Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Karol Manys rzecznikiem Ministerstwa Cyfryzacji

Karol Manys rzecznikiem Ministerstwa Cyfryzacji

WitekT 4 Stycznia 2016 09:39

5 0
Karol Manys, były dziennikarz, został rzecznikiem prasowym Ministerstwa Cyfryzacji. Pisał m.in. dla SuperExpressu, Newsweka czy Bloomberg Businessweek Polska.

Manys prowadzi już oficjalny profil rzecznika ministerstwa na Twitterze - pod nickiem @mc_rzecznik.


Źródło tekstu: wł     

w sumie: 2
 • 2

  1. ~Adam M.  2016-01-04 13:03:18  host: h4-52.net.euron.pl

  Karol Manys pracował w „Bloomberg Businessweek Polska” od startu pisma we wrześniu 2011 roku (przez pierwszy rok wydawała je Platforma Mediowa Point Group). Wcześniej był dziennikarzem m.in. „Rzeczpospolitej”, „Newsweeka”, „Super Expressu” i „Gazety Krakowskiej”. W redakcjach prasowych pracował przez ponad 20 lat.

  - Po godzinach pracuję prywatnie nad bardzo rozwojowym, opartym o nowe media, dość innowacyjne rozwiązania i fajnie know-how projektem medialnym w niewielkiej podkrakowskiej gminie Łapanów, z której pochodzi moja rodzina. Wydaje mi się, że dziennikarstwo będzie się rozwijać w najbliższym czasie właśnie w tym kierunku - poinformował nas Manys. - Za koleżanki i kolegów z „Businessweeka” i „Rzepy” trzymam mocno kciuki, by udało im się wytrwać i nadal robić tak dobrą gazetę jak dotąd. Ale też prawda jest taka i coraz więcej to pokazuje, że dotychczasowa formuła robienia prasy drukowanej ostatecznie się kończy - ocenił.

 • 0

  2.  2016-01-04 14:07:10

  @1 Sugerujesz, że własny projekt gorszy jest jednak od rządowego koryta ? :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-94-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet