Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KitKat: HTC One już teraz, Galaxy S III i Note 2 w marcu

KitKat: HTC One już teraz, Galaxy S III i Note 2 w marcu

LuiN 22 Stycznia 2014 18:00

5 0

HTC rozpoczął wczoraj wysyłkę Androida 4.4.2 KitKat dla smartfonów HTC One zakupionych w Europie. Do marca na nowy system poczekają użytkownicy flagowych Samsungów z 2012 roku.






Wysyłka KitKata dla HTC One dotyczy standardowej wersji telefonu, dostępnej w wolnej sprzedaży i w ofertach operatorów. HTC One Google Play Edition otrzymał KitKata już w listopadzie zeszłego roku. Aktualizacja, oprócz najnowszej wersji Androida, zawiera też odświeżony Sense UI w wersji 5.5.

Do końca marca podobnej aktualizacji spodziewać mogą się użytkownicy flagowców Samsunga z 2012 roku, czyli modeli Galaxy S III i Note 2. Aktualizacja zawiera przezroczysty pasek stanu, nową funkcję drukowania, jak i tryb pracy pełnoekranowej. Użytkownicy w/w Samsungów zakupionych w ofertach operatorów liczyć muszą się z nawet jednomiesięcznym opóźnieniem dostępności aktualizacji.

Źródło tekstu: android.gs, technobuffalo, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy s iii | htc one | kitkat | note 2

w sumie: 25
  • 1

    7.  2014-01-22 19:25:39

    Morvius dobre dobre. Przynajmniej nie ma durnych przepychanek jaki to operator jest be a jaki fajny.

  • 1

    9. ~  2014-01-22 19:39:24  host: host-89-228-71-47.olsztyn.mm.pl

    Nigdy juz wiecej softu od operatora. Kto ma cyangenmoda wie o czym mowie. Szybkosc stabilnosc zero zbednego softu aktualizacje na czas i ochrona prywatnosci. Taki jest cyanogenmod.

  • 0

    11.  2014-01-22 19:51:50

    @9; @10 zainstalowałem cm na moim sgs 2 po 1 telefon żyje na nowo bo na androidzie mulił jak uj po 2 zrobił z niego nowy telefon i po delikatnym podkręceniu na dzień dzisiejszy dla mnie jest niezastąpiony!

  • 0

    12.  2014-01-22 19:54:34

    Ja też miałem CM11 na moim ace2 ale bateria trzymała mi tylko jeden dzień :-( a przy stockowym 3 dni. Spróbuję za jakiś czas jeszcze raz.

  • 0

    15. ~jaskier6060  2014-01-22 20:15:26  host: 86-42-3-247-dynamic.b-ras1.rtd.sligo.eircom.net

    Maciej M piszesz bzdury Ja mam na swoim S3 świetnie działający 4.3 , co prawda pierwsza aktualizacja była kiepska ale zaraz wydali patch i teraz suknia aż miło..

  • 0

    16. ~Budus  2014-01-22 20:16:56  host: 89-70-194-193.dynamic.chello.pl

    @14 chodzi o to, że telepolis nie dopisał/nie doczytał że francuski operator puścił plotkę, że wypuszcza aktualizację - już w dniu wczorajszym zostało to zdementowane i aktualizacja ma się odbyć w lutym. HTC One pominie w ogóle 4.3 i przeskoczy z 4.2.2 na 4.4.2

  • 0

    17. ~miro  2014-01-22 20:25:28  host: 178235248218.warszawa.vectranet.pl

    do 9. A czy ten Twój cudowny CM obsługuje Radio? bo jeśli nie to kiszka, zmieniło się coś w tym temacie? Zobaczymy jakie Sony i LG zaktualizuje smarty w tym roku.

  • 0

    18. ~WojtekW  2014-01-22 20:26:22  host: dynamic-78-8-17-202.ssp.dialog.net.pl

    @16 doczytać trochę... HTC One już dawno ma 4.3! Tylko w T-mobile jeszcze nie wydali aktualizacji... Mam to wiem.

  • 0

    19. ~paz  2014-01-22 20:40:16  host: 095160005008.radom.vectranet.pl

    @16 Bzdury piszesz. Od miesiąca mam 4.3 na swoim One.

  • 0

    20.  2014-01-22 21:26:59

    @16 nie obsługuje. Mi akurat to nie przeszkadzam ponieważ nie słucham radia w telefonie.

  • 0

    22.  2014-01-22 21:41:02

    @20 zależy od kompilacji. Najgorzej jest z tymi nieoficjalnymi, choć zdarzają się wyjątki.

  • 0

    25. ~GorlaK  2014-01-23 02:47:02  host: aafv59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pod koniec stycznia 4.4 dla HTC One - prosto z supportu HTC jest ta informacja.

  • 0

    26.  2014-01-23 07:42:22

    @23 Na ace2 super chodzi. Na CM11 ja miałem radio i słuchałem go.

  • 0

    27. ~Marcin K.  2014-01-23 08:39:05  host: 91.218.158.7

    @25-> O! I to jest dobra wieść! Pytanie tylko, czy T-Mobile, który jak widać zostaje w tyle z aktualizacjami, się do tego zastosuje...?

  • 0

    28. ~lool  2014-01-23 13:12:45  host: ptcnat.t-mobile.pl

    27 - to ty chyba w orange nie miałeś telefonu, tam osiwieć można, zanim dostanie się aktualizacje. Mniej więcej 3 miesiące musiałem czekać.

  • 0

    29. ~LepikPL  2014-01-23 15:52:03  host: user-94-254-193-219.play-internet.pl

    Jako szczęśliwy posiadacz Note3 soft 4.4, stwierdzam totalny brak różnicy do poprzedniej 4.3. To jakaś moda teraz na szpan? "Bo ja mam kitkata a ty masz iceesa, nananananana". Cartman by się uśmiał.

  • 0

    30. ~mtx  2014-01-23 17:19:34  host: c7-219.icpnet.pl

    a na i9100 już slimKAT 4.4.2.4 :)

  • 0

    31. ~modymody  2014-01-23 17:26:57  host: user-31-174-102-92.play-internet.pl

    cm zżera mi baterię w genku szybciej niż sztok. a jak wrzuciłem jajko od franco to był w sam raz na chłodne dni. radio? tunein.

  • 0

    32. ~jacek  2014-01-23 20:21:05  host: host-89-228-71-47.olsztyn.mm.pl

    A mi CM lepiej dziala na sg s2. Duzo lepiej. Bateria mi dluzej trzyma. A najlepsze ze izoluje miprogramy zeby chronic prywatnosc. A radio mam w *** Nie korzystalem nigdy. Powinni tych programistow od cyanogena zatrudnic u producenta np w lg lub samsungu. Oni naprawde pisza najlepsze softy.

  • 0

    33.  2014-01-24 07:57:03

    i na kij wam ten 4.4 jak flash tam zdaje sie nie działa

Dodaj swoją opinię