Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KGHM chciałoby sprzedać Polkomtel inwestorowi branżowemu

KGHM chciałoby sprzedać Polkomtel inwestorowi branżowemu

WitekT 15 Września 2010 20:01

0 0

Obecnie realizowany jest "sztywny plan" sprzedaży Polkomtela, która ma szansę na finalizację w 2011 roku - poinformował Hubert Wirth, prezes KGHM, jednego z udziałowców.

Obecnie na sztywno jest realizowana strategia wspólnej sprzedaży przez polskich akcjonariuszy, być może dołączy się do niej Vodafone. (…) Chciałbym, ze względu na maksymalizację korzyści, sprzedać Polkomtel inwestorowi branżowemu. Inwestor finansowy mógłby oczekiwać dużego dyskonta - powiedział Wirth.
Według Wirtha, ustalono już ramowy harmonogram sprzedaży Polkomtela. Nieformalne konsorcjum doradców ustaliło sposób podejścia do sprzedaży. Określony został harmonogram, ile to będzie trwało, teraz polscy akcjonariusze muszą wyrazić na to zgodę. Dodał, że są zainteresowani zakupem Polkomtela.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet