Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kiepska sprzedaż telefonów z WP7 w UK

Kiepska sprzedaż telefonów z WP7 w UK

Ringu 29 Listopada 2010 23:37

0 0

Smartfony oparte o system operacyjny Windows Phone 7 stanowią tylko 3% całkowitej wysokości sprzedaży.

Trzykrotnie większą popularnością cieszą się aparaty z systemem Symbian^3, a właściwie jeden aparat, gdyż obecnie na rynku dostępny jest tylko jeden model działający pod kontrolą tego systemu - Nokia N8. Na każdy sprzedany telefon z WP7 przypada aż 15 słuchawek na Androidzie.




Brytyjscy sprzedawcy przyznają - telefony z systemem Microsoftu się nie sprzedają. Najczęściej kupowanymi smartfonami są androidowe modele produkcji HTC, a także Blackberry i iPhone.

Klienci mają wybór - mogą wybrać telefon o praktycznie identycznych parametrach technicznych, nawet tego samego producenta, który różni się tylko rodzajem systemu operacyjnego - i dużo częściej wybierają Android.

Źródło tekstu: MobilesPlease.co.uk, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~ala  2010-11-29 23:59:13  host: 93-181-162-129.internetia.net.pl

    brak dupereli to co Android :) tylko paczki na dane :)

  • 0

    3. ~hd2  2010-11-30 00:04:28  host: bfu195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma jak reklama w każdym rogu każdego programiku. Ot cały android

  • 0

    5.  2010-11-30 00:06:57

    Nieśmiało chciałbym zauważyć, że N8 nie jest jedynym telefonem z S^3 dostępnym na rynku w UK.

  • 0

    6.  2010-11-30 07:09:42

    A mnie zastanawia jak się ma sprzedaż N8 do Androidowych i iOS'owych telefonów.

  • 0

    7.  2010-11-30 08:56:54

    myślę, że w Polsce będzie identycznie

  • 0

    8.  2010-11-30 09:32:22

    Ad 6. Obawiam się, że bez rewelacji.

  • 0

    9. ~xad  2010-11-30 09:55:12  host: aamc252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @6 Ciężko z liczeniem? WP7 ma 3% Symbian ma 3 razy tyle, czyli 9% Android ma 15 razy tyle, czyli 45% Reszta przypada na iOS i BB oraz ewentualnie na Bada OS, chociaż nie wiem czy jest spradawany jakis model z tym systemem w UK.

  • 0

    10. ~Adam  2010-11-30 10:08:18  host: static-208-25.is.net.pl

    Oczywiście, że mają S8500 Wave w ofercie. Co do WP7 - wiedziałem, że to będzie porażka...

  • 1

    11. ~PRACOWNIK ORANGE GG 6486280  2010-11-30 10:17:57  host: 94.42.115.21

    Mogę odpowiedzieć za swoją sprzedaż rewelacyjnie jeśli przyjąć że liczyć w stosunku jeden do jeden telefony:) Bo na OS czy Androida jest wiele fonów:) Zdecydowanie N8 sprzedaje się rewelacyjnie.

  • 0

    12. ~facet  2010-11-30 10:24:07  host: sub223-100.elpos.net

    bardzo mnie to cieszy gdy małomiękki przegrywa przez swoją głupotę. Szkoda tylko że w ogóle się nie uczą na swoich błędach!!! Prawdopodobnie także wersja okienek na pc (następna) również będzie miała jakieś ich popaprane wynalazki.Ale cóż niech tracą.Nie oni jedni.Ostatecznie także nokia musi uczyć się na błędach tyle że oni się starają.

  • -1

    13. ~xyz  2010-11-30 10:43:20  host: public4679.cdma.centertel.pl

    Nie ma się czym podniecać, że WP7 słabo się sprzedaje. System jest na rynku może od miesiąca i musi upłynąć trochę czasu zanim rynek przyzwyczai się. Nie ma też jeszcze zbyt wielu telefonów z tym systemem. MS zrobi wszystko żeby system zdobył popularność. Jak będzie - zobaczymy :)

  • 0

    14.  2010-11-30 13:13:33

    xad: z jakim liczeniem? Rozróżniasz ogólne pojęcie "Symbian" od konkretnego wersji "Symbian^3"? Chyba nie.

  • 0

    15. ~xad  2010-11-30 13:41:47  host: aamc252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @14 Jak dla mnie to bez róznicy. Każda wersja Symbiana jest żałosna i wszyscy juz to zrozumieli poza Nokią. Może komus się to podoba, ale ludzie maja różne dewiacje i co mi do tego :)

  • 0

    16.  2010-11-30 14:03:22

    xad: ok, ale właśnie mnie interesuje Symbian^3 jako coś nowego przy zestawieniu z obecnymi OSami. To że Ty nie lubisz, to nie oznacza, że nikt nie lubi. Interesuje mnie sama STATYSTYKA.

  • 0

    17. ~  2010-11-30 14:10:41  host: 77-254-199-222.adsl.inetia.pl

    Czy kogoś to w ogóle jeszcze dziwi że przypuszczenia wszystkich się potwierdziły co do tego, że WP& to będzie MEGA PORAŻKA..? Bo mnie wcale. Ten system kwadratów to totalne dno, dziwić może że te kilka osób to w ogóle kupiło. Pewnie totalne nooby.

  • 0

    18. ~  2010-11-30 14:10:47  host: 77-254-199-222.adsl.inetia.pl

    Czy kogoś to w ogóle jeszcze dziwi że przypuszczenia wszystkich się potwierdziły co do tego, że WP7 to będzie MEGA PORAŻKA..? Bo mnie wcale. Ten system kwadratów to totalne dno, dziwić może że te kilka osób to w ogóle kupiło. Pewnie totalne nooby.

  • 0

    19. ~  2010-11-30 14:13:39  host: 77-254-199-222.adsl.inetia.pl

    Dal przypomnienia ten system od M$ nawet nie ma polskiej klawiatury, a w markecie dostępnych jest 8 (słownie: osiem) aplikacji. Żenada po prostu... przez litość nie będę wspominał o braku zupełnie podstawowych funkcji w tym pseudo systemie.

  • 0

    20. ~  2010-11-30 14:16:00  host: 77-254-199-222.adsl.inetia.pl

    @up - mowa oczywiście o markecie dostępnym w Polsce. Android Market nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o lokalizacje, wszystkie aplikacje dostępne są na całym świecie.

  • 0

    21.  2010-11-30 15:45:00

    o ile dobrze widzialem w uk na rynku wtornym w postaci CEX poza n8 jest juz c7 jak ostatni raz sprawdzalem byla z brytyjskiego T

  • 0

    22. ~  2011-02-23 09:14:17  host: 178.181.144.55.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Sam uzywam telefonu z WP7 i wedlug mnie, jest to najlepszy obecnie system do obslugi telefonow. Niesamowite mozliwosci, a zarazem prostota obslugi. Plynnosc dzialania, predkosc z jaka dziala ie9 powala na kolana !!!

Dodaj swoją opinię