Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kiedy ostatni raz twój telefon zaskoczył cię?

Kiedy ostatni raz twój telefon zaskoczył cię?

LuiN 4 Kwietnia 2011 07:51

0 0
Kiedy ostatni raz twój telefon zaskoczył cię w dobry sposób? - pyta Orange w reklamie telefonów z Windows Phone 7.

W krótkim spocie brytyjski odział sieci Orange zwraca uwagę na to, że "niespodzianka" w przypadku telefonu komórkowego wcale nie musi oznaczać katastrofy.






Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 2

    2. ~mk13  2011-04-04 09:03:08  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    Ten system to niszowka! W jakims budzetowym fonie do przezycia ale jako uzupelnienie high-endow to zart :)

  • -1

    3.  2011-04-04 09:22:20

    @mk13, korzystałeś z telefonu z WP7 dłużej niż zabawa w salonie albo oglądanie filmów na YT?

  • -2

    4.  2011-04-04 09:30:31

    @3 Popieram :)

  • -1

    5. ~gt  2011-04-04 09:42:06  host: 212.38.193.178

    @3: i ja popieram :) 90% narzekaczy nawet nie wie o czym mówi, ale czuje wyższość bo przecież posiadanie androida oznacza +10 do geekowości a narzekanie na wszystko inne - jeszcze +15.

  • -3

    6.  2011-04-04 09:47:51

    @5 Popieram^2 :)

  • 1

    7. ~evad  2011-04-04 10:20:14  host: customer10064.108.kt.cust.t-mobile.co.uk

    Nie za bardzo widzę w tym spocie reklamowym cokolwiek zaskakującego bądź wyjątkowego, co by zasługiwało na dedykowany news na telepolis.pl. chyba, że jesteście na pasku Ballmera.

  • 0

    8. ~ludziki  2011-04-04 10:24:52  host: 87-205-4-136.ip.netia.com.pl

    zle postrzegacie WP7 - to juz nie jest jak WM system dla NAJBARDZIEJ zaawansowanych userow, WP7 jest dla Waszych Mam i Babć, nie daje zbyt wielu mozliwosci ale jest NAPRAWDE prosty i pozwala latwo obsluzyc telefon z ekranem dotykowym. Co byscie woleli dac mamie telefon typu LG cookie, albo avile czy taki sam sprzet ale z WP7 w srodku ?

  • 2

    9. ~3m  2011-04-04 10:38:39  host: rtr-0-62.interkar.pl

    Co to jakiś zlot pracowników Ms Polska czy co? Niech dopracują ten system to wtedy może będzie się nadawał do czegoś więcje niż zabawa w salonie.Póki co jest to jak z androidem 2 lata temu, tyle że MS wpompował w to setki milionów dolarów i...czekam, aż będzie się to coś nadawało do czegoś więcej niż zabawa w salonie.

  • 1

    10.  2011-04-04 10:54:22

    wczoraj, po naciśnięciu kilku przycisków, po chwili się zresetował..

  • 2

    11. ~mk13  2011-04-04 11:55:58  host: evdo-78-30-96-113.subscribers.sferia.net

    Nie trzeba uzytkowac konkretnego systemu by wiedziec ze to niszowka. **** decyduja programy, nawet cudny system guzik znaczy bez support. Ja swoje doswiadczenia skonczylem na wm6 i szczerze 7 nie wyglada na warta zachodu. Nawet jakby mi placili nie chcialbym tego szrotu. Nie musze nawet znac badan udzialu rynku by wiedziec ze platforma windows mobile to jakis jednocyfrowy wynik. Na polskim rynku pewnie nawet ios ma wiekszy udzial od wm7. :P

  • -2

    12.  2011-04-04 12:20:14

    Mi mogliby płacić krocie za używanie Androida, ale nie zdecydowałbym się na tknięcie tego *** Ale moja opinia nic nie znaczy, więc sobie darujcie komentarze NIE NA TEMAT. Miałem niewielką styczność z systemem Windows Phone, ale to wystarcza aby wywrzeć na mnie dobre wrażenie. W przeciwieństwie do Androida, z którego korzystałem znacznie więcej... ot badziewie, które tylko dobrze wygląda... dla dzieci aby popisać się w szkole. Jak dodać jeszcze poziom inteligencji przeciętnego użytkownika Androida to wypada on kiepściutko...

  • -1

    13.  2011-04-04 12:45:31

    @11... Aha, więc WP7 nawet na oczy nie widziałeś a wiesz, że nie jest warty zachodu? Dalsza rozmowa nie ma sensu :)

  • 1

    14. ~mk13  2011-04-04 13:16:36  host: evdo-78-30-96-113.subscribers.sferia.net

    Tez uwazam ze nie ma sie czym podniecac :P wm7 to podobny pic jak Symbian3. To jest dobry bajer jak ktos chce miec smartfona by go tylko MIEC. Do uzytkowania jeszcze bardziej rozbudowanego to sa zbyt zamkniete i ograniczone systemy. Chyba ze ktos lubi placic za byle *** co sciagnie. Najekonomiczniejszy system o android, bo z racji swojej masowosci i otwartosci ma wiele do zaoferowania. A jaki fascynat bedzie robil na wm7 jak tam trzeba wykupic abonamenty/uprawnienia itp. Z takimn podejsciem widac jakie perpektywy ma uzytkownik takiego fona, nikle, marne i ponure. Trzeba miec naprawde waskie postrzeganie by sie skazac na taki kierat.

  • 0

    15. ~  2011-04-04 13:32:07  host: 86-63-81-214.sta.asta-net.com.pl

    ale może po prostu nie ma innego wyjścia, bo puki co brak jest pewnych aplikacji na andka

  • 0

    16. ~mk13  2011-04-04 13:35:53  host: evdo-78-30-96-113.subscribers.sferia.net

    Jestem ciekaw co niby jest na wm7/s3, czego nie ma na androida? Za cos co zazwyczaj na tych platformach trzeba placic na androida czesto ktos to zrobil i udostepnil za darmo.

  • 1

    17. ~  2011-04-04 18:47:33  host: ip-94-42-30-253.multimo.pl

    Mnie zaskoczył tym, że bateria miała trzymać dwa miesiącem, a z trudem dociągała na początku do 10 dni. Teraz z trudem siedem trzyma.

  • 1

    18. ~  2011-04-04 19:48:11  host: apn-77-113-35-241.dynamic.gprs.plus.pl

    #3 i 13 Ty wielki znawca , kiedy twój cudny WP7 będzie w końcu po polsku ?? Co ja mam płacić za coś , co na naszym lokalnym rynku producent traktuje po macoszemu . Dopiero nie dawno udostępnili opcje kopiuj i wklej , jeszcze aktualizacja tego przebiegała z boleściami . Więc nie czaruj tutaj bo Twój 'windowsik' osiągnie to co teraz ma android dopiero co najmniej za dwa lata . Jeśli oczywiście się do jego rozwoju MS przyłoży .

  • 0

    19.  2011-04-05 08:33:25

    @18. No tak... Kiedy będzie po polsku. A czy mi to jest potrzebne? Mam po angielsku i jakoś nie jestem z tego powodu smutny. Tobie przeszkadza? Kup sobie androida i go miej. Mnie drażni ocena pewnego dobra przez osoby która go nigdy nie miała w ręku. Ps. Co do aktualizacji. Już sobie ją zrobiłem. Pojawiła się 3 tygodnie temu i już mam ją na swoim telefonie. A kiedy Twój android dostanie aktualizację do Gingerbread'a? Od trzech miesięcy jest aktualizacja do 2.3 a jest zainstalowany na całych 2% urządzeń. A jak masz wildfire albo coś w tym stylu to pewnie NIGDY nie dostaniesz 2.3 :) Ciesz się swoim androidem i jego aktualizacjami :) http://simblog.pl/android-2-2-froyo-na-61-wszystkich-smartfonow

  • 0

    20. ~lolo  2011-04-06 09:16:58  host: afhh19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19 hehe a ile ty czekales na aktualizacje do wp7 (odkad wyszedl)? no wlasnie

  • 0