Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kania w LG

Kania w LG

WitekT 11 Maja 2007 12:39

0 0

Nowym dyrektorem sprzedaży telefonów komórkowych w polskim LG został Grzegorz Kania. Będzie nadzorował i koordynował rozwój sieci sprzedaży na terenie Polski.
Wcześniej Kania współpracował m.in. z Samsungiem, w którym początkowo był odpowiedzialny za koordynację działań handlowych, a następnie za utworzenie firmy Samsung Electronics Polska. Przez 7 lat pełnił funkcję dyrektora sprzedaży telefonów komórkowych w Siemensie, a następnie BenQ do lutego zeszłego roku, kiedy to firma w dość ostentacyjny sposób się z nim rozstała. Od czerwca zeszłego roku był członkiem zarządu MCX Systems i dyrektorem sprzedaży pośredniej.

Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet