Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kilka szczegółów o MVNO mBanku

Kilka szczegółów o MVNO mBanku

WitekT 11 Grudnia 2006 11:00

0 0

13. grudnia mBank ma ujawnić szczegóły swojego nowego projektu - MVNO w sieci Polkomtela. Został już obwołany pierwszym, wirtualnym operatorem komórkowym, ale raczej nie należy liczyć, że zrewolucjonizuje rynek. mBank myśli raczej o 1,2 mln swoich klientów niż 30 mln posiadaczy telefonów komórkowych w Polsce.

Dla banku ważne będzie zwiększanie lojalności klientów usług finansowych poprzez wprowadzenie uzupełniających usług telefonicznych. Mówi się na przykład o obniżonych opłatach za przelew bankowy w przypadku użycia hasła SMS przychodzącego na numer telefoniczny w sieci komórkowej mBanku.




Według nieoficjalnych informacji Rzeczpospolitej, bank nie zamierza konkurować cenowo z działającymi już na rynku operatorami. Oferta, jeżeli chodzi o stawki za połączenia, będzie zbliżona do obowiązujących obecnie cen i opierać się praktycznie tylko o prepaid.

Bardzo prawdopodobne, że oficjalna strona MVNO mBanku będzie miała adres www.mobile.pl, a ruszyć powinna już od 13. grudnia.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    37.  2006-12-11 12:29:39

    widocznie ktoś robi niepotrzebną zadymę :>

  • 0

    38. ~stasiu  2006-12-11 12:29:57  host: ip-zak2-209-41.globalconnect.pl

    a moze zamiast dla poszczególnych os. to witek dałby to do wiadomosci dla wszystkich!pozdrawiam

  • 0

    39. ~  2006-12-11 12:29:58  host: gprs10.orange.pl

    Fajnie, że wiem o czym piszecie.... Ja choć bardzo chce nie mogę dostać się do tych danych....

  • 0

    40. ~Szalony  2006-12-11 12:30:49  host: asb180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Swoaja droga ciekawe czy kiedys doczekamy sie w mbanku serwisu transakcyjnego - lekkiego przyjaznego dla komorek ? - cos na wzor Inteligo - gdzie przez telefon i wap mozna zrobic nawet dowolny przelew :)

  • 0

    41. ~  2006-12-11 12:32:45  host: ip-zak2-209-41.globalconnect.pl

    ja chciałbym sobie poczytac co nieco zanim pojde do pracy do pewnego call-center:)

  • 0

    42.  2006-12-11 12:33:50

    Witek skrobie newsa, czekajcie cierpliwie :)

  • 0

    43.  2006-12-11 12:35:19

    ni ma panie żadnych starterów

  • 0

    44. ~sokolowiak  2006-12-11 12:35:56  host: gprs10.orange.pl

    Witek.... pośpiesz się... z tym newsem Proszę

  • 0

    45.  2006-12-11 12:37:10

    jeżeli widzisz w menu po lewej 'startery' to podaj liczbę jaka jest w url www.mbank.com.pl/mobile/index.html#__ może tak da się dostać do tego :>

  • 0

    46. ~wlo  2006-12-11 12:41:13  host: ati206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czasem dostępu do tego "tajnego" zakupu startera nie mają tylko zalogowani w serwisie klienci mBanku?

  • 0

    47.  2006-12-11 12:41:38

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9978dae99548bfae.html

  • 0

    48. ~domel  2006-12-11 12:41:42  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    takie info to powinno byc widoczne na stronie banku a nie tak gdzies tam schowane

  • 0

    49.  2006-12-11 12:42:02

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64059c5fca8dfeb5.html

  • 0

    50.  2006-12-11 12:45:46

    fiu fiuu niezłe cacko ;)

  • 0

    51.  2006-12-11 12:49:55

    @kmis: wrzucasz coś jeszcze na fotosika oprocz 1.JPG & 5.JPG?

  • 0

    52. ~domel  2006-12-11 12:54:25  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    A jakie sa terminy waznosci?

  • 0

    53.  2006-12-11 12:54:34

    tak w ogóle to nadal nie wiemy gdzie to kupić :) może mKioski?

  • 0

    54.  2006-12-11 12:56:38

    @51: nie, jest już nowy news napisany przez Witka

  • 0

    55. ~ss  2006-12-11 14:54:38  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    numer wazny dozywotnio jak konto w mbanku czy jak??

  • 0

    56.  2006-12-13 07:51:30

    hmmm ; trochę dziwne ; hmmm .

Dodaj swoją opinię