Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KGHM nie wyklucza giełdowego debiutu Dialogu

KGHM nie wyklucza giełdowego debiutu Dialogu

WitekT 10 Września 2004 10:45

0 0

Wiceprezes KGHM Polska Miedź SA Andrzej Szczepek uważa, że jedną z opcji, którą należałoby wziąć pod uwagę przy sprzedaży należącej do KGHM Telefonii Dialog, byłoby wprowadzenie jej akcji na warszawską giełdę.

W lutym 2004 roku KGHM otrzymał 8 ofert od podmiotów wstępnie zainteresowanych negocjacjami w sprawie współpracy z Dialogiem. Były to liczące się na rynku polskim i europejskim fundusze inwestycyjne oraz podmioty branżowe. Potencjalny partner Dialogu może zostać następnie inwestorem spółki. Nie wyklucza się także, w przyszłości, połączenia Dialogu z inną firmą lub sprzedaży większościowego pakietu akcji Dialogu.

W połowie marca KGHM informował, że na krótkiej liście kandydatów do współpracy i ewentualnego późniejszego zakupu Dialogu jest Netia SA oraz czterech inwestorów finansowych.
Według wycen audytorów wartość księgowa Dialogu wynosi obecnie 876 mln zł.

Na koniec czerwca Dialog miał 655 tys. linii wybudowanych, 424 tys. linii dzwoniących i 58 tys. internautów korzystających z ryczałtowanego dostępu do Internetu.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet