Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Karta kredytowa T-Mobile

Karta kredytowa T-Mobile

WitekT 22 Lipca 2005 12:45

0 0
Węgierski T-Mobile, w kooperacji z Budapest Bank, wypuści na rynek nową kartę kredytową, która może być również używana do płatności w usłudze T-Mobile Mobile Shopping.

Nowa karta, sygnowana logo MasterCard, pozwala na standardowe płatności w terminalach płatniczych, ale także dzięki połączeniu z indywidualną kartą SIM abonenta - na płatności w usłudze T-Mobile Mobile Shopping. Dzięki niej z poziomu telefonu można zapłacić za miejsce parkingowe, kupić bilet do kina czy teatru, zamówić kwiaty, itp.

Usługa będzie dostępna od 1. sierpnia.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Bartol  2005-07-22 13:17:00  host: gprs2.plusgsm.pl

    Kurka, na stronach T-mobile news jest 10x dluzszy. Czy ktos wie cos wiecej o szczegolach technicznych?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-78-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że smartfony z ekranami zupełnie pozbawionymi ramek to dobry kierunek rozwoju?

Vivo Apex zadebiutuje 12 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet