Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KGHM nie sprzeda Dialogu w tym roku

KGHM nie sprzeda Dialogu w tym roku

WitekT 22 Marca 2010 14:58

0 0

KGHM podtrzymuje zamiar sprzedaży Dialogu inwestorowi branżowemu, spółka toczy rozmowy w tej sprawie. Zarząd spółki ocenia, że do sprzedaży tej firmy telekomunikacyjnej nie dojdzie w 2010 roku - poinformował prezes KGHM Herbert Wirth, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

Dialog jest rewitalizowany, prowadzimy rozmowy z inwestorem o sprzedaży telekomu. Nie sądzę, by sprzedaż nastąpiła w tym roku - powiedział Wirth.
Prezes mówił w połowie stycznia tego roku, że KGHM woli sprzedać tę spółkę dużemu operatorowi telekomunikacyjnemu, a nie przez giełdę, zaś porozumienie w sprawie sprzedaży jest możliwe w tym roku. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 1

    1. ~x  2010-03-22 15:54:24  host: s-01.wroclaw.dialog.net.pl

    Sprzedamy, nie sprzedamy, na giełdę, nie na giełdę, inwestor finansowy, inwestor branżowy, nie, jednak nie sprzedamy, no chyba że sprzedamy, toczymy rozmowy, sprzedamy w tym roku albo nawet i w przyszłym... i tak już chyba z 8 lat, kręćka można dostać :-(

  • 0

    2. ~  2010-03-22 17:05:09  host: 212-102-21-15.adsl.inetia.pl

    połaczy się z netia i dopiero bedzie jakas alternatywa dla telefrancji

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet