Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Katarzyna Scheer szefową rynku B2C w Polkomtelu

Katarzyna Scheer szefową rynku B2C w Polkomtelu

WitekT 19 Czerwca 2012 19:37

0 0
Katarzyna Scheer objęła stanowisko dyrektora zarządzającego rynku B2C w Polkomtelu - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Będzie odpowiadała za marketing i sprzedaż na rynku prywatnym.

Scheer przez cztery ostatnie lata, do stycznia 2012 roku, pracowała w Grupie TP, gdzie była m.in. dyrektorem rynku usług dla domu, a wcześniej odpowiadała za usługi szerokopasmowe.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~czapeq  2012-06-19 19:57:10  host: aeqr202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Literówka w tytule :)

  • 0

    2.  2012-06-19 19:58:23

    czapeq: fixed, dzięki! :-)

  • 0

    3. ~orange  2012-06-19 22:50:26  host: afcf189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powodzenia Kasiu!

  • 0

    4.  2012-06-19 22:56:19

    Ja to jestem wdzięczny redaktorom, że przynajmniej po ludzku napisali "gdzie była m.in. dyrektorem rynku usług dla domu, a wcześniej odpowiadała za usługi szerokopasmowe" - a przecież też mogli użyć magicznych skrótów jak B2C. To teraz można sobie rozszyfrowywać - moja pierwsza propozycja: może podwójne B i C = BBC?

  • 0

    5. ~a  2012-06-20 01:09:48  host: z02-02.opera-mini.net

    skroty powiny laczyc np z wikipedia, aby mozna bylo sie dowiedziec co oznaczaja

  • 0

    6. ~Karol  2012-06-20 01:38:04  host: z16-02.opera-mini.net

    Nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Współczuję sprzedawcom w salonach. Zaczną się tresury szczurów jak w pomarańczy.

  • 0

    7.  2012-06-20 02:07:50

    Ważność w Simplusie mam do sierpnia, jeśli nie zmienią sposobu dojenia klienta w najnowszej taryfie to bye bye plus po 7 latach.

  • 0

    8. ~mnb  2012-06-20 04:38:00  host: ip-51-9.zax.pl

    @7 Ktoś Cię zmusza do posiadania numeru w Plusie? Jeśli tak, zgłoś to na policję.

  • 0

    9. ~marek  2012-06-20 07:27:41  host: 89-74-252-62.dynamic.chello.pl

    Była "za dobra" w TP? Już kiedyś w polkomtelu przyszli podobni z "Orange" i nic dobrego nie zrobili...

  • 0

    10. ~kormoran  2012-06-20 08:42:01  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    Na pewno w Plusie brakuje dobrej i urozmaiconej oferty na internet w telefonie.Z tego powodu 2 lata temu odszedłem do Play.

  • 0

    11.  2012-06-20 08:43:44

    Panowie, ja rozumiałbym Wasze oburzenie, gdybyście nie roumieli co drugiego słowa w co trzecim newsie... Ale Wasze lenistwo jest po prostu POWALAJĄCE... Pomijam już fakt, że rozszyfrowanie skrtu B2C (business to consumer) nie jest do niczego potrzebne, bo w newsie zakres jej odpowiedzialności jest wyjaśniony...

  • 0

    12. ~xy  2012-06-20 12:26:53  host: user-46-113-246-47.play-internet.pl

    Co nie zmienia faktu, że tego typu dziwolągów językowych lepiej unikać...

  • 0

    13. ~a_lex  2012-06-20 15:49:48  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    "Będzie odpowiadała za marketing i sprzedaż na rynku prywatnym" - a to była zmyłka, bo ja byłem przekonany właśnie że to będzie biznes to coś. A to jednak rynek prywatny :)

  • 0

    14. ~afromental  2012-07-04 08:08:00  host: 192.193.116.137

    Wogóle o czym mowa Pan Krok przyjmuje nowe osoby, a ludzie którzy mieli pojęcie o tym biznesie odchodzą ponieważ mają dosyć tego co dzieje się wewnątrz firmy, jedyne synalek może być pocieszony ponieważ tatuś mianował go na członka rady Liberty (spółki zależnej), ale pytanie czy sobie poradzi skoro z obecnym ogródkiem ma problemy.... Oferta PLusa? jaka oferta....oni już dawno są tysiące lat za konkurencją, a jak dalej tak pójdzie to ta firma niedługo przestanie istnieć, ale może o to chodziło.... S.A. --> sp z.o.o

  • 0