Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KGHM jednak nie sprzeda Dialogu

KGHM jednak nie sprzeda Dialogu

WitekT 30 Września 2006 12:37

0 0
28. września KGHM podjął decyzję o przerwaniu procesu sprzedaży Telefonii Dialog, który rozpoczęto w październiku zeszłego roku.

Zarząd KGHM na podstawie przeprowadzonych analiz podjął decyzję, że obecnie możliwa do osiągnięcia cena za akcje telekomu jest niesatysfakcjonująca, a potencjał Dialogu pozwala w horyzoncie kilkuletnim na wzrost wartości posiadanych aktywów.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2006-09-30 12:53:33

    No cóż,Dialog dobra firma, tylko nieco inetrnet mają przydrogi - dlatego jestem od niedawna w generacjii:)

  • 0

    2.  2006-09-30 13:03:08

    a ja w chello francja ;)

  • 0

    3.  2006-09-30 13:15:57

    a co to za firm -jak dają neta. I czy we Wrocławiu tylko, czy też w okolicach

  • 0

    4.  2006-09-30 13:23:56

    a ja znow w neostradzie %-)

  • 0

    5.  2006-09-30 13:32:07

    Rambaldi - to jeste radiówka - ale wyjatkowo stabilna:) mam opcję 256 a po 23 1 mega wiec stronki śmigaja ładnie:) 54,90 za miesiąc :)

  • 0

    6.  2006-09-30 14:40:11

    *** olek_skype - jesli jestes zadowolony z generacji to super, naprawde! :-) na wszelki jednak wypadek polecam stronke: www.generacja.be (jest tam rowniez watek od mojego dobrego znajomego, Zoltego).. jednym slowem - oby dzialalo Ci dobrze jak najdluzej! :-) nie musze, oczywiscie, dodawac, ze to w pelni wiarygodni ludzie :-) (p.s. WitkuT - prosze o nieusuwanie adresu - to tylko w celach czysto informacyjnych nie reklamowych, o czym mozna przekonac sie z w/w strony)

  • 0

    7.  2006-09-30 14:41:48

    Q!: ludzie, którzy się udzielają w naszym serwisie, mogą bez problemu podawać linki nawet do swoich stron. A Ty bez wątpienia się udzielasz, więc masz w pełni takie prawo. :)

  • 0

    8. ~ttt  2006-09-30 15:47:45  host: aaoc35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciąg dalszy cyrku pt. sprzedaż Dialogu. Znowu cena jest dla KGHM niesatysfakcjonująca. Tu nie cena gra główną rolę, tylko polityka. Za kilka lat Dialogu już nikt nie będzie chciał kupić, a jeśli znajdzie się nabywca to kupi to za o wiele mniejsze pieniądze niż teraz ktoś mógł kupić. Czyli KGHM dalej będzie topić pieniądze w Dialogu.

  • 0

    9. ~Juri  2006-09-30 16:16:05  host: bpl62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czemu od razu mówić, że KGHM będzie topić pieniądze w Dialogu? KGHM ma potenciał i kasę a tego drugiego najbardziej brakuje Dialogowi. Jeżeli dobrze się dofinansuje tego telekoma można tylko oczekiwać jego ekspansji w innych częściach kraju.

  • 0

    10. ~  2006-09-30 16:29:37  host: aaoc35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Juri - prawda jest taka, ze KGHM juz dawno by sie pozbylo balastu w postaci Dialogu, ale niestety decyzje w tej firmie sa podejmowane politycznie.

  • 0

    11.  2006-09-30 18:24:05

    ***Q , jestem bardzo zaskoczony ta stronka która mi zapodałes ,ale przyjąłem do wiadomości i przeczytałem - test szybkości łącza też zrobiłem i działa normalnie:) ale dzięki za info i link :)

  • 0

    12.  2006-10-01 10:20:44

    *** olek_skype - na poczatku u kolegi tez wsio bylo ok - max transfer, male pingi, itd. :-) zaczelo sie dopiero po kilku miesiacach.. no, ale zycze Ci zebys nie mial takich/zadnych problemow :-)

Dodaj swoją opinię