Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Karty SIM Świat" w Traveliada.pl

"Karty SIM Świat" w Traveliada.pl

sirmark 29 Czerwca 2005 12:48

0 0

Nowa oferta internetowego biura podróży Traveliada.pl "Karty SIM Świat", to możliwość zakupu karty prepaid do telefonu komórkowego operatora tego kraju, do którego planowany jest wyjazd.
To korzystne rozwiązanie dla osób, które planują wakacje z grupą znajomych lub dla podróżujących biznesmenów. Mogą oni między sobą swobodnie, tanio rozmawiać oraz wysyłać SMSy. Za połączenia z Polską płacą wg. stawek lokalnych, a odbiór połączeń z Polski jest bez opłat.

Wraz z kartą SIM klient otrzymuje instrukcję obsługi w języku polskim, a swój nowy numer poznaje jeszcze będąc w Polsce. W czasie swego pobytu za granicą sam decyduje o stanie swojego konta i cenie połączeń wychodzących. Odebranie połączenia z Polski jest bezpłatne, a rozmowy krajowe są bez roamingu. Ceny kart są zróżnicowane: od 59 zł za brytyjską T-Mobile do 249 zł za chorwacką kartę SIMPA. Wszystkie karty posiadają kredyt startowy, ważność od 6 do 12 miesięcy bez doładowania i przeważnie są aktywowane przez pierwsze połączenie wychodzące. Nabyć kartę można w siedzibie biura Traveliada.pl we Wrocławiu, lub składając zamówienie przez www.traveliada.pl.
Nowy produkt oferowany przez portal Traveliada.pl został wprowadzony dzięki współpracy z miedzynarodową firmą "2PAgency" z siedzibą w Pradze. Firma istnieje od 1994 roku; posiada przedstawicielstwa w 11 krajach. Przedstawicielstwo polskie powstało w marcu 2005 roku. Od 2004 roku "2PAgency" rozpoczęło realizację projektu zwanego SIM-Service, który polega na międzynarodowej dystrybucji kart prepaid. Dzięki którym turysta, wypoczywający lub pracujący biznesmen może łatwo zaopatrzyć się w kartę SIM kraju do którego wyjeżdża.

Źródło tekstu: PR News     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~22  2005-06-29 15:14:00  host: co82.internetdsl.tpnet.pl

  niedługo to w ogóle zlikwidują roaming i będzie za friko

 • 0

  2. ~ksad  2005-06-29 16:45:00  host: dial-3863.zgora.dialog.net.pl

  Oferta Traveliady, jeśli chodzi o rzeczone karty, jest dość uboga.

 • 0

  3. ~marekg  2005-06-30 12:54:00  host: 213.199.198.110

  To, co oferują to wcale nie są najlepsze oferty z tych krajów. No i marża nie musi być chyba taka duża ...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet