Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Katarzyna Kluk szefem marketingu w polskiej Nokii

Katarzyna Kluk szefem marketingu w polskiej Nokii

WitekT 27 Września 2005 17:01

0 0

Od 1. października stanowisko dyrektora marketingu w polskim oddziale Nokii obejmie Katarzyna Kluk. Do jej obowiązków będzie należało zarządzanie działem marketingu i budżetem oraz opracowywanie strategii marketingowej.

Cieszę się, że powierzono mi tak odpowiedzialne stanowisko. Przez osiem lat pracy w Nokia miałam okazję zapoznać się ze wszystkimi obszarami działań marketingowych w firmie, co z pewnością będzie bardzo przydatne w koordynowaniu pracy zespołu i tworzeniu strategii marketingowej w Polsce - powiedziała Katarzyna Kluk.
Katarzyna Kluk pracuje w dziale marketingu Nokia od 1998 r. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Mówi biegle w języku angielskim i niemieckim. Interesuje się muzyką i sportem, jej pasją są podróże.

Katarzyna Kluk przejmuje stanowisko dyrektora marketingu od Hanny Viita, której międzynarodowy kontrakt z Nokia Poland dobiega końca. Hanna Viita będzie kontynuować pracę w międzynarodowym dziale marketingu firmy, wdrażając strategię marki Nokia na światowych rynkach.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Jurij  2005-10-05 22:50:14  host: prosie13.aster.pl

    To chyba jakaś paranoja? Znam tą panią, niewiele umie, to kpina, że taka korporacja mianuje na stanowisko szefa marketingu kogoś tak słabego. Bez komentarza.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-241-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.