Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kanały Eleven i Eleven Sports w GigaOfercie Netii

Kanały Eleven i Eleven Sports w GigaOfercie Netii

WitekT 20 Sierpnia 2015 19:11

4 6

Kanały sportowe Eleven i Eleven Sports, należące do sieci Eleven Sports Network, trafiają do GigaOferty Netii. Do końca września nowe kanały będą dostępne za darmo dla wszystkich abonentów GigaOferty. Dwa nowe kanały sportowe, Eleven i Eleven Sports, wejdą do pakietu Sport i Emocje. Dzięki temu powiększy się on do 16 kanałów, w tym aż 11 w HD.



Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, prestiżowy angielski FA Cup, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL. Stacja pokaże także magazyny największych klubów piłkarskich oraz przygotowywane lokalnie programy studyjne ze skrótami meczów, wiadomościami, reportażami i analizami ekspertów.




Drugi kanał grupy, Eleven Sports, zostanie uruchomiony 22. sierpnia. W swojej ofercie będzie miał transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, EHF Liga Mistrzów piłkarzy i piłkarek ręcznych, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Formuła E oraz mecze piłki nożnej, które nie zmieszczą się w ramówce Eleven. Oba kanały będą nadawać 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

Kanały Eleven i Eleven Sports wystartują w Netii wraz z początkiem nowego sezonu włoskiej Serie A TIM. Pierwszym meczem na antenie Eleven Sports będzie spotkanie Hellas Verona - AS Roma. W barwach drużyny z Rzymu prawdopodobnie zadebiutuje w meczu oficjalnym bramkarz reprezentacji Polski, Wojciech Szczęsny.

Wszyscy klienci GigaOferty, posiadający w tej chwili pakiet Sport i Emocje lub planujący jego zakup w przyszłości, będą mieli dostęp do nowych kanałów sportowych. Cena pakietu to 15zł, a w jego skład wchodzą: Eleven, Eleven Sports, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, Orange Sport, Sport Klub, FightKlub HD, Polsat Play, DTX HD, TVN Turbo HD, Polsat Viasat Explorer, Extreme Sports ,Family Sport HD.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:

Tagi: eleven | gigaoferta | netia

w sumie: 18
  • 0

    1. ~Darek  2015-08-20 20:46:37  host: user-164-127-233-200.play-internet.pl

    Amazing !
    Żeby jeszcze doba trwała 24 h to bym wydał te 15 zeta, nakupił

  • 0

    2. ~Darek  2015-08-20 20:47:38  host: user-164-127-233-200.play-internet.pl

    ... browarów i oglądał.

  • 0

    3.  2015-08-20 20:48:03

    "takie rozgrywki, jak włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, prestiżowy angielski FA Cup, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL. Stacja pokaże także magazyny największych klubów piłkarskich"

    Włoska liga, która przez ostatnie kilka lat tak podupadła, że ostatni wyczyn Juve to było coś szeroko komentowanego bo od dawna nie widziano włoskich klubów. Roma klub zajmujące regularnie drugie miejsce dostają baty w Europie, przypomnę AS Roma - FC Bayern 1:7 (0:5). Najlepsza jest liga..teoretycznie angielska bo ogląda się ją najlepiej, dlatego kluby, łącznie cała liga jest warta najwięcej w sensie praw. Do tego jest bardziej wyrównana od hiszpańskiej, nie ma takiej dominacji dwóch klubów.

    " EHF Liga Mistrzów piłkarzy i piłkarek ręcznych, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Formuła E oraz mecze piłki nożnej, które nie zmieszczą się w ramówce Eleven."

    No to sorry, ale liga włoska (omówiona wyżej), francuska - która po słabszej formie OL prawie nie istniała w LM, teraz jest PSG i trochę lepiej to wygląda. Prawda jest taka, że klasyfikacja wygląda tak liga angielska, hiszpańska, niemiecka, włoska, francuska. FA CUP ? Ciekawy jest tylko finał. Liga belgijska ? Chyba dla skautów, których nie stać na bilet żeby obserwować mecze - czyli dla naszych 8)
    Nic specjalnego, to co w C+ i Polsacie sport, udało im się wyrwać słabsze ligi od C+ i odpadki, których nikt nie oglądał w Polsacie.

    Wszyscy klienci GigaOferty, posiadający w tej chwili pakiet Sport i Emocje lub planujący jego zakup w przyszłości, będą mieli dostęp do nowych kanałów sportowych. Cena pakietu to 15zł, a w jego skład wchodzą: Eleven, Eleven Sports, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, Orange Sport, Sport Klub, FightKlub HD, Polsat Play, DTX HD, TVN Turbo HD, Polsat Viasat Explorer, Extreme Sports ,Family Sport HD.

    Pytanie czy za rok/po sezonie cena nie skoczy n

  • 0

    4.  2015-08-20 20:55:39

    Canał+ jako pakiet powinien stać czy to w samej NC+ czy w UPC lub Vectrze bo jednak strata trzech lig, a stracili jeszcze hiszpańską jest odczuwalna. Została angielska, Ekstraklasa, NBA, Speedway Grand Prix, Liga Europejska i Liga Mistrzów. Tylko, że jak ktoś brał pakiet za 40-50zł w ofercie kablówki to przydała by się jakaś obniżka ;) Czy kablówki dostaną Eleveny u siebie ? Pewnie tak, pewnie też w pakietach sportowych i pewnie też w jego ramach, ale to i tak strata.
    Bo wcześniej wystarczyło mieć pakiet sportowy z ww programami, bo właśnie te były np. w Vectrze + pakiet C+ i mieliśmy cały sport. A teraz włoska i francuska są w Eleven, które na razie prezentuje się marnie, komentatorzy średni, pewnie tańsi ;) A nie ma w tym hiszpańskiej (jest u buka). Więc tak czy tak, nawet jak stanieje pełny pakiet Canal+ to i tak nie będziemy mieć tak jak wcześniej wszystkiego. NC+/Canal+ dał ciała, pewnie ich nieźle przelicytowali. No, ale to się musi zwrócić, a ludzie raczej więcej płacić nie chcą zobaczymy jak te Eleveny się sprawdzą, a liga hiszpańska upadła na głowę bo w Polsce to utrata zainteresowania z takim sposobem transmisji.

  • 0

    5.  2015-08-20 21:48:01

    liga europy uefa, nadal trwają negocjacje, laliga może jutro dowiemy się gdzie będzie, za rok zacznie się walka o ligę angielską.

  • 0

    6.  2015-08-20 22:02:19

    "Legalny polski bukmacher nabył prawa do pokazywania wszystkich meczów Primera Division w sezonach 2015/16 oraz 2016/17. Aby je obejrzeć wystarczy zalogować się na stronie www.sts.pl. Usługa jest dostępna dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu"

    Nie ma to jak jedna z najlepszych lig oglądana w streamie w okienku przez internet xD

  • 0

    7.  2015-08-20 22:06:22

    Osobiście bardzo się cieszę, że takie Eleven pojawiło się w Polsce. C+ wczesniej traktował Serie A jako ligę 2 czy 3 kategorii a jak widać znalazł się ktoś kto przykłada to tego dużą wagę i potrafi pokazać więcej niż 2 spotkania na kolejkę. Po prostu widać, że im się chce. Owszem obecnie mają gorsze prawa niż C+, ale załóżmy, że w tym roku wygrają Ligę Europy i dostaną (odkupią) La Ligę to według mnie już stają się prawie tak "mocni" jak C+ przy cenie praktycznie groszowej wobec C+. Jedyny minus to dostepność, ale jak widać progres notują i zapewne każda kablówka się o nich postara na podobnej zasadzie jak Netia (dostepność w pakiecie sportowym). Dla mnie wybór jest oczywisty i biorę wtedy ten pakiet sportowy a C+ ze swoimi MEGA wysokimi cenami, mieszaniem kanałami i całą otoczka premium niech się wypcha. Trzymam kciuki za 11

  • -2

    8.  2015-08-20 22:08:20

    @6

    A o streamach w internecie to slyszałeś? SopCast coś Ci mówi? Jakość HD i zero ścięć

    PS. Pewnie i tak w do wrzesnia ktoś La ligę będzie pokazywać w TV

  • 0

    9. ~  2015-08-21 07:29:46  host: 80.54.47.145

    Ale 'komorkowy' news, ja pierdziu. Piszcie ze to sponsorowane...

  • 0

    12. ~Rezers  2015-08-21 09:56:28  host: 178.162.216.38

    Nie zgodzę się, że L1 i Serie A ustępują emocjami La Lidze i Premier. Patrząc na to, jakie transfery zrobiły włoskie kluby i to jaką formę ma PSG w lidze mistrzów osobiście uważam, ze poziom znacząco wzrośnie.

  • 1

    13. ~Spajro  2015-08-21 10:06:24  host: 81.219.84.18

    Ligę Hiszpańską też będą dawać, pora myśleć co robić dalej z NC+ ...

  • -1

    14.  2015-08-21 13:32:32

    Eleven i jakość ?! Nawet nie dogadali się na czas żeby wejść z ofertą do kablówek i innych operatorów! Do tego zebrali dziennikarzy z telewizji na najniższą oglądalnością wśród sportowych, nie widzę tam jakości.
    Pamiętają, że są nowi, ale jakby mieli kiedyś i ligę hiszpańską to cena wzrośnie, teraz są w cenie pakietu sportowego, ale jak będą mieć trzy ligi i normalne kanały z emisją jak ma C+ to albo będą sprzedawać osobno jak np. Filmbox czy Cinemax za 20zł albo pakiet sportowy zdrożeje o 10-20zł.
    @8 a ma Stream na SopCaście do tego, że STS pokazuje to w okienku po podaniu pełnych danych ?!

    @12 Ligi francuskiej prawie nikt nie oglądał, jej oglądalność była bardzo niska, są dane. Ale z czym ty dyskutujesz Roma dostaje 1:7! Ostatnie lata oprócz tego roku to beznadziejne wyniki włoskich klubów, a sama liga na pewno nie jest tak ciekawa do oglądania jak angielska i hiszpańska. Na potwierdzenie sprawdź ile kasy dostały angielskie kluby za prawo do pokazywania ligi. I co będzie oglądał jedno PSG czy czy Arsenal, MU, MC, Chelsea, Liverpool ? Liga włoska biła się na równi z hiszpańską i angielską, a teraz bije się o pozycję nr 3 z niemiecką ;)

  • 0

    15. ~Arek  2015-08-21 13:58:58  host: 088156128098.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Ja tam liczę, że jeszcze trafią te kanały do Cyfrowego Polsatu. Już teraz sport tam jest na dobrym poziomie, ale tak jeszcze kibice nożnej mieliby kilka dodatkowych lig do oglądania.

  • 0

    16.  2015-08-22 13:18:14

    elevensports.pl < tutaj można jak na razie zobaczyć za darmo bez reklam.

  • 1

    17. ~Chris  2015-08-22 18:36:24  host: 02da3df0.bb.sky.com

    Ja tylko powiem tak :
    Niewazne czy to bedzie eleven czy nc+ (canal+ ) tylko aby liga Hiszpanska weszla na ktoros z tych platform , bo przeciez obok Angielskiej jest to najsilniejsza liga .

  • -2

    18. ~Chris  2015-08-22 18:43:47  host: 02da3df0.bb.sky.com

    Tylko do cholery pomyslcie jak to No bo jak bez Barcy Realu w ktorym sa najwiekrze gwiazdy jak Ronaldo Messi Hames.R , Neymar , Suarez Czy Bayle dodajac takie kluby jak atletico Valencia , sewilla czy Bilbao no to jak zadna platforna nie wypusci prmiera division na polske beda skonczonymi balwanami tylko na koniec taki przykad cyfra + wypuszcza lige hiszpanska na swoja platforme i wiekrzosc ludzi bedzie bralo ta platforme tylko trzeba pomyslec logicznie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • -2

    19. ~Chris  2015-08-22 18:45:14  host: 02da3df0.bb.sky.com

    Liga hiszpanska is the best !!! Real i Barca rzadza.

  • 0

    20. ~szuszacz  2015-09-15 13:39:11  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    no jaaa super z tymi kanałami eleven jjest ekstra ja nie wiem co bym zrobiłą bez oglądania ligi hiszpańskiej a teraz ten pakiet tak idealnie wjechał że nie mogę sie podniesc sprzed telewizora netia jestem twoją dozgonną fanką!!!!

Dodaj swoją opinię