Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kilka statystyk związanych z Plushem

Kilka statystyk związanych z Plushem

orson_dzi 31 Marca 2017 12:32

7 5

plush1

Przy okazji prezentacji nowej oferty Plus zaprezentował kilka ciekawych statystyk dotyczących klientów Plusha.

Z oferty Plusha korzysta obecnie prawie 1,6 mln klientów, którzy wysyłają trzy razy więcej SMS-ów i dwa razy więcej MMS-ów niż klienci standardowych ofert Plusa na kartę. Podobnie jest w przypadku Internetu, którego użytkownicy zużywaj dwa razy więcej niż w Plusie na kartę. Średnio są to 3-4 GB, a najbardziej aktywni użytkownicy konsumują miesięcznie 5-6 GB.




Według opinii użytkowników Plush to - szaleństwo, luz, wspólnota i kreatywność. Sama marka Plush jest uważana za kierowaną głównie do młodzieży, modną, nowoczesną, dynamiczną, stylową bez konsekwencji, świeżą i ciekawą świata.

Od początku istnienia marki pluszowy symbol marki pojawił się w 12 kampaniach i 16 spotach reklamowych.

Badania przeprowadzone wśród użytkowników wykazały, że 91% z nich jest zadowolonych ze swojego operatora, a 92% ponownie wybrałoby Plusha.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plush

w sumie: 29
  • 0

    10.  2017-03-31 14:10:44

    @7 To oczywiste... Chodzi o zaostrzenie polityki Państwa w sprawie zwrotów podatku VAT. Do tej pory tanie doładowania w większości były fikcyjnie eksportowane.

  • 0

    11. ~Gliwice  2017-03-31 14:38:17  host: pub-137.65.multiplay.pl

    @7 i @10 i cały misterny plan poszedł...zdu.
    Polecam ładować konto przez operatora, czasami jakiś bonusik wpadnie:-)

  • 0

    12.  2017-03-31 15:28:33

    "plush ma już 2,5 roku" brzmi prawie tak kretynsko jak "moje dziecko ma 43 miesiace"

  • 1

    13. ~Simplusowiec  2017-03-31 15:50:48  host: ip41.dknadmin.be

    Nareszcie zlikwidowali fikcyjny eksport. To teraz już opłaca się nie kombinować. Trzeba dokonywać zakupu legalnie.Za PO to jednak były niezłe przekręty i nikt tego nie widział. Szachrajstwa były niesamowite.Teraz lepiej kupić doładowanie on-line na fejsbooku lub na każdej innej platformie poza allegro.

  • 0

    14.  2017-03-31 16:19:26

    A jaka obecnie marka prepaid jest nr1?

  • 0

    15. ~pabloki  2017-03-31 16:31:32  host: user-5-173-102-114.play-internet.pl

    14 a to trzeba poczekać na wyrok "Kamila od rankingów" . ponoć na dniach ma sie pojawić.

  • 0

    16.  2017-03-31 16:33:50

    Od kilku dni jestem w Plush i wszystko działa tak jak w Plus na Kartę z tym że jest taniej o 4 zł i jest więcej neta.

  • 3

    17. ~do Admina  2017-03-31 17:21:09  host: apn-31-0-37-213.dynamic.gprs.plus.pl

    Wywalać stąd tych zakichanych politykierów! (np. nr 13.) Już się niedobrze robi od tych partyjnych przepychanek, a tu jeszcze się ta zaraza rozłazi nawet po portalach tel-ko :-/

  • -2

    18.  2017-03-31 17:33:18

    @17 Wywalać tych co chcą wywalać, z pobudek osobistych i tego że dziewczyna wczoraj nie dała

  • 4

    19. ~  2017-03-31 17:49:30  host: apn-31-0-37-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @18. Co ty bredzisz?! Jakich pobudek osobistych? Chcecie się żreć politycznie to jest od tego cała masa miejsc w necie. Po co jeszcze tu, na portalu technicznym robić szambo polityczne?

  • -1

    20. ~cc  2017-03-31 18:01:45  host: public-gprs351947.centertel.pl

    ad 4 marka plusza jak nowoczesna jest obłudna i kłamliwa

  • 0

    21. ~Archi3  2017-03-31 19:11:05  host: 89-64-29-137.dynamic.chello.pl

    Ciekawe co teraz zrobi nju bo oferta b.dobra z duza paczka netu (po 2 latach po 20gb na pelnej predkosci), lecz cena za no limit troche spadla...Czekamy na ruch konkurencji.

  • 1

    22. ~M  2017-03-31 19:14:27  host: 77-255-64-174.adsl.inetia.pl

    Zarejestrowałem nr w sieci X podając tylko imię nazwisko, i pesel, mogę przenieść nr do plush na kartę?? Czy najpierw muszę uzupełnić dane o adres.?

  • -1

    23. ~r  2017-03-31 19:57:53  host: 89-77-34-35.dynamic.chello.pl

    Tak, możesz przenieść. Kartę odbierzesz w maglu :-D

  • 0

    24.  2017-03-31 20:05:25

    Proszę bardzo: dano ludziom tañsze mms-y, i już zauważalny jest przyrost dwukrotny w ich wysyłaniu. Proszę przestać zadawać głupie pytanie ,,a kto wysyła mmsy”
    :-P

  • 1

    25.  2017-04-01 13:16:04

    @24 I co z tego wynika? Jak się ma 1,6 mln sim wysyłających więcej mms, do pozostałych 50 mln sim,o których nie wiemy ile wysłali?

  • 0

    26.  2017-04-01 15:16:39

    Krótko i na temat - wypad z polityką z tego portalu!!! Jak chcecie politykować, to nie tutaj. A poza tym wy idioci żrecie się nawzajem o poglądy polityczne, a samym zainteresowanym o to chodzi, by naród był skłócony i się śmieją z was, żeście takie głupie są, takie k***a debile, którzy w to całe polityczne tałatajstwo dali się wciągnąć.

  • 0

    27.  2017-04-02 09:21:31

    Racja - simplusowiec - tu nie ma miejsca na polityczne pierdoły , będę się chciał wk** to wejdę na ** pl :P

  • 0

    28. ~Gustaw  2017-04-07 15:15:03  host: 178235146199.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Co tu się dziwić, Plushak dobrze pomyślany od początku. A ostatnio to już mega rewelka. Nie tylko przywiązanie do marki, ale teraz to jest też topowa oferta przy małym poziomie zobowiązań. Dobrze, że Plush się dostosował do potrzeb grupy docelowej, bo w sumie tak tę sytuację widzę.

  • 0

    29. ~Juras  2017-04-10 20:09:13  host: ana218.neoplus.adsl.tpnet.pl