Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Karta Świat" bardziej międzynarodowa

"Karta Świat" bardziej międzynarodowa

WitekT 22 Czerwca 2005 15:35

0 0

Karta Swiat przod mZ nowej Karty Świat można teraz korzystać nie tylko w Polsce, ale również Austrii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Stawki za połączenia wykonywanie z zagranicy są przy tym znacznie niższe niż roaming międzynarodowy sieci komórkowych.

Karta Świat - rozwiązanie typu pre-paid, umożliwiające wykonywanie tanich połączeń międzynarodowych bez podpisywania umowy z operatorem - przeszła w ostatnim czasie szereg poważnych zmian. Inny jest nie tylko wygląd Karty, ale przede wszystkim dużo większa funkcjonalność i jeszcze niższe ceny (do USA, Kanady i na telefony stacjonarne w Australii, Japonii i krajach UE tylko 39 gr z VAT za minutę).

Oprócz bezpłatnego numeru dostępowego typu 0800, na który można się dodzwonić ze zwykłych telefonów stacjonarnych i automatów telefonicznych, uruchomiony został również numer dostępowy, przeznaczony dla użytkowników telefonów komórkowych. Numer dostępowy dla dzwoniących z telefonów komórkowych nie jest co prawda bezpłatny, gdyż jest to zwykły numer w warszawskiej strefie numeracyjnej, jednak niskie koszty połączeń międzynarodowych wykonywanych za pośrednictwem Karty Świat sprawiają, że zsumowany koszt połączeń jest znacznie niższy niż w przypadku połączeń międzynarodowych, oferowanych przez sieci komórkowe.
Najważniejszą cechą nowej Karty Świat jest jednak możliwość korzystania z tej samej karty w kilku innych krajach europejskich - Austrii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim wygoda użytkowania, gdyż zagranicą korzysta się z tej samej karty co w Polsce, oraz atrakcyjne ceny połączeń. Połączenia wykonywane za pośrednictwem Karty Świat zagranicą odbywają się na podobnych zasadach jak w Polsce. W każdym z krajów użytkownicy mają do dyspozycji bezpłatny numer dostępowy typu 0800 (umieszczone na rewersie Karty), z którym mogą się połączyć z dowolnego telefonu stacjonarnego. Za połączenia wykonywanie poza granicami Polski pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 1 zł z VAT za minutę. Tak więc telefonując np. z Niemiec czy Wielkiej Brytanii do Polski, za minutę połączenia użytkownik poniesie koszt w wysokości 1,39 zł z VAT.

Korzystając z potencjału firmy C3 Poland, która jest częścią holdingu Tele2, oferujemy klientom w Polsce możliwość oszczędzania na wydatkach związanych z rozmowami międzynarodowymi nie tylko w Polsce, ale również w krajach, do których Polacy wyjeżdżają najczęściej. Karta Świat oferuje nie tylko niskie ceny i doskonałą jakość połączeń, ale również, tak bardzo istotną dla wielu osób, kontrolę kosztów. Nawet zagranicą klient w każdej chwili może się bowiem dowiedzieć ile pieniędzy na rozmowy wydał i ile ma ich jeszcze do dyspozycji - powiedział Christopher Zlobinski, Dyrektor Generalny C3 Poland.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet