Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Karol Manys rzecznikiem Ministerstwa Cyfryzacji

Karol Manys rzecznikiem Ministerstwa Cyfryzacji

WitekT 4 Stycznia 2016 09:39

5 0
Karol Manys, były dziennikarz, został rzecznikiem prasowym Ministerstwa Cyfryzacji. Pisał m.in. dla SuperExpressu, Newsweka czy Bloomberg Businessweek Polska.

Manys prowadzi już oficjalny profil rzecznika ministerstwa na Twitterze - pod nickiem @mc_rzecznik.


Źródło tekstu: wł     

w sumie: 2
 • 2

  1. ~Adam M.  2016-01-04 13:03:18  host: h4-52.net.euron.pl

  Karol Manys pracował w „Bloomberg Businessweek Polska” od startu pisma we wrześniu 2011 roku (przez pierwszy rok wydawała je Platforma Mediowa Point Group). Wcześniej był dziennikarzem m.in. „Rzeczpospolitej”, „Newsweeka”, „Super Expressu” i „Gazety Krakowskiej”. W redakcjach prasowych pracował przez ponad 20 lat.

  - Po godzinach pracuję prywatnie nad bardzo rozwojowym, opartym o nowe media, dość innowacyjne rozwiązania i fajnie know-how projektem medialnym w niewielkiej podkrakowskiej gminie Łapanów, z której pochodzi moja rodzina. Wydaje mi się, że dziennikarstwo będzie się rozwijać w najbliższym czasie właśnie w tym kierunku - poinformował nas Manys. - Za koleżanki i kolegów z „Businessweeka” i „Rzepy” trzymam mocno kciuki, by udało im się wytrwać i nadal robić tak dobrą gazetę jak dotąd. Ale też prawda jest taka i coraz więcej to pokazuje, że dotychczasowa formuła robienia prasy drukowanej ostatecznie się kończy - ocenił.

 • 0

  2.  2016-01-04 14:07:10

  @1 Sugerujesz, że własny projekt gorszy jest jednak od rządowego koryta ? :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet