Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Karty prepaid dla obcokrajowców

Karty prepaid dla obcokrajowców

WitekT 28 Czerwca 2005 19:40

0 0

Fone zakończył pomyślnie techniczne testy i przygotowania nad najnowszym produktem, jakim są telefoniczne karty pre-paid dla zagranicznych użytkowników przebywających w Polsce.

Karty te o nazwie Calling Card są jedynymi w swoim rodzaju kartami umożliwiającymi obcokrajowcom wykonywanie tanich połączeń z krajem w ich ojczystym języku.

Karty telefoniczne pre-paid Calling Card są pierwszym i unikatowym na rynku polskim produktem dedykowanym osobom z zagranicy odwiedzającym nasz kraj. Istotną cechą i wyróżniającą je spośród telefonicznych kart pre-paid jest kompleksowo opracowany systemem zapowiedzi słownych wraz z materiałami informacyjnymi w pięciu najbardziej popularnych językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim. Dzięki temu Calling Card znoszą dotychczasowe bariery językowe, umożliwiając osobom z zagranicy tanie i wygodne dzwonienie do własnego oraz innych krajów świata.

Jednym z głównych atutów kart Calling Card jest oszczędność - karty te pozwalają na prowadzenie rozmów nawet o 50% taniej w porównaniu z wykonywaniem połączeń wg planu standardowego TP. Dzwoniąc do większości państw europejskich i USA użytkownik płaci jedynie 69 gr. brutto za minutę połączenia. Wszystkie opłaty związane z realizacją połączenia zawarte są w cenie karty. Ponadto Calling Card zapewnia zawsze jedną, stałą taryfę przez całą dobę.
Oszczędność to nie jedyna zaleta naszych kart. Wygoda i bezpieczeństwo są kolejnymi cechami je wyróżniającymi. Sposób korzystania z kart Calling Card jest prosty i znany obcokrajowcom, bowiem w ich krajach karty zdrapki są powszechnie używane. Natomiast nasze propozycje na zniesienie barier językowych, przyczynią się do wzrostu ich popularności również na naszym rynku – mówi Krzysztof Kubacki, Menadżer Produktu FONCARD.

Karty Calling Card pozwalają na utrzymanie kontaktu telefonicznego ze światem. Można z nich dzwonić do dowolnego kraju świata z dowolnego miejsca Polski. Połączenia można realizować ze wszystkich automatów telefonicznych oraz telefonów stacjonarnych nie obciążając kosztami linii, z której wykonywane jest połączenie. Ponadto dzięki kartom Calling Card możliwe jest prowadzenie tańszych rozmów z komórek użytkowników w porównaniu ze standardowymi połączeniami w ramach roamingu. Calling Card dostępne są w nominałach 25 zł i są ważne 180 dni od pierwszego użycia. Operator zapowiada, że jeszcze w tym sezonie turystycznym karty znajdą się w punktach sprzedaży w najatrakcyjniejszych miejscach turystycznych w Polsce.

Karty Calling Card należą do grupy kart telefonicznych FONCARD. Więcej informacji o kartach można znaleźć na stronie internetowej www.foncard.pl lub pod numerem infolinii 0-300 100 103.

Źródło tekstu: Fone     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~asd  2005-06-29 09:04:00  host: ajf18.internetdsl.tpnet.pl

    Fajnie do irlandii na komore 2.3zl +0.38 za inicjacje, spoko oferta w TPSIE juz taniej. Na szczescie jest Skype

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet