:10  host: 79.184.149.24.ipv4.supernova.orange.pl

    zawsze miałem telefon z klapką - do czasu kiedy przestały być dostępne. Z chęcią zamieniłbym mojego s8 na dobry telefon z klapką

  • -1

    12. ~tomunia  2017-12-01 21:52:53  host: 213.205.194.16

    Ale jakie etui na to włożyć?

  • 0

    13. ~  2017-12-01 23:14:29  host: host-46-151-189-42.interduo.pl

    kurde podoba mi sie ten telefon... jakby nasze czestotliwosci ogarnial to mozna by go sciagac... :)

  • 0

    14. ~  2017-12-02 08:55:11  host: 168.235.197.197

    @13 oho janusz juz kombinuje

  • 0

    15.  2017-12-02 14:50:29

    Może za rok albo dwa będzie w końcu też coś z klasyczną sprzętową QWERTY poza "zamkniętymi" BlackBerry.

  • 0

    16. ~  2017-12-02 19:18:06  host: user-94-254-163-17.play-internet.pl

    @14 kupienie czegos w azji nazywasz januszostwem? Dobre...

Dodaj swoją opinię