Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kampania zatrzymaniowa w 36.6

Kampania zatrzymaniowa w 36.6

WitekT 27 Kwietnia 2009 11:35

0 0

W dniach 28-30. kwietnia Plus będzie przeprowadzał kampanię zatrzymaniową dla wybranych klientów 36.6, która będzie miała na celu zachęcenie użytkowników do doładowywania.

Bonus będzie przyznawany, jeżeli użytownik doładuje konto w ciągu 5 dni od momentu otrzymania wiadomości o promocji kwotą w niej określoną.




Możliwe propozycje bonusów i kwot doładowania:
premia 30% do doładowania za 10 zł,
premia 5 zł do doładowania za 10 zł,
pakiet voice 20 w sieci za 10 zł,
pakiet voice 30 w sieci za 30 zł,
pakiet 20 sms do wszystkich za 10 zł,
pakiet 40 sms do wszystkich za 30 zł,
pakiet GPRS 20 za 10 zł,
pakiet GPRS 50 za 30 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~ziomek13  2009-04-27 14:30:10  host: aegu70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co by nie mówic zawsze pisałem ze plus daje uczciwe bonusy do wszystkich ale w tym przypadku widze ze jest inaczej

  • 0

    17.  2009-04-27 14:59:15

    Bonus zawsze się przyda. Jednak lepiej by było gdyby obniżyli stawkę np. do 39gr/min.

  • 0

    18.  2009-04-27 14:59:34

    Ładnie wyglądałoby 36gr/min :P

  • 0

    19.  2009-04-27 15:00:15

    No i sms 6gr... :P Było by na prawdę 36i6 :P

  • 0

    20. ~iskra  2009-04-27 15:20:48  host: xdsl.187.c75.petrotel.pl

    promocja troche bezsensu ale i tak lepsze to niz p4 gdzie duzo osob sie podniecilo :) w 36i6 mam za 3zl miesiecznie 2,5 tysiaca smsow do plusa albo np za 1,5zl moge gadac z jednym numerem caly dzien hmm albo za 10zl caly miesiac :D

  • 0

    21. ~iskra  2009-04-27 15:22:03  host: xdsl.187.c75.petrotel.pl

    zapomialem dodac ze te 2,5tys smsow to w calej sieci 36i6 no i w plusie aaa na dzien dostajemy i tak codzinnie :)

  • 0

    22.  2009-04-27 15:29:06

    Wystarczy obniżyć stawki i nie będzie trzeba wprowadzać "oferty zatrzymaniowej". Gdyby nawet wzorowali się na Heyah może i by coś tym zyskali. Nie oszukujmy się oferta 36i6 jest przeznaczona dla pakietowców.

  • 0

    23. ~iskra  2009-04-27 15:34:54  host: xdsl.187.c75.petrotel.pl

    ja bym to raczej nazwal sms'owcow :)

  • 0

    24. ~  2009-04-27 15:53:08  host: acvw69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus to niech poważnie rozważy możliwość migracji Simplus36i6, bo jak ludzie zaczną uciekać, to na pewno do konkurencji... A tak to może w sieci by zostali.

  • 0

    25.  2009-04-27 15:54:23

    uważam, że 36.6 to karty typowo jednorazowe. Wydzwonić i wyrzucić. Nie rozumiem po co przeprowadzać kampanię zatrzymaniową. Trzeba raczej poprawić ofertę. Z resztą, wszystkie prepaidy polkomtela są do chrzanu. No może jeszcze simplus od biedy daje radę choć ta ostatnia profilowa taryfa to badziew. Bo jak nazwać coś, co jest gorsze od produktu orange. Po prostu poniżej krytyki.

  • 0

    26. ~madi  2009-04-27 16:11:08  host: 188.33.59.174

    tyle ze jak dla mnie to 36i6 jest idealna:/ Mimo ze ceny duze ale jezeli ktos ma cala rodzine w plusie to nie ma nic lepszego:-) dzwonie do dziewczyny za 1,5 caly dzien lub tez do rodzicow za1,5:) smsy w plusie nie ograniczone... Wiec jezeli ktos uzywa 36i6 tak jak ja tylko do plusa to nie ma lepszej oferty... do tego PF do wszystkich i wydaje sie grosze na telefon a dzwoni tyle ze zaden abo tego nie da;p

  • 0

    27. ~zmykam  2009-04-27 16:15:21  host: pradnik1.gemini.net.pl

    ja zmykam z sami swoi bo sms 24 grosze i poza siec 66 groszy

  • 0

    28. ~felix  2009-04-27 16:17:55  host: dpf29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no nie wiem czy takie coś im pomoże. i jeszcze ta nazwa"kampania zatrzymaniowa", a promocje gorsze niż w innych prepaidach są cyklicznie

  • 0

    29.  2009-04-27 16:35:15

    a tak poza tematem, WPmobi za darmo przenosi numery ;o) moją perełkę już przeniosłem do PF ;o))

  • 0

    30.  2009-04-27 16:43:40

    #26: rozumiem że dziewczyną rozmawiasz niemal codziennie. To daje jakieś 45zł/miesiąc. Plus rodzice. Z 60zł miesięcznie wydajesz. Ja bym się chyba nie skusił :)

  • 0

    31. ~gros1k  2009-04-27 17:43:01  host: host-87-101-17-61.proxnet.pl

    mój profil w 36.6 wygląda tak: konto doładowuje za 30 zł miesięcznie, dostaje za to 300 darmowych smsów do wszystkich sieci. Za 3 zł wykupuje pakiet darmowych smsów do polkomtela, zostaje mi 27zł na karcie. Za 10 zł kupuje nielimitowane rozmowy przez cały miesiąc do jednego numeru. Zostaje mi 17zł Odsłuchuje 10 bloków reklamowych, co zajmuje jakieś 15 min, dostaje 10zł dodatkowo. Mam 27 zł na koncie co w przeliczeniu daje mi 45 min rozmów do wszystkich sieci. Oprócz tego za każde 2s połączenia przychodzącego z innej sieci lub stacjonarnych dostaję 1s na rozmowy wychodzące. Jak dla mnie to nie ma lepszej oferty, jeżeli rozmawia się przede wszystkim z jedną osobą, nawet abo mi tego nie zapewni

  • 0

    32. ~  2009-04-27 17:54:48  host: 213-238-76-48.adsl.inetia.pl

    • pakiet 2 bobrów za doładowanie 10000zł

  • 0

    33. ~ziomek13  2009-04-27 19:55:35  host: bdl79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak apropo:kiedy cwaniaczki z polkomtela przestaną podawac w reklamie ze dają 1000sms-ów do wszystkich za kazde doładowanie;mam nadzieje ze ktoś w koncu poda ich do sadu bo to jest przekret w biały dzien

  • 0

    34. ~  2009-04-28 01:55:24  host: 87-205-33-113.adsl.inetia.pl

    "dwa razy daje kto szybko daje" - żegnaj 36.6 mój numer z tej sieci juz od miesiaca jest w Playfreszu ;-)

  • 0

    35.  2009-04-28 19:05:59

    a na cholere pluskwa nakocila tyle tych ofert?? zeby spece od marketingu mieli co robic? sami swoi, 36,6, sim+, mixplus i abo, pogielo ich i to zdrowo...

Dodaj swoją opinię