Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Karta kredytowa Plusa i Citibanku

Karta kredytowa Plusa i Citibanku

WitekT 12 Czerwca 2007 14:48

0 0

Abonenci sieci Plus, będący równocześnie klientami Citibank Handlowy, mogą od 12. czerwca korzystać z karty kredytowej Citibank-Plus, która jest adresowana w pierwszym etapie do uczestników programu lojalnościowego 5Plus.



Oferta łączy dwie korzyści - udogodnienia związane z posiadaniem karty kredytowej Citibank oraz możliwość szybszego gromadzenia punktów w programie lojalnościowym 5Plus i korzystania w większym zakresie z jego przywilejów.

Klienci otrzymują punkty powitalne w programie 5Plus: 1000 dla karty Silver oraz 1700 dla karty Gold. Każda transakcja dokonana kartą jest przeliczana na punkty w programie lojalnościowym 5Plus, gdzie już każde wydane 5 zł zostanie nagrodzone 1 punktem. Klienci będą otrzymywać również 250 punktów za każdy rok użytkowania karty.




Do dyspozycji klientów jest największy program rabatowy (możliwość korzystania ze zniżek nawet do 50% w ponad 2300 sklepach i punktach usługowych w Polsce), nieoprocentowany kredyt do 54 dni, wiele usług dodatkowych oraz atrakcyjne ubezpieczenia.

Jeśli klient użyje karty w ciągu pierwszych dwóch miesięcy od jej otrzymania w pierwszym roku, opłata roczna za kartę będzie wynosić 0 zł.

Niedawno, po sześciu latach, Era i Citibank wycofały się z wydawania wspólnej karty kredytowej. Prawdopodobną przyczyną była bardzo mała sprzedaż tego produktu.

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~szalony  2007-06-12 15:46:48  host: wap.plusgsm.pl

    Nie dziwie sie ze Citi z Era nie wypalilo... sam bedac wieloletnim abonentem ery kiedys mowie sobie a moze warto ta karte z citi lyknac - nie lubie jak z klienta robi sie potencjalnego zlodzieja- Citi tyle chcial zaswiadczen ze szok... wiec zrezygnowalem , a potem z Plusa dostalem promocje Bph za darmo bez papierow karte Silver... dziwna polityka... tu era i citi wolaja kupe papirow a plus i bph bez zaswiadczen - i tak powinno byc skoro klient jest juz jakby przeswietlony przez operatora komorkowego :)

  • 0

    2.  2007-06-12 16:42:08

    Ja dostałem kartę Orange i mBanku. Wniosek został rozpatrzony w 30 min, bez papierów i innych pierdół. Limit został ustalony na podstawie historii rachunków telefonicznych.

  • 0

    3.  2007-06-12 17:36:11

    szkoda że mbank nie wszedł w kooperację z plusem tylko z orange

  • 0

    4.  2007-06-12 17:59:07

    no ja jestem ciekaw co wyjdzie z ta karta.. Z drugiej strony program 5plus jest tak badziewny, ze jak chcialem wykorzystac punkty to musialem wytransferowac je na Vitay.

  • 0

    5. ~  2007-06-12 19:53:35  host: efx11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przynajmniej sobie pojeżdziłeś... ;-D

  • 0

    6. ~tymis  2007-06-12 20:23:07  host: proxy4.tkdami.net

    Co do programu 5plus to uważam, że obecnie jest on może nie tyle badziewny co nie przystaje do obecnych cenników ;-) Nagrody w postaci apaszek, kubków, zegarków i tym podobnych od razu odrzucam. Pozostają usługi (minuty, pakiety GPRS) ale jednak nie w takiej postaci jak teraz kiedy minuta w ramach DWiW kosztuje 4 gr lub 8 gr w zależności od pakietu a pakiet GPRS rozłożony (dla mniej korzystających) na 4 miesiące kosztuje kilka złotych miesięcznie. Pozostaje (przynajmniej dla mnie) właściwie tylko doładowanie simplusa, na potrzeby własne albo do spieniężenia.

  • 0

    7. ~max  2007-06-12 20:30:51  host: chello087206088194.chello.pl

    przecież w 5+ nie ma "apaszek, kubków, zegarków". Co do karty to zamierzam ja sobie wyrobic

  • 0

    8. ~Gal  2007-06-12 20:51:19  host: host-81-190-72-218.gdynia.mm.pl

    Citi - marnosc nad marnosciami, pasuja do Polkomtela. A ze KK - nic szczegolnego, dzis bardzo latwo dostac KK, trudniej splacac.

  • 0

    9. ~PLANET  2007-06-12 20:53:29  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Swiadomy user czesto sie loguje kontrolujac stan KK i korzysta tylko z grace periodu - nic trudnego :>

  • 0

    10. ~tymis  2007-06-12 20:58:02  host: proxy4.tkdami.net

    *max: widzisz, Ty zamierzasz sobie dopiero wyrobić kartę, ja mam ją od poczatku istnienia programu 5plus, to już co najmniej (chyba) 6 lat :-) Użyłem po prostu skrótu myślowego ;-) Teraz przeglądając "nagrody" na stronie 5plus rzeczywiście nie ma apaszek, kubków i zegarków ale jeszcze niedawno to były rzeczywiste nagrody. Dodatkowo, w salonach firmowych były specjalne gabloty gdzie eksponowane te fanty. Ostatnio, rzeczywiście zniknęły co nie zmienia faktu, że naprawdę były w ofercie :-)

  • 0

    11. ~t-bag  2007-06-12 22:58:08  host: nat-mo2.aster.pl

    to bedzie chyba ich wielka porażka z tą kartą niepotrzenby wydatek a raczej dodatek z ktorego raczej malo ludzi bedzie korzystac

  • 0

    12.  2007-06-13 16:28:29

    patrzyłem na tę kartę citibanku, powiem tak, chociaż mam kartę kredytową i jestem w 5Plus to nie wezmę karty citi bo jest beznadziejna, pozostanę przy mojej kredytowej, nie zyskałbym wiele tych punktów przy tej karcie a karte w obecnym banku mam o niebo lepszą od citi...

  • 0

    13. ~chris  2007-06-23 21:20:00  host: user-87-239-4-230.dnet.pl

    Może zareklamujesz tą swoją "lepszą kartę" bo chciałbym wiedzieć, co innego może mi dać niż dość uczciwy GP, jedne z najwyższych rabatów w sklepach, praktycznie darmowe prowadzenie karty wynegocjowane, bez wymaganych obrotów rocznych, przelewy i opłacanie rachunków a de facto przelew praktycznie całego limitu na swoje konto?

  • 0

    14. ~lola  2008-11-04 22:13:41  host: do-atman.stk.com.pl

    ja sprzedaje te karty, dzwonie do ludzi z ta propozycja jako grupa 13 osobowa przez osiem godzin pracy wspólnie umawiamy ok 80 klientów dziennie na spotkanie z naszymi doradcami w celu wypisaniu wniosku o ta kartę, jest przyznawana przy minimum formalnosci tylko ksero dowodu, jest dobrze zabezpieczona, posiada program rabatowy w wielu sklepach ma tez inne korzysci niz tylko program 5 plus a Wy tylko o nim gadacie, moze by tak poczytac cos wiecej na ten temat i wtedy sie wypowiadac!!

Dodaj swoją opinię