Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KGHM - Polkomtel na giełdę

KGHM - Polkomtel na giełdę

WitekT 10 Grudnia 2004 10:42

0 0

Zarząd KGHM przyjmie dziś nowe porozumienie polskich akcjonariuszy Polkomtela, zakładające wprowadzenie operatora na giełdę.

Nie udało się ustalić, kiedy dokument będzie przedmiotem obrad zarządów pozostałych krajowych udziałowców Plusa: PSE i PKN Orlen. KGHM nadal nie pali się do rychłej sprzedaży swojego pakietu akcji.
Wprowadzenie operatora na giełdę, przewidziane w porozumieniu, będzie wymagało zgody przynajmniej jednego, a w praktyce obydwu (Vodafone i TDC), zagranicznych akcjonariuszy spółki. Pierwsza poważna rozmowa na ten temat czeka prawdopodobnie polskich i zagranicznych udziałowców podczas najbliższego posiedzenia rady nadzorczej Polkomtela zaplanowanego na 21 grudnia.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet