Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kino w komórce

Kino w komórce

WitekT 9 Grudnia 2004 11:51

0 0
Indyjski operator komórkowy planuje przejść do historii jako pierwszy, który umożliwił swoim klientom obejrzenie pełnometrażowego filmu na ekranach ich telefonów.Stop, If You Can (ang. Zatrzymaj się, jeżeli możesz) będzie dostępny w sieci Barthi, o ile użytkownicy znajdować się będą w jednym z 11 największych miast, a ich telefon obsługuje technologię EDGE. Usługa jest darmowa i ma na celu promowanie usług streamingu.

Bharti będzie pierwszym operatorem na świecie, ktory zaprezentuje pełnometrażowy film na ekranie telefonu komórkowego. Jestem pewien, że ta usługa nada zupełnie nowy wymiar koncepcji mobilnej rozrywki - powiedział prezes Bandi.

Indyjski film, w którym gra lokalna gwiazka Sunny Deol, ma wejść do kin jutro. Operator ma nadzieję, że w niedługim czasie w jego ofercie pojawią się następne filmy, których cena będzie uzależnienia od powodzenia pierwszego filmu.

Indie są krajem, w którym co roku kręci się najwięcej filmów na świecie.

Źródło tekstu: Asia Today, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-229-220.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystałeś już z przelewów na numer telefonu?

Pojawiła się aplikacja Opera VPN na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet