Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Karta kredytowa Ery i Polbanku ze zwrotem 1% zakupów

Karta kredytowa Ery i Polbanku ze zwrotem 1% zakupów

WitekT 12 Listopada 2008 14:31

0 0

PTC i Polbank EFG zaoferowali nowy produkt - Kartę Kredytową Polbank-Era, dedykowaną abonentom i użytkownikom sieci Era. Jest to oferta, dzięki której klienci otrzymają częściowy zwrot poniesionych wydatków, zarówno z transakcji gotówkowych, jak i bezgotówkowych. Karta obsługiwana jest w systemie płatniczym MasterCard.

Klient może otrzymać limit kredytowy do 8 tys. zł, bez konieczności okazania zaświadczenia o dochodach. Potrzebna jest jedynie pisemna deklaracja o ich wysokości. Jeżeli klient przedstawi zaświadczenie o dochodach, może otrzymać limit kredytowy nawet do 50 tys. zł.

W celu uzyskania karty Polbank-Era według uproszczonych zasad, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści Karta na numer 80822, zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta pod bezpłatny numer 0-728 822 822, albo odwiedzić salon lub sklep sprzedaży własnej sieci Era.

Równowartość 1% wydatków, w ramach tzw. Bonusu Era, będzie wyliczana i zwracana na rachunek karty klienta po zakończeniu miesięcznego okresu rozliczeniowego. Bonus będzie widoczny na wyciągu bankowym. Klient może w ten sposób otrzymać zwrot nawet do 750 zł rocznie. Przypomnienia o terminie spłaty zadłużenia na karcie wysyłane będą do klienta bezpłatnie SMS-em.

Karta Polbank-Era to także jedyny produkt wśród partnerskich ofert banków i firm telekomunikacyjnych, gdzie w pierwszym roku nie jest pobierana opłata roczna za użytkowanie. W kolejnych latach opłaty również są korzystniejsze od podobnych ofert: w zależności od wysokości wydatków w skali roku wyniosą 39 zł lub 20 zł, a nawet 0 zł, jeśli klient w ciągu 12 miesięcy od rocznicy wydania karty dokona minimum 36 transakcji lub transakcji na łączną kwotę 10 800 zł.




Karta posiada także najniższe oprocentowanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych wśród kart partnerskich banków i firm telekomunikacyjnych: przez pierwszych 6 miesięcy 12,9%, a po tym okresie 19,9%.

Polbank-Era to także jedyna karta w tym segmencie, której transakcje przeliczane są bezpośrednio z lokalnej waluty na złotówki, dzięki czemu klient unika kosztów podwójnego przewalutowania, stosowanego przez większość banków, a co za tym idzie - wydaje mniej.

Karta posiada również najdłuższy okres bezodsetkowy w segmencie kart partnerskich banków z operatorami komórkowymi - aż do 56 dni. Kolejny jej atut to najbardziej atrakcyjna w tym sektorze możliwość rozłożenia na raty każdej transakcji o wartości nie mniejszej niż 500 zł. Posiadacz karty ma do wyboru 2, 5, 10 lub 12 nieoprocentowanych rat, a jedyny koszt, jaki ponosi, to opłata w wysokości 5% wartości transakcji (także rozkładany na raty).

Dodatkowe korzyści z posiadania Karty Kredytowej Polbank-Era to:
bezpłatne ubezpieczenie na życie - posiadacz karty objęty jest bezpłatnym ubezpieczeniem na życie oraz od skutków trwałej niezdolności do pracy,
dodatkowe bezpieczeństwo - Polbank EFG bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wszystkie nieuprawnione transakcje dokonane bez winy Klienta, nawet przed zastrzeżeniem karty,
jest to jedyna spośród kart z tego segmentu, która posiada możliwość aktywacji funkcjonalności debetowej. Oznacza to, że do karty Kredytowej Polbank-Era posiadacz będzie mógł "podpiąć" od 1 do 8 rachunków osobistych prowadzonych w Polbanku. Dzięki temu, za pomocą jednej karty klient będzie miał dostęp w bankomatach własnych Polbanku do środków zarówno z limitu kredytowego, jak i zgromadzonych na swoich kontach.

Nowa karta kredytowa oferowana będzie klientom w salonach i sklepach sieci Era oraz w oddziałach Polbanku. Więcej informacji o nowej Karcie Kredytowej Polbank-Era na dedykowanej stronie www.polbankera.pl oraz na www.era.pl.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    41.  2008-11-12 21:10:54

    Vincenzo ... troche w tym siedzialem (oprocz tego, ze studiowalem, bo akurat to nie musi byc przyczyna zdobytego doswiadczenia) i mimo wszystko troche wiem ;). Nie, nie wiedzialem, ze Eurobank stosuje token GSM, ale samego tokena juz uzywalem (dawno temu w PeKaO SA i potem w VW Direct'cie). Oprocentowanie moze sie i rozni(lo)... ale jakie to ma znaczenie ? Kosmetyczne ? Roznica nawet 1 % (w skali roku) jest w moich oczach po prostu smieszna... Podobnie zenujaco smieszne sa lokaty po 8, 9 czy 10 %. Wybacz, ale nawet w czasach kryzysu mozna pieknie zarabiac poprzez TFI - i wcale nie mysle o akcjach -prosze bardzo - obligacje dolarowe - dzisiaj wycena w Union Investments UniDolar (PLN) +7,85 % :), przez 3 miesiace zysk ponad 30 %... wiec o czym my w ogole mowimy ? I to nie w skali roku (oczywiscie pomijajac Belke, no ale to jest wiadome). A fundusze hedge'ingowe ? A "fundusze funduszy" (np. timingowe) ? Zreszta, spekulacyjnie (a niekoniecznie nawet spekulujac) tez juz mozna zaczac kupowac akcje juz nawet bezposrednio, korekta spadkowa powoli wyczerpuje swoj potencjal... Masz racje co do jednej BEZPLATNEJ wyplaty miesiecznie z drugiego konta w mBanku - nastepne kosztuja 5 zlotych, ale SA mozliwe. Zgadzam sie, ze to mniej wygodne rozwiazanie, rzecz to jasna. Konta w Citku nie mam (mialem kawalek czasu temu CitiOne, prowadzony sila rzeczy bezplatnie), zamknalem jak dowiedzialem sie o stopniu 'bezpieczenstwa' ich systemu, ale mam tam KK, akurat w tym przypadku nie mozna wyrzadzic duzo szkody z poziomu systemu :) Konto mam w Multi i w Menelium ;), do tego KK w obydwu. I nie, nie place za zadna z tych uslug - po prostu czytam uwaznie tabele oplat i prowizji, oprocentowan, regulaminy takze sie zdarza. Akurat takie produkty mi najbardziej pasuja pod wzgledem mozliwosci, ktore zapewniaja.

  • 0

    42.  2008-11-12 21:15:20

    W Citku tez mozna prowadzic konta bezplatnie (CitiOne (direct) - albo wplywy, albo powierzone srodki (na _wszystkich_ rachunkach, TFI wlacznie), CitiGold takze ; nie jestem pewien co do podstawowego CitiKonta). Ich miedzynarodowy 'prestiz' (jasne... ;) konczy sie tym, ze system Citi Online jest wytworem made in Singapur - i w efekcie wszelkie zmiany zachodza w nim POWOLI (i to jesli duzo klientow (lub odpowiednio wysoko postawiony, dajmy na to strategiczny...) zlozy reklamacje), to dosc hermetyczny system - ot i caly prestiz ;) (niby wiadomo, Citigroup, jeden z najwiekszych w swiecie bankow, miedzynarodowy... i co z tego ? Liczy sie koncowy produkt IMHO). Tak samo zreszta w telekomunikacji. Dlatego tez zanim ocenisz moja wiedze, uderz na priva - chetnie porozmawiam na kazdy temat ;) i rozwieje (badz nie) watpliwosci. Pozdrawiam.

  • 0

    43.  2008-11-12 22:11:12

    Dzięki za informację, ale raczej nie ruszam się skąd mi jest dobrze :)

  • 0

    44.  2008-11-13 07:01:58

    Wczoraj iPhone , dzis Plebsbank , ciekawe co jutro... Znow jedynie slyszny w ocenie komentarz , potem tasiemcowa polemika dla wykazania wlasnej elokwencji , polaczona z wmawianiem wszystkim oponentom , ze albo szpanuja lub sa glupkami po dokonali takiego a nie innego wyboru , zakonczona konkluzja , ze i tak zdania nie zmienie. Na przyklad korzystajacy a aparatu 5mp o mozliwosciach proporcjonalnych do skromnych potrzeb uzytkownika to: a) glupek i ofiara marketingu , b) szpaner wyciagajacy telefon by popisac sie przed znajomymi. Ot i cala dyskusja.

  • 0

    45.  2008-11-13 07:27:25

    issa: powyzszy komentarz jest PUSTY. Nie widzisz, ze chetnie slucham, ucze sie i otwieram sie na punkt widzenia innych, w zaslepeniu tamtym komentarzem (boli Cie to, co wtedy napisalem ? Nie powinno... ale jesli tak, to wspolczuje, bo sam sie tak klasyfikujesz i na to juz nic nie poradze) stwierdzasz, ze tylko i wylacznie jak dyktator lansuje jedyne sluszne zdanie, a zadne inne nie istnieje. Wroc, jak bedziesz mial argumenty :> A jesli nie potrafisz sie odniesc - po prostu nie komentuj.

  • 0

    46.  2008-11-13 07:57:35

    Jakie mozna miec argumenty dla kogos kto wszystko wie najlepiej , nawet to , ze kazdy majacy iFona to szpaner , zas korzystajacy z Polbanku to plebs? Jakie mozna miec argumenty dla kogos komu sie mowi , ze iFon to sprzet majacy oczywiste wady , ktore w niektorych profilach uzytkowania sa oczywiste a ten ktos uparcie spycha dyskusje na poziom "szpanu" i trzyma sie tego jak pijany plotu? Masz choc troche dystansu do wlasnej osoby? Bo jakos tego nie zauwazam. Co do komentowania - co najmniej w niektorych przypadkach jak widac , tez sobie odpusc , naprawde duzej straty nie bedzie.

  • 0

    47.  2008-11-13 08:11:03

    Znowu problemy ze zrozumieniem. Piszac 'Plebsbank' nie okreslam plebsem wszystkich uzytkownikow... po prostu stwierdzam, jak WYZEJ, ze maja zalosna obsluge, system internetowy, TOiP z naprawde fajnym kruczkami (np. mozliwa ilosc zdeponowanych srodkow, maksymalna kwota przelewu dla splaty obcej KK i tym podobne...), zenujace reklamy i nazwe (biorac pod uwage ich geneze) - i zreszta nie tylko ; acz w niektore segmenty trafiaja bardzo dobrze. Jesli choc troche sie orientujesz - prosze, napisz choc jeden argument... Nie pisalem tez, ze WSZYSCY uzytkownicy iP sa szpanerami, dobrze wiesz, ze nienawidze ugolnien, wiec LASKAWIE - nie KLAM, probujac wkladac mi w usta totalitaryzmy, ok ? :> Moze nastepnym razem ja zastosuje taka demagogie... A to, ze iShit ma oczywiste wady, tez pisalem 100 razy. I dopoki nie zmienia ich w nastepnej wersji hardware'u (bo czesci rzeczy nowym softem sie po prostu nie obejdze), dopoty ten telefon bedzie dla mnie atrakcyjnie wystylizowanym przyciskiem do papieru i niewiele wiecej. A o wadach, wyyybacz, ale to raczej JA pisalem TOBIE, wiec nie odwracaj kota ogonem, o obronco ucisnionej platformy. A co do dystansu do swojej osoby i do swiata - tak, wyobraz sobie, ze mam taka zdolnosc. A ze Ty nie zauwazasz tego, albo nie czytasz tego, co pisze, to juz naprawde nie moj problem...

  • 0

    48.  2008-11-13 08:30:09

    No i kolejny tasiemcowy komentarz , odwracajacy kota ogonem , w ktory mozna napisac , ze iFon ma oczywiste wady (dziekuje za wyjasnienia , jakbym nie czytal twoich eksperckich komentarzy to zylbym w nieswiadomosci) , w ktorym jednoczesnie nie mozna napisac wprost, przyznajac sie do bledu i ciagu niesprawiedliwych , ugolniajacych osadow o fanboyach , ofiarach marketingu itp. , pisanych w malo wybredny sposob , w ktorym "straciloby sie" twarz , wmawiajac za to oponentowi klamstwo.

  • 0

    49.  2008-11-13 08:58:49

    Tasiemcowy, jasne... odwracajacy kota ogonem, jasne... bredz dalej, jestes w malignie chyba :) OK, prosciej, bo widze, ze dalej nie rozumiesz - ZACYTUJ, gdzie napisalem, ze "kazdy majacy iFona to szpaner [czy tam fanboy], zas korzystajacy z Polbanku to plebs". Albo dalej klam, wkladajac mi w usta slowa, ktorych nie powiedzialem :> Z tego co widzialem, Ty za to nauduzywasz totalitaryzmow... czego komentowac nie mam zamiaru. Aha - ciezko sie przyznac do bledu, jesli sie go nie popelnilo. Za to Ty klamiac raczej go robisz, no ale to juz Twoja sprawa... Aha - skoro nie podajesz argumentow, produkujesz tylko puste wypowiedzi. To tak na marginesie. No, ale przeciez Ty wiesz lepiej i poprzez to nie musisz ich stosowac, hmm ?

  • 0

    50.  2008-11-13 09:18:26

    Typowa taktyka. Najpierw sie rzuca bezmyslnie jakies haslo typu "plebsbank" albo "ru*ania przez marketing" a potem sie pisze , ze zamysl byl inny , autor nie zostal zrozumiany... Idiotyczne , zenujace odwracanie kota ogonem. Np. , piszac gogusiowy-HTC , wcale nie mam na mysli , ze uzytkownicy HTC to pseudoelokwentni gogusie , zle mnie zrozumiales , a jesli zle mnie zrozumiales to co najwyzej moge przeprosic ze mnie zle zrozumiales. Co do kwestii szpanowania , przeczytaj co napisales powyzej do mnie o marketingu i wyciagnij niewpost wnioski dotyczace szpanowania , jakby jedynym urzadzeniem na swiecie do szpanowania byl iPhone , ba co wiecej nawet zapewne dedykowanym do tego:) Zenada , jedyne okreslenie jakim mozna okreslic twoj belkot.

  • 0

    51.  2008-11-13 09:50:29

    Jedno i drugie napisalem swiadomie. Ze nie potrafisz ogarnac - Twoj problem. Co do riposty do #24 - a jak Ci sie wydaje, jak dziala reklama i marketing ? Ty chyba zyjesz w innym swiecie, jesli wydaje Ci sie, ze maja inny cel. I mowie tutaj dosc ogolnie, akurat iShit jest po prostu przykladem naprawde skutecznej kampanii reklamowej, swietnie zaplanowanej logistyki i marketingu, ktore rewelacyjnie wypromowaly wybrakowany produkt... nie zawsze musza byc nachalne i agresywne, zeby byc skutecznymi. Parafrazujac - jesli TEGO nie rozumiesz, belkocz sobie dalej.

  • 0

    52. ~:))  2008-11-13 10:47:54  host: chello089076161248.chello.pl

    oferta ciekawa, gdyby nie opłata roczna, to może bym i skorzystał (ale tak to po co mi kolejna karta) ------------ NATOMIAST ktoś napisał, że używanie karty powoduje uzależnienie - ale wszystko słabym ludziom może powodować uzależnienie - od seksu po picie coca-coli - natomiast karta kredytowa MOŻE właśnie działać wychowawczo i powodować wzbudzenie większej odpowiedzialności - a to z tego powodu, że co miesiąc dostajesz wyciąg, a tam masz czarno na białym na co i ile wydałeś w ciągu 30 dni

  • 0

    53. ~desert  2008-11-13 11:04:06  host: don186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale początkowo opłat nie ma, a późniejsze opłaty na poziomie kilku pln miesięcznie to niewiele jak na kredytówkę. Do tego ubezpieczenie, ten 1 % zwrotu - ogólnie ciekawa sprawa

  • 0

    54.  2008-11-13 11:23:43

    W dodatku Pieniadze do dzisiejszej Wyborczej jest bardzo obszerny artykul o prowadzeniu konta przez komorke , "Komorko , badz moim bankiem". Cytat - "Jak podaje Lipinski (mBank) , ze wspomnianych kilku tysiecy uzytkownikow odwiedzajacych swoje konta w mBanku przez komorke , ponad polowa ruchu to wlasnie iPhony . Kolejne 30% wizyt skladaja wlasciciele dwoch modeli Nokii - E51 i N95".

  • 0

    55. ~ign  2008-11-14 18:11:24  host: 217.153.225.26

    Karta przyznawana na niezlych warunkach, do tego ubezpieczenia itd dodawane. Noi ten 1% to tez dobra rzecz zawsze to 1% wiecej w portfelu, moze w jeden miesiac nie odczujemy tego ale gdyby wziasc rok pod uwage to wychodzi niezla sumka po obliczeniu.

  • 0

    56. ~lorenzo  2008-11-15 09:31:17  host: host12-193-110-229.limes.com.pl

    Bank w którym jest tak jak powinno być w każdym banku zwraca na za używanie karty 5%, ale to nie temat na to forum

  • 0

    57.  2008-11-15 12:17:15

    lorenzo: nie tylko Lukas... popatrz na niektore oferty Cetelem albo innych bankow - tam tez jest zwrot procentowy i to wiekszy, niz 1 %... glupia debetowka z BZa zwraca pieniazki, acz tam najpierw trzeba zarobic na prowadzenie konta i karty - czyli bardziej aktywny profil. A co do PlebsBanku - nie bez przyczyny taka nazwa. Ta karta ma naprawde fajne "ficzery": nie ma chipu (czyli nie jest na PIN, tylko podpis), nie ma mozliwosci wydania karty dodatkowej, nie naliczane sa punkty Era Premia (lub tak naprawde zadnego innego programu lojalnosciowego), nie mozna umiescic na niej zdjecia, NIE MA POGLADU DOKONANYCH OPERACJI poprzez Internet (SIC!), a przez telefon niewiele lepiej :), co do TOiP - 10 zl za reset PINu w razie jego zapomnienia :), w przypadku przekroczenia limitu bonus 5 % przekroczenia, ale rzecz jasna min. 10 zl, bezplatne ponowne wydanie karty TYLKO w przypadku kradziezy (zapewne jeszcze udokumentowanej, jak znam zycie... :), ale juz nie zgubienia czy zniszczenia - w takim wypadku kolejne 15 zl bonusu, brak mozliwosci migracji, jesli chodzi o organizacje kartowa, brak ubezpieczenia podroznego, brak mozliwosci awaryjnego wydania karty (o dostarczeniu gotowki nawet nie wspominajac), a jesli ktos korzysta z karty poza grace periodem, oprocentowanie 19,9 %, choc 12,9 % przez pierwsze 6 miesiecy, zeby skusic nizsza stopa kredytu nominalnego (a i tak ten kredyt jest drogi)... wymieniac dalej ? :> Pewnie by sie jeszcze cos znalazlo... szczegolnie po rozmowie ze znajacymi system banku pracownikami :)

  • 0

    58. ~  2008-11-15 21:38:54  host: apn-77-113-140-201.gprs.plus.pl

    Karta jak karta i żadne novum to nie jest,tyle,że powiązana z ERĄ. Chętnych pewnie nie zabraknie,bo plastikowy pieniądz kusi.

  • 0

    59. ~  2008-11-18 17:07:46  host: nat10-0.elomza.pl

    dla mojego szefa to dobra by była karta zawsze to by miał pare stów na miesiąc do przodu hehe

  • 0

    60. ~myrek  2008-12-12 22:26:27  host: 85.14.109.188

    Planet, Jesli chodzi o Lukasa, to zwraca 5%, ok, ale na jakies Ezłotówki, kotre mozna zamienic na kase, i mozna zgromadzic max 200eZłotówek i promocja trwa do konca stycznia a potem to zwykla kredytówka. Nastepnie, powiedz mi ktora kredytowka (silver) ma chipa?.. next karta dedykowana jest osoba majacych telefon w erze, to jak moze byc karta dodatkowa?. Podglad opercji jest mozliwy przez internet (jak sie ma konto w Polbanku), dodatkowo po kazdej operecji jest wysylany sms o tranzakacji i dostepnym saldzie, nastepnie, bardzo ciezko przekroczyc limit, chyba ze to sie zrobi swiadomie, poniewaz zaraz bedzie odmowa tranzakcji, jesli chodzi o ubezpieczenie podrozowe i pieniazki za granica to maja karty ZŁOTE, dlatego sa takie drogie, karta z ery jest dla przecietnego kowalskiego, Planet, pokaz mi inna karte kredytowa ktora ma nizsze oprocentowanie niz 19,9 ( nie mowimy o promocjach) Dodatkow zwraca tylko 750zł rocznie bo takie mamy polskie prawo, gdy wiecej bank zwracal to trzeba bylo to opodatkowac a to juz by sie nie oplacło klientom, zapomniales dodac o mozliwosci rozlozenia na raty 0% do 12 miesiecy, oplata tylko 5 % kwoty. Jest jeszcze przesniesienie zadluzenia na nastepny okres rozliczeniowy, oplata tylko 1%. Pojedyncze przewalutowanie i to po kursie mastercard(nizsze niz NBP). Moim zdaniem naprwde jest dosc ciekawe posrod konkurencji.

Dodaj swoją opinię