Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Każda sekunda tego filmu jest warta 32,3 zł

Każda sekunda tego filmu jest warta 32,3 zł

LuiN 24 Października 2014 10:48

9 1

Tuż po premierze nowych iPadów padła salwa popularnych w tym sezonie pytań: Ciekawe czy się wygina. Przekonajmy się.



Film jest krótki, ale drogi. Jeżeli autor filmu testował najtańszy wariant tabletu iPad Air 2 za 2099 zł, to każda z 65 sekund warta była 32,3 zł. Trudno oczekiwać, że metalowa obudowa o grubości 6,1 mm nie będzie się wyginała, jednak łatwość tego procesu daje do myślenia:


Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne

Zobacz: Apple zaprezentował iPada Air 2 i Mini 3




Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ipad air 2

w sumie: 30
  • 3

    11. ~  2014-10-24 11:26:34  host: 77-254-74-58.adsl.inetia.pl

    Ale lipa... Wiadomo, że nikt specjalnie tak nie będzie urządzenia wyginać, ALE jeżeli jest tak słabe (i jednocześnie duże) to będzie kłopot je nawet gdzieś zabrać do walizki/plecaka, bo byle co może to wygiąc...

  • 2

    12. ~ola  2014-10-24 11:35:35  host: user-31-174-142-149.play-internet.pl

    MAM!!! tytanowe obudowy za "only $999" i po kłopocie:)

  • 2

    13. ~ktos  2014-10-24 11:39:16  host: 77-253-205-136.static.ip.netia.com.pl

    ale się nie wyłączył

  • -3

    14. ~fan apple  2014-10-24 11:55:18  host: user-46-112-172-251.play-internet.pl

    KAZDY WIE ZE FILM JEST ZMANIPULOWANY A FINALNIE TO NOE IPAD JEST ŁAMANY A DZIADOWSKI SZAJSUNG!!! PS OSOBY KTORE NKE STAC NA IPADA PROSZE O POWSTRZYMANKE SKE OD ZLOSLIWYCH KOMENTARZY

  • 5

    15.  2014-10-24 11:57:54

    @13 skoro się nie wyłączył to nawet zareklamować nie można ;) bo przecież działa , a uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji więc jest sprawny ;D

  • 1

    16.  2014-10-24 12:01:07

    Zaraz będą naśladowcy którzy będą podłączać do ładowania połamane IPAD-y i reklamować je bo się zapaliły podczas ładowania :)

  • -3

    17. ~zenekkkk  2014-10-24 12:11:52  host: gbj209.internetdsl.tpnet.pl

    ktos moze wyjasnic sens tego filmu? kupowac tableta zeby uzyc sily do jego zlamania? czego to ma dowiesc? nie trenuj miesni na tablecie? idiot poziom master

  • 6

    18.  2014-10-24 12:19:27

    @17 ma to dowieść tego że to produkt jednorazowy , że wkładając go do plecaka nie koniecznie możesz wyjąć go w takim samym stanie, wiem że boli cię to że nie potrzebnie zniszczył tego IPAD-a którego ty byś bardzo chciał mieć , ale nie martw się , bo : 1.) IPAD był ubezpieczony , 2.) gość jest bogatym snobkiem i dla niego taki IPAD to jak dla ciebie bułka z sezamem w Lidlu i bardziej mu zależy żeby błysnąć w necie niż na kilkuset dolarach :P

  • 4

    19. ~Calm7  2014-10-24 12:24:44  host: 8.37.224.55

    17). Sens? To był test na wytrzymałość ekranu i giętkość akumulatorka. Działa? Nie zjarał się? Jest ok ;-)

  • -2

    20. ~Bolek ze Spychowa  2014-10-24 12:25:48  host: 109241051226.elblag.vectranet.pl

    Bardziej naturalny byłby test "siadany" - czyli kładziesz na miękkim fotelu i siadasz...
    Albo zamiast gięcia rękami dorosłego dać do zgięcia dzieciakowi.

  • -4

    21.  2014-10-24 13:43:29

    Słabo. Niech kolo pokaże swoje auto tego typu testach. Najlepiej jak np z V=50 km/h uderza w drzewo lub w swój dom - mógłby od razu konstrukcję swojej chawiry przetestować.

  • 3

    22. ~lol...  2014-10-24 13:47:33  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Nieźle im wszystkim odwala, niedługo będą 4mm, jakby nie mogli porządnego taba zrobić o grubości np. 9mm i baterię 50% pojemniejszą. Za cienkie też może być niewygodne.

  • 2

    23. ~lol...  2014-10-24 13:49:43  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    mowa oczywiście o wszystkich producentach

  • 3

    24. ~Piotrek  2014-10-24 14:14:39  host: apn-77-113-41-16.dynamic.gprs.plus.pl

    No i jest powód by ludzie bardzo chętnie kupowali brandowane przez Apple pokrowce antyuszkodzeniowe z najtanszego silikonu po 100 $ - brawo Apple podziwiam tę firmę za to jak łatwo wyciąga kasę od mądrych ludzi

  • 2

    25. ~ola  2014-10-24 14:15:57  host: 193.0.117.217

    jakby mial 20mm grubosci i 15 rdzeni to bym kupil

  • -3

    26.  2014-10-24 14:27:32

    Łatwość? Koleś włożył sporo sił by to zniszczyć.

  • 1

    27. ~do 26  2014-10-24 15:48:55  host: 31-132-65-154.neanet.pl

    Skoro można zgiąć w rękach to bez problemu wygnie się pod wpływem mniejszej siły, ale rozłożonej na całej powierzchni urządzenia.

  • -2

    28. ~do 27  2014-10-24 16:33:33  host: 193.0.117.217

    tak to powszechnie znane prawo fizyki - siłą rozłożona na większej powierzchni odziaływuje mocniej na obiekt niż ta sama wartość siły skoncentrowanej na mniejszej powierzchni...

  • 1

    29.  2014-10-24 17:36:27

    Ja na mojej starej już S 3 usiadłem jak miałem w tylnej kieszeni, na montażu na twardym betonie.
    I co po 5 minutach wiercenia się bo coś pod tyłkiem nie w kąt, wstałem wyciągam a tu S 3.
    Zero pęknięć.
    Mam tylko ze dwa pęknięcia więcej na bocznej ramce.

  • 0

    30. ~  2014-10-26 02:13:35  host: n07-01-01.opera-mini.net

    Czemu w operze mini filmu nie widać?

Dodaj swoją opinię