Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kinowe "Środy z Orange"

Kinowe "Środy z Orange"

WitekT 16 Kwietnia 2009 16:24

0 0

W każdą środę, począwszy od 22. kwietnia, każdy klient Orange może wybrać się do kina i kupić dwa bilety w cenie jednego. Wystarczy, że skorzysta z programu Środy z Orange i wyśle SMS o treści FILM pod numer 241.

Środy z Orange to program, w którym mogą wziąć udział wszyscy klienci Orange, niezależnie od tego, czy korzystają z oferty abonamentowej, na kartę czy mix. Wysyłając pod numer 241 SMS o treści FILM, każdy z nich może co tydzień zamówić dwa bilety na dowolny seans w jednym z kin Cinema City i Orange Imax. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte jest SMS zwrotny z unikalnym 14-cyfrowym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina, przy odbiorze biletów. Kod wyświetlany na ekranie telefonu komórkowego uprawnia do kupienia dwóch biletów kinowych w cenie jednego.




Numer 241 jest czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu bilety można zamawiać przez cały tydzień. Nadesłany w odpowiedzi kod, jest ważny od chwili otrzymania, do najbliższej środy, jego ważność kończy się o godzinie 23:59. Program Środy z Orange obejmuje wszystkie publiczne, repertuarowe seanse odbywające się w każdą środę we wszystkich 25 kinach sieci Cinema City. Zamówienie biletów SMS-em nie oznacza rezerwacji miejsc na określony seans filmowy. Można jej dokonać telefonicznie w wybranym przez siebie kinie lub za pomocą rezerwacji on-line na stronie www.cinema-city.pl.

Środy z Orange to międzynarodowy projekt, z którego korzystają już klienci w Wielkiej Brytanii, Rumunii i Izraelu. Wraz ze startem projektu rusza również portal internetowy www.orangefilm.pl. Miłośnicy kina znajdą tam szczegółowe informacje o programie, a także atrakcyjne dodatki, między innymi ekskluzywne materiały z planów filmowych, trailery i wywiady.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22.  2009-04-16 21:36:23

    Może w Wawie można, ale ja mówię o Rudzie Śl, Katowicach, Częstochowie, Rybniku i Gliwicach. W Warszawie nie byłem. Być może to kaprys kierowników regionu, ale coś jest na sprawie.

  • 0

    23. ~fido  2009-04-16 21:44:28  host: 94.254.211.51

    a wiadomo, czy to obowiazuje tylko jak kupi sie bilet normalny, czy jak kupie bilet studecnki, to drugi bilet tez dostane ? i czy w takim wypadku moze wejsc osoba, ktora nie jest studentem ?

  • 0

    24. ~  2009-04-16 21:59:26  host: f142-049.opera-mini.net

    @15 zgodnie z regulaminem uslugi Kredyt sms..mirek

  • 0

    25.  2009-04-17 00:10:25

    @23: Kupa, niestety nie możemy skorzystać ze zniżki studenckiej. Punkt 23. regulaminu mówi: "Kod w ramach akcji "Środy z Orange" nie łączy się z żadnymi innymi zniżkami i promocjami. Klient otrzymuje kod umożliwiający zakup 2 biletów w cenie jednego normalnego biletu niezależnie od przysługujących mu zniżek, jak i innych promocji."

  • 0

    26.  2009-04-17 10:48:22

    Z reguły jesli są jakieś promocje to niestety się nie łączą ze znizkami studenckimi (szkoda). Choć i tak uważam,że ta promocja/usługa/oferta jest bardzo przystępna.

  • 0

    27. ~lll  2009-04-17 10:58:51  host: dcg180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I dlatego mam mieć orange, bo bilecik "dają" gratis ... w środę? A co jeżeli ja nie mogę chodzić w środy, a i wielu innych. Ta sieć razem z TPSA jest przekreślona dla mnie i wszystko w temacie. A czy dzięki temu mniej kasy wytansferują do FT?

  • 0

    28.  2009-04-17 11:52:36

    Nie to jest dodatkowy atut który dla niektórych osób przemawia za tą siecią (dla mnie przemawia, dla Ciebie nie musi).

  • 0

    29. ~BLUE  2009-04-17 19:07:32  host: 91.192.78.161

    Bardzo fajna oferta. Tak malo wydajemy na kulturę (na tym zawsze oszczędzamy). A Orange dba o nas. Nie tam jakis Play. Nie slyszalem, zeby Play'ta zrobiła podobną promocję! POPieram GOroąco!! :))

  • 0

    30. ~  2009-04-17 19:30:19  host: ddh212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29. Mnie "pseudoprestiż" pomarańczy nie interesuje. Na bilety mnie stać, a z Orange nie korzystam dla zasady, bo to jest ten sam syf co TPSA transferujący kasę do FT. A w Polsce jest dzięki panu Kulczykowi co sprzedał polskie dobro narodowe. A internet mamy jeden z gorszych w Europie dzięki właśnie oranżystom Nie dam dziadom zarobić. I wszystko w temacie.

  • 0

    31. ~Vicik  2009-04-22 10:40:02  host: aefu150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13. Kod musi zostać pokazany na ekranie telefonu komórkowego klienta. 14. Ważność kodu potwierdzi kasjer przy pomocy systemu komputerowego przygotowanego na potrzeby akcji. Czyli jak? Mam dac do reki tel. kasjerowi? przepisze moj kod do swojego systemu a pozniej jeszcze podaje mu swoj numer telefonu i co, moze mi wysyla kolejnego smsa? :P

  • 0

    32. ~  2009-04-29 13:57:07  host: dpw204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie musisz dawać telefonu kasjerowi, wystarczy że mu podyktujesz kod dostany smsem a co do podawania nr to bez obaw, podaje się tylko 6 cyfr ostatnich w celu weryfikacji. Uczciwe podejście, dobrze zrobiona ta akcja.

  • 0

    33. ~pitek  2009-07-29 07:45:56  host: 158.75.36.21

    A co zrobic gdy otrzyma się sms-a zwrotnego z treścią: limit promocji został wyczerpany...

  • 0

    34. ~mon  2009-08-04 21:11:38  host: abch148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no wlasnie co zrobic?? to jakis skandal. Zaraz ich obsmaruje na roznych forach.

  • 0

    35. ~  2009-08-10 12:13:38  host: 82.177.11.130

    ja tez dostalem taki sms... no lipa na maxa, tydzien temu w srode juz nie dalo sie wyslac, po co wprowadzaja promocje jak zaraz ja ograniczaja

  • 0

    36. ~  2009-09-30 17:05:35  host: chello089075166126.chello.pl

    niech sie walą z taką promocją i z tymi limitami

  • 0

    37. ~deco  2009-09-30 17:07:11  host: chello089075166126.chello.pl

    właśnie lipa na maxa z tymi limitami co to za promocja?? :DDDDDDDDDD

  • 0

    38. ~marcin  2010-01-29 22:59:02  host: public-gprs131178.centertel.pl

    Orange chyba po cichu wycofuje się z tego :/ wysłałem sms-a wieczorem w piątek a już odpowiedź że nie ma wolnych kodów :/

  • 0

    39. ~lipa  2010-02-03 21:56:10  host: 62.233.212.14

    Żenada. Dziś jest środa i już nie ma biletów na następny tydzień :/

  • 0

    40. ~tandeta  2010-02-08 22:56:45  host: 77-254-15-124.adsl.inetia.pl

    po prostu Orange to jest najszmatławsza sieć w Polsce i nie stać ją na wydawanie na darmowe bilety za to stać ją na robienie ludzi w konia - w środę po północy jużnie ma kodów na cały tydziń...gnidy tylko kase za smsy zbierają

  • 0

    41. ~kochin  2010-02-11 10:34:50  host: komp124.r-data.pl

    Jednak sms trzeba wysłać dopiero od czwartku. Dziś rano wysłałem i dostałem kod. Więc promocja jeszzce żyje ale trochę to śmieszne, że trzeba tydzień wczesniej rezerwować.

Dodaj swoją opinię