telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Karuzela nagród w Orange

Karuzela nagród w Orange

Q! 17 Lipca 2012 18:03

3 0
Od 17. lipca w Orange dostępna jest promocja Karuzela Nagród. W zamian za wydatki z konta głównego, użytkownik aktywować może jedną z dodatkowych usług.

Za każdą wydaną złotówkę z konta głównego użytkownik otrzymuje 1 Bonusowy Kredyt. Za zebrane Kredyty może on aktywować jedną z wybranych usług.

Numer usługi Nazwa usługi Dostępna w taryfie Wartość w Kredytach Bonusowych
1 "SMS-y za grosze" - 600 SMS-ów do Orange Nowe Orange GO 120
2 "Grosz za SMS" - 600 SMS-ów do Orange Orange POP 120
3 "Pakiet SMS" - 600 SMS-ów do Orange Orange One 120
4 "1000 minut" - 1000 minut do Orange Orange POP 170
5 "1000 minut na zawołanie" - 1000 minut do Orange Orange POP 170
6 "Pakiet internetowy 1-dniowy" - 100 MB na 1 dzień Wszystkie taryfy 40
7 "Pakiet internetowy 30-dniowy" - 100 MB na 30 dni Wszystkie taryfy 170
8 "Pakiet internetowy XXL" - 500 MB na 30 dni Wszystkie taryfy 200
9 "1000 SMS-ów" - 1000 SMS-ów do wszystkich sieci Orange One 200

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS-a o treści START pod numer 270 (opłata standardowa, aktywacja do 24 godzin). Aktywacja wybranej usługi odbywa się poprzez wysłanie SMS-a (opłata standardowa) o treści AKTYWUJ X, gdzie X to numer usługi według tabeli.

Maksymalna liczba Kredytów, którą można zgromadzić na koncie to 500. Po 93 dniach od ostatniego zebranego Kredytu konto promocyjne zostaje zablokowane. Jego odblokowanie nastąpi po zebraniu kolejnego Kredytu.

Oferta przeznaczona jest dla użytkowników taryf Orange One, Orange POP, Nowe Orange GO oraz abonentów oferty Zetafon i Minutofon w tych taryfach.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 56 kB).

Źródło: Orange


Dodaj do:
w sumie: 38
  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    23. ~tk1199  2012-07-18 00:45:03  host: apn-46-169-161-183.dynamic.gprs.plus.pl

    Ale Wy głupoty gadacie... Nie podoba się?? Nie włączajcie i już. A ten kto napisał przelicznik "120zł za 600 smsów do orange" to nie wiem jak to wyliczył. To jest dodatkowy bonus za nic!!! Oby takich jak najwięcej!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    25. ~play jest ok  2012-07-18 07:44:23  host: ip-37-209-139-80.free.aero2.net.pl

    Oj jaka wtopa, oj jak wtopa, orżnąć do klopa, orżnąć do klopa...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26. ~peter  2012-07-18 08:06:12  host: 161.51.11.6

    "Karuzela nagród" zbyt szumna nazwa jak na taką lipną promocję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28. ~  2012-07-18 09:54:10  host: etf124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sekta orznąć jak lemingi matołka płemieła...skoro za 1 zlotowke z konta glownego daja 1 bonusowy kredyt a zeby wlaczyc ""SMS-y za grosze" - 600 SMS-ów do Orange" trzeba dysponowac 120 punktami kredytowymi,czyli 120punktow kredytowych =120zl jak ktos tego nie ogarnia to wspolczuje,

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    29. ~  2012-07-18 10:12:36  host: user-164-127-121-56.play-internet.pl

    Trzeba wydać minimum 120 zł, żeby zyskać jakiś sensowny bonus? Takie DNO tylko w Orange. Przeciętny użytkownik nie wydaje na telefon więcej niż kilkadziesiąt zł miesięcznie, a oni kogo chcą bonusować? Swoich własnych menedżerów i prezesów?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~Tomek  2012-07-26 02:04:20  host: 2.24.226.29

    Znowu się nie podoba. To nie jest usługa tylko bonus jakby ktoś nie zauważył.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2012-08-03 22:19:38

    lol ludzie przecież mają usługę skarbonke 5% od wartości doładowania... Widze że wy w ogóle nie macie pojęcia jakie są promocje w tej sieci... Ja wykombinowałem tak że telefon mnie kosztuje 15zł miesięcznie a dzwonie ile chce i gdzie chce... Jak zwykle potraficie tylko narzekać a nic nie pokombinujecie... żenada

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~Przemol1234  2012-09-25 15:44:58  host: public-gprs603157.centertel.pl

    Tsuisou ; Dokładnie stary : P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~  2012-10-18 10:46:10  host: z54-16.opera-mini.net

    Nie no, pakiet smsów za 6zł, to mogliście dać za mniej punkcików... Np. 60pkt.. PS. Największą wadą Karuzeli Nagród jest blokowanie punktów po 93 dniach, no i "cena punktowa" pakietów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~Tereska  2012-10-22 12:11:28  host: acya108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oj marudzicie. Może mało dają akurat w tej Karuzeli ale ZA DARMO!!! I głupi Ci co nie korzystają. Wg. mnie trzeba właśnie włączać promocje jakie tylko się da. Ja tak robię i urządziłam się tak że nie wydaję ani złotówki na tel miesięcznie umiejętnie korzystając z promocji to nawet do pszodu jestem. CIAPY!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~masakra  2012-10-30 16:50:46  host: public-gprs442929.centertel.pl

    co wy ludzie pier*******? chyba nie rozumiecie o co chodzi... to jest po prostu zabawa, bonus który ma zachęcić. i tak jeśli nie co miesiąc to co jakiś tam czas się doładowuje konto. zamiast się cieszyć że coś dają za darmo to wiecznie tylko narzekanie :-/ wypróbowałam większość sieci i jak dla mnie orange jest najlepszą siecią i złego słowa nie powiem :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~Adam  2012-11-04 09:04:40  host: public-gprs548210.centertel.pl

    Widzę że jak zwykle większość narzeka. A nie doceniają że orange też się stara. Ta pomocja jest całkowicie darmowa na pakiet np 600sms nie wydajcie ani złotówki tylko że wcześniej trzeba dolądować konto no ale to już jest obowiązek żeby utrzymać ważność. ktoś tam napisał dobrze napisał że jednak trochę dużo 120pkt za 600sms. Powinno być to uzależnione od kwoty pakietu. Np 600sms jak normalnie kupujemy za 6złoty to powinno być za 60pkt. Internet 100mb za 2złote a w karuzeli powinno być za 20pkt. Taka kpt moja dewiza;-) A jak już tu jestem to chciałbym. Zapytać jak sprawdzić ile mamyobecnie pkt?;--)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~  2012-11-04 12:48:50  host: v59-12.opera-mini.net

    Adam, przysyłają co jakiś czas info o tych punktach. PS. Kiepsko, bo by zdobyć 1pkt to na raz 1zł musisz wygadać, a nie np. 5 smsów wysłać po 20gr...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39.  2012-11-04 13:16:53

    ~masakra - tyle, ze jak się bawić to bawić a nie mieć namiastkę zabawy i to z wysiłkiem... Łaskę robię, ze ochłapy dają? Ale zabawa!! ;-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~aniakotanska33  2013-01-19 18:15:41  host: nat.laz.fiberway.pl

    Nie rozumiem co to anczy ze mam 41 bonusowych kredytów?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~  2013-07-08 13:36:18  host: 5.172.252.197

    Lol jak trzeba to wyslac żeby dostać bonus ??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~  2013-07-30 22:22:02  host: v10-04.opera-mini.net

    To znaczy ze masz 41 bonusikow. Ja w Orange jestem od 6 lat i nie potrafie narzekac. Mam powlaczanych mnostwo uslug i z kazdej jestem zadowolony. A to ''Karuzela Nagrod'' jest super. Ja duzo nie dzwonie a pisze tylko z pakietu grosz za sms. Moje doladowania nie przekraczaja 25zlotych miesiecznie a jakims cudem w ciagu nie calego roku uzbieralem 450 bonusikow. I niech mi nikt nie pier**** ze Orange jest chu****!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~Calm7  2013-07-30 23:27:57  host: v55-03.opera-mini.net

    42). No to ładnie, kilka pakietów po 600sms masz już za frajer :-) Tylko uważaj, aby Ci się nie przeterminowały - co jakiś czas wydawaj te 1zł