Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Karty Virgin Mobile można zarejestrować w salonikach Kolportera

Karty Virgin Mobile można zarejestrować w salonikach Kolportera

LuiN 23 Stycznia 2017 15:10

5 2

virgin mobile rejestracja sim 745

Na dwa tygodnie przed wygaszaniem niezarejestrowanych numerów prepaid, sieć Virgin Mobile uruchamia możliwość rejestrowania numerów w salonikach Kolportera.

Na mapie punktów partnerskich Virgin Mobile, w których można zarejestrować kartę prepaid przybyło 950 dodatkowych miejsc - saloniki Kolportera. Łącznie klienci Virgin Mobile mają do dyspozycji już prawie 20 tys. stacjonarnych punktów partnerskich.




Oprócz saloników Kolportera, rejestrację numerów Virgin Mobile oferują m.in. placówki eurobanku, sieci Poczty Polskiej, Ruchu, Świat Prasy, Media Star, stacje benzynowe Statoil, Shell, BP i Lotos, punkty Telakces, Teletorium, Inmedio, Inmedio Cafe, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin i niezależne punkty GSM.

Oprócz rejestracji w wybranym punkcie, klienci Virgin Mobile nadal mogą zarejestrować numer bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz online i potwierdzić dane podczas wizyty bezpłatnego kuriera. Istnieje również możliwość rejestracji poprzez bankowość elektroniczną w bankach ING oraz Millenium.

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: kolporter | virgin mobile

w sumie: 31
  • 0

    13. ~  2017-01-23 18:31:10  host: 185.137.19.92

    dzisiaj rejestrowałem 2 karty, jedną udało mi się zarejstrować przez internet (potem tylko weryfikacja w sklepie), ale druga była blokowana bo NIBY juz z 'konta" (jakiego) zostało wysłane zgłoszenie.

    Czemu wszędzie sa zatrudniani idioci?

    Potem oczywiscie w salonie Virgin obsługa nie potrafiła ani uruchomić tej zgłoszonej, ani zarejestroweać niezgłoszonej...

  • 0

    14. ~781  2017-01-23 18:42:32  host: apn-37-249-41-20.dynamic.gprs.plus.pl

    @13. Czyli przez system bankowy można zarejestrować tylko jedną kartę?

  • 0

    15. ~  2017-01-23 19:15:40  host: user-94-254-128-7.play-internet.pl

    Całe szczęście że jeszcze tylko 8 dni i w końcu będzie koniec tego ględzenia w reklamach o tych rejestracjach. Ileż można tego słuchać.

  • 0

    16. ~amigo  2017-01-23 19:27:00  host: host-89-230-33-247.dynamic.mm.pl

    Już dzwonią konsultanci z VM i proszę o rejestracje numerów. Żadnego wygaszenia nie będzie tylko będzie blokada a potem tel od konsultanta jak można i trzeba zarejestrować numer telefonu.

  • 0

    17. ~  2017-01-23 19:30:59  host: user-94-254-128-7.play-internet.pl

    Właśnie ciekaw jestem czy rzeczywiście wyłączą numery bez możliwości ponownego włączenia czy tylko zblokują do czasu rejestracji.

  • 0

    18.  2017-01-23 19:44:05

    @17 Wyłączą, ale przed wyłączeniem każdy dostanie sms co zrobić aby ponownie aktywować w ciągu X dni.

  • 0

    19.  2017-01-23 19:55:30

    15). Pojawią siè inne - jak odblokować wyłączoną kartę sim
    ;-) :-D ;-)

  • 0

    20. ~781  2017-01-23 21:27:42  host: apn-37-249-41-20.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawe kiedy operatorzy podsumują rejestrację?

  • 0

    22.  2017-01-23 22:49:15

    21). Masz miliony nicków, ale nie, ciągle musi być calm7...?

  • 0

    23. ~Linde Geograf  2017-01-24 01:12:01  host: public-gprs360062.centertel.pl

    ad 21 Możesz do Macedonii Środkowej ;)

  • 0

    24. ~21, 22  2017-01-24 06:41:49  host: n30-05-01.opera-mini.net

    21, 22. Lubisz sam do siebie pisać!!! hi,hi........ Naucz sie w końcu jak identyfikować nick'i !!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    25. ~--  2017-01-24 08:16:17  host: user-94-254-131-89.play-internet.pl

    Dopiero po zakończeniu procesu będzie w końcu wiadomo ile kart SIM jest na rynku i kto z operatorów najbardziej sciemniał co do liczby klientów.

  • 0

    26.  2017-01-24 08:32:26

    @25: nie wiem jak, gdzie i kiedy operatorzy składają raporty, ale nie dziwił bym się gdyby wyniki były dopiero w połowie kwietnia, po zakończeniu kwartału i podliczeniu wszystkich. Choć może jakieś częściowe wyniki wcześniej będą.

  • 0

    27. ~karl hungus  2017-01-24 09:16:34  host: rev82.gisz.net.pl

    ma ktoś więcej info jak zarejestrowac przez ING?

  • 0

    28.  2017-01-24 11:20:00

    @15 Zmartwię Cię, nic się nie skończy, potem będą odezwy do tych co maja przyblokowane.

  • 0

    29. ~781  2017-01-24 12:02:17  host: 5.174.71.243

    @27. Logujesz się do konta, klikasz w ikonkę oferta Ing, następnie karty i płatności telefonem, rejestracja telefonu na kartę, wybierz operatora, wpisujesz nr telefonu, numer karty SIM, wyrażasz zgodę by bank przekazał dane operatorowi, przychodzi sms z kodem aby potwierdzić i nr jest po kilku kliknięciach zarejestrowany.

  • 0

    30. ~karl hungus  2017-01-24 12:04:45  host: rev82.gisz.net.pl

    29 dzięki

  • 0

    31. ~amigo  2017-01-24 14:13:23  host: host-89-230-33-247.dynamic.mm.pl