Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kilka szczegółów o nowym POP-ie

Kilka szczegółów o nowym POP-ie

WitekT 27 Sierpnia 2007 14:48

0 0

3. września pojawi się nowa oferta POP. My zdradzamy jej kilka szczegółów już teraz.

Nowa oferta ma mieć jedną stawkę na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Wszystkie wiadomości (SMS, MMS i e-mail via MMS) mają być w jednej cenie.




W ofercie mają być dwa pakiety obniżające koszt połączeń - Grosz za SMS oraz POPGadanie. Dodatkowo, w usłudze Trzy po Trzy użytkownik będzie mógł przez cały miesiąc rozmawiać i wysyłać SMS-y z trzema wybranymi numerami w Orange po preferencyjnych stawkach.

Co ciekawe, dotychczasowa marka POP zostanie niejako przejęta pod skrzydła Orange i będzie od tej pory komunikowana jako Orange POP. Widać to na specjalnej stronie www.doprzesady.pl, przygotowanej specjalnie na start nowej oferty.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 192
  • 0

    173. ~Aga  2007-09-05 10:51:05  host: drf100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja nawet się nie zastanawiałam;) mam znajomych w Plusie, wprowadzili nowego simplusa i tyle: po 6 mies stawka do każdego 60 gr za minute i 15 gr za połączenie, do tego kilka pakietów, które można łączyć i są one za 5 zł a nie za 6 jak w popie. do tego są na 30 albo 90 dni a nie jak w pop na 7 lub 30:) się wie co się wybiera hih

  • 0

    174. ~  2007-09-05 16:36:11  host: akb208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @173 albo sie nie wie stawka do kazdego 60gr po pol roku to smiech na sali oraz 15 gr za smsa( chyba bo polaczanie napisalas) i jakies pierdolone pakiety tylko do plusa. Zobacz na play karte tam lepsze warunki masz od razu no chyba ze ograniczasz sie tylko do plusa

  • 0

    175.  2007-09-06 07:56:45

    A ja jeszcze dodam ze okres ważności pakietu Orange POP Szał SMS to zaledwie 7 dni a 30 w Simplusie, co oznacza, że Użytkownik, aby w pełni skorzystać z pakietu musi wysłać 1200 SMS w ciągu tygodnia od aktywacji pakietu, przy czym niewykorzystane SMS przepadają.Wiec nie ma co ,Simplus jest lepszy.

  • 0

    176. ~golas  2007-09-10 20:18:41  host: abac241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale szit den nowy pop!! 6 zł 1200 smsów na 7 dni...?? O kurde Orange schodzi na psy!! :(

  • 0

    177. ~Memory5Siara  2007-09-10 20:24:07  host: mtan27.alfanet24.pl

    Siema. Faktentycznie Szajs Na Maxa Ten Nowy POP... Ludzie HELP! Jak Przejsc Z Nowego Na Starego POPA ??? Pisac Dzwonic, Puszczać Gołębie Pocztowe... Wszystko!! GG:3433480

  • 0

    178.  2007-09-19 09:20:43

    W moim przypadku jest troche inaczej, a moze biore pod uwage jeszzce jedna rzecz... po prostu mam zbyt wielu znajomych w O. zeby przenosic sie do nowej sieci co pare miesiecy, kiedy aktualnie ktoras oferta jest tansza o pare groszy. Popa uzywam od bardzo dawna i te pakiety mi odpowiadaja (korzystam i tak tylko z tych na rozmowy i w zasadzie wykorzystuje cale).

  • 0

    179. ~natali  2007-09-20 18:13:17  host: host235.net81.citysat.com.pl

    a ile kosztuje pakiet 1200esuw

  • 0

    180. ~robert pop  2007-09-25 20:00:11  host: f75.osiedle.net.pl

    ten nowy pop to gówno jakich malo:( ja chce starego popa;/

  • 0

    181. ~brylus  2007-09-29 16:52:19  host: ip-195-222-100-163.sanetja.pl

    aby wrócić do starego popa wyślij sms o treści POP na nr 1133,bo ten nowy jest rzeczywiście beznadziejny

  • 0

    182. ~ps.piotr  2007-10-03 11:09:40  host: cqp109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To nic nie da .Szkoda nawet 20 gr na taki sms.Przychodzi sms z numeru 1133 o treści "Zmiana oferty na Nowy Pop jest niemożliwa...."Nie ma żadnej możliwosci powrotu do starych taryf.Trzeba zawsze czytać regulamin przed zmianami czego kolwiek..

  • 0

    183. ~robson  2007-10-03 19:48:51  host: public-gprs45104.centertel.pl

    Orange to najgorsza siec >jest tak pojebana ze masakras

  • 0

    184. ~justys  2007-10-04 13:40:18  host: proxy1.tkdami.net

    jak wrocic do popa jak jestem w orange pop

  • 0

    185. ~  2007-10-04 16:45:11  host: public-gprs83448.centertel.pl

    hej!moja karta sim stracila waznosc;( a chcialabym zostac przy tym numerzy,wie ktos co moge z tym zrobic?pozdr!

  • 0

    186. ~cos tam  2007-10-20 15:12:19  host: 194.181.62.32

    czy wie ktos na jaki numer wysyła sie szal sms to jest 1200 sms na 7 dni czy cos tam?

  • 0

    187. ~GAWRON  2007-11-07 20:24:21  host: apn-77-113-53-36.gprs.plus.pl

    Jesli przeszłes na "OPOPA" to nic nie szkodzi to jest to samo co poprzednia oferta tzn. to też są sms-y po 1grosz na 30 dni tylko ze numer i tresc sie zmienia aby uaktywnic ten pakiet. Nowy numer to - 767 o treść wpisz GROSZ i masz pakiet na 30 dni po 1 groszu do Orange Wesoły Pozdrawiam:D

  • 0

    188. ~aras  2007-11-12 17:01:36  host: c72-10.icpnet.pl

    mam pytanie do Ciebie gawron ale ile esek w tym pakiecie??? pozdro xD

  • 0

    189. ~Muniak  2007-11-13 05:39:20  host: proxy1.telkonet.pl

    Witam ludzie.Mam lipe typu!!! byłem w popie!! wysłałem esa na jakiś tam numer o treści opop.zeby bylo lepiej a nie jest chce wrócić do starego popa.gdzie były esy po groszu bylo ich 600 za 6 zł wiecie o co chodzi!!!! chcę tam z powrotem.help help.

  • 0

    190. ~ula  2007-12-28 20:33:13  host: drv62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak sie sprawdza ile ma sie jeszcze esow??

  • 0

    191. ~maciek  2008-03-10 19:41:53  host: 80.54.155.65

    zdrapałem sobie kod doładowania.... jest jakiś sposób żeby go jakoś odzyskać??:(

  • 0

    192. ~JA  2008-06-01 12:24:46  host: 217.98.5.48

    Jak wrócic Do starego Popa??

Dodaj swoją opinię