Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Katarzyna Meller nowym rzecznikiem Polkomtela

Katarzyna Meller nowym rzecznikiem Polkomtela

WitekT 21 Lipca 2010 15:26

0 0
Katarzyna Meller będzie nowym rzecznikiem Polkomtela. Pracę zacznie od początku sierpnia - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Meller na stanowisku rzecznika zastąpi Adama Suchenka, który niedługo zostanie rzecznikiem polskiego oddziału tytoniowego giganta Phillip Morris.

Katarzyna Meller była m.in. rzeczniczką spółki PL2012, odpowiedzialnej za polską część EURO2012. Jest siostrą Marcina Mellera, redaktora naczelnego polskiej edycji Playboy’a.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~  2010-07-21 15:36:01  host: t13-12.opera-mini.net

    zobaczcie co to sa ZNAJOMOSCI

  • 0

    2.  2010-07-21 15:41:27

    ano... czy ona czasem nie miała wcześniej być rzeczniczka euro2012? czy może była i ją pożegnali?

  • -1

    3. ~gornyaa  2010-07-21 15:56:46  host: 217.153.73.242

    czyli, ze Marcin Meller ma niezly abonament w Plusie; )? hehe

  • 0

    4. ~Jan  2010-07-21 16:02:32  host: 87-205-77-110.adsl.inetia.pl

    była rzecznika i po jej wypowiedziach porzegnali ją z 2012. Jednak brat zawsze pomoże :)

  • 0

    5. ~zzz  2010-07-21 16:03:24  host: 77-254-65-125.adsl.inetia.pl

    Czemu w Polkomtelu nie może być normalnie?

  • -1

    6. ~United  2010-07-21 16:14:13  host: adcm202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ciekawe.. czy Pani Katarzyna wprowadzi jakas nowa jakosc do ich komunikacji? :) http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=14433

  • 1

    7.  2010-07-21 16:19:28

    Ciekaw jestem czy "zaliczyła" już... okładkę Playboy’a.

  • 0

    8. ~  2010-07-21 16:43:23  host: t18-07.opera-mini.net

    Może by wprowadziła swój błog, może trochę więcej informacji by do Plusa docierało, bo konsultanci nic nie przekazują, tylko odsyłają z standardowym tekstem. Były rzecznik Plusa nie był przyjemny, pamiętam te olanie spotkania w Tvn cnbc biznes z rzecznikiem Playa, bardzo dobry wybór w sam raz nadaje się na stanowisko tytoniowego giganta, będzie nadal opowiadał bajki że jednak palenie nie szkodzi, wręcz przeciwnie robi prestiż. /Kwistas

  • 0

    9. ~r  2010-07-21 16:46:44  host: user-188-33-63-40.play-internet.pl

    #7: okładka to małe miki, ja jestem ciekaw o rozkładówkę. No ale teraz pewnie się nie rozłoży ;-)

  • 0

    10. ~r  2010-07-21 16:47:56  host: user-188-33-63-40.play-internet.pl

    Swoją drogą, atrakcyjna babeczka. Pewnie bloga nie założy bo plus ma za słabą ofertę. Nikt normalny by nie zniósł naporu niezadowolonych klientów :)

  • 0

    11. ~ole  2010-07-21 17:19:05  host: apn-95-41-106-113.dynamic.gprs.plus.pl

    przynajmniej Playboya będą mieli w plusie za darmo

  • -1

    12.  2010-07-21 17:25:19

    Atrakcyjna kobieta u nieatrakcyjnego operatora.

  • 0

    13. ~koko  2010-07-21 18:01:56  host: aejl106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10 - Plus juz jest na fb...

  • 0

    14. ~Jjjm  2010-07-21 18:34:05  host: t01-16.opera-mini.net

    Gdzie na facebook jest plus?

  • 0

    15. ~Adaś  2010-07-21 21:14:14  host: 87-205-84-129.adsl.inetia.pl

    Nie sądzę aby zmiana rzecznika w czymś pomogła. Plus podupadł strasznie i dalej nie widać aby coś się działo w nim dobrego. Teraz rotacja. Chyba że uważają że to atrakcyjna kobieta, podłapie pomysły od innych operatorów i wcieli w życie ale jeśli nawet to co z tego ? nie poprawi to w niczym Plusowi z taką oferta :/

  • 0

    16. ~me  2010-07-22 10:56:20  host: user-109-243-20-75.play-internet.pl

    Tak jak to w Polsce szfagrowie pocioty itd

Dodaj swoją opinię