Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kampania smartfonu NuAns Neo z Windowsem 10 zakończyła się fiaskiem

Kampania smartfonu NuAns Neo z Windowsem 10 zakończyła się fiaskiem

LuiN 10 Sierpnia 2016 19:22

3 0

NuAns zapowiedział smartfon Neo z mobilnym Windowsem pod koniec zeszłego roku, a zaprezentował w czasie targów CES 2016. Do pełni szczęścia brakowało funduszy - tych nie udało się uzbierać i na Kickstarterze.



nuans neo nuans neo nuans neo nuans neo




Firma jako cel postawiła sobie 725 tys. dolarów, ostatecznie jednak znalazło się tylko 489 osób wspierających projekt i nieco ponad 142 tys. dolarów funduszy. Atutem urządzenia miały być wymienne obudowy z wysokiej klasy materiałów, nazwane TwoTone z racji składania się z 2 części.

Regularną cenę ustalono na 399 dolarów, chociaż dla pierwszych osób wspomagających projekt ceny zaczynały się poniżej 300 dolarów. Za te pieniądze klienci otrzymać mieli w listopadzie telefon wraz z pleckami w dowolnej konfiguracji kolorystycznej i materiałowej (od zamszu, przez skórę po drewno).

Pod względem specyfikacji telefon prezentował średnią półkę: 5-calowy ekran HD, ośmiordzeniowy Snapdragon 617 (1,5 GHz), 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, złącze kart pamięci, LTE, Wi-Fi a/b/g/n/ac, USB Type-C, główny aparat 13 Mpix i przedni 5 Mpix, spory w stosunku do przekątnej ekranu akumulator o pojemności 3350 mAh i oczywiście Windows 10 Mobile.

Źródło tekstu: kickstarter, wł     

Dodaj do:

Tagi: microsoft | windows 10 mobile | nuans neo | nuans

w sumie: 25
  • 0

    6.  2016-08-10 23:08:22

    @5, pabloki - gdy nie osiągnięto celu wpłaty są zwracane.

  • 1

    7. ~4  2016-08-11 08:01:44  host: z06-06-09.opera-mini.net

    4 jestem ciekawy kto bedzie pierwszy, Ty czy Wind
    ows?

  • -1

    8. ~Microsoft  2016-08-11 08:08:14  host: d158-8.icpnet.pl

    A kto by chciał telefon z tak beznadziejnym systemem jak windows

  • 0

    9. ~głupi  2016-08-11 08:58:49  host: n28-02-09.opera-mini.net

    8 ja!!!!! mam kolegów co teź chcą. jest nas kilkadziesiąt milionów - nawet i naukowcy są.

  • 0

    10. ~Baobab  2016-08-11 09:16:26  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    Wziął bym go ze względu na baterie, bo mam już dosyć ładowań baterii we wszelkiej maści smartwonach. Nareszcie poprawia się w tej materii bateria. Androida, tez mam pomału dosyć i jego przycinki, co by to nie było po kilku miesiącach.
    Ciekawe, czy będzie w Polsce w sprzedaży?

  • 1

    11. ~Alan  2016-08-11 09:22:47  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    Ten telefon pewnie śmiga jak rakieta na Win10 przy tych parametrach. Mam Lumię 535 jako drugi. Parametry ma dość słabe, ale telefon chodzi bardzo szybko. Przy tych parametrach jakie ma Lumia 535 Android stanął by w miejscu.

  • 1

    12. ~Darek  2016-08-11 09:57:16  host: 195.116.187.216

    WP jest bardzo fajnym systemem. Niestety coś z marketingiem poszło nie tak, bo sprzedaż urządzeń z WP mocno wyhamowała, a szkoda. .

  • 0

    13. ~Gigi_wroc  2016-08-11 09:59:47  host: 94.231.228.77

    Nie no Windows Mobile 10 jest piękny, szybki i funkcjonalny przy tym Microsoft bardzo szybko i solidnie wdraża poprawki gdyż po części coraz to bardziej staje się powoli nieodłącznym elementem ekosystemu powiązanego z systemem Windows 10. I to jest to! A to że jeszcze niektórych app-ek brak to kwestia czasu.

  • 1

    14.  2016-08-11 10:06:37

    @13, Ty tak serio? Przecież w chwili premiery Windows 10 Mobile bardziej nie działał niż działał. Błąd na błędzie. Sytuacja unormowała się dopiero po wielu miesiącach poprawek i ogromie narzekań ze strony użytkowników. A wielu aplikacji na tę platformę już raczej nie doczekamy się. W końcu czekamy na nie od lat, a nie miesięcy.

  • 0

    15. ~ddd  2016-08-11 12:02:58  host: host-52-67.compi.net.pl

    po co komu taki syf z windozą ...

  • -1

    16.  2016-08-11 12:23:51

    w zeszłym semestrze na studiach kolega chciał udostępnić plik z maila grupowego po bluetoth z telefonu na windzie i wiecie co?
    i nic hahaha mógł jedynie zapisać go na onedrive hahaha
    wyciągłem mojego andka z kieszeni i w ciągu minuty kolega miał rzeczony plik
    a ja miałem ubaw po pachy jak to ludzie muszą się ograniczać rzeby tylko trzymać się windy za wszelką cenę

  • -1

    17.  2016-08-11 12:25:46

    to pisałem ja
    z tabletu na andku
    dlatego niechcący zrobiłem błąd w żeby
    hehehe

  • 0

    18. ~Amix  2016-08-11 12:46:09  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    @16/17 I z czego ty się śmiejesz, tylko hahaha, hehehe. Zachowujesz się jak gimbaza, a nie student. Studia dzisiaj widać po Tobie to jakaś kpina... Jak studiowałem na SGH, to zachowywałem się jakoś bardziej elastycznie i nie robiłem z siebie idioty. W tym Twoim ostatnim poście, to w ogóle nie wiadomo o co Ci chodzi. Jak tak pisze student, to ja dziękuję. Potem mamy jak mamy wszechobecny debilizm.
    Napisz jakaś platformę na smart-fony może będzie lepsza. Moje zdanie jest takie, że Windows Mobile 10 bije na głowę tego wszechobecnego do znudzenia Androida.

  • 0

    19.  2016-08-11 13:09:19

    Kupiłem około rok temu Lumie 640. Na nic jak na razie nie można nażekac, no może na niedopracowany wygląd. Chodzi pięć razy szybciej niż jakikolwiek Android, a miałem troche telefonów z Androidem. Kupiłem teraz eksperymentalnie ASUS-a Zenfone 2 Laser. Ma lepsze parametry, a jest dużo wolniejszy od Lumii 640. Oba telefony maja jak zwykle kiepskie baterie.
    BTW, kolega @18 ma 100% racji. Ostatnio na Telepolis dzieje sie źle.

  • 0

    20. ~lukasz536  2016-08-11 13:09:24  host: 095160158042.dynamic-ra-11.vectranet.pl

    @16/17 Twój kolega najwyraźniej niekumaty, a Ty zrzucasz winę na Mobilnego Windowsa. Oj nieładnie...

  • 0

    21. ~=== !  2016-08-11 13:10:49  host: n25-06-02.opera-mini.net

    @18 naleźy jeszcze uzupełnić Twoją wypowiedź, iź wszyscy urzędnicy Białego Domù nie mogą uźywać innego systemu w tel. niź Windows.
    Z tego widać iź specjaliści wiedzą czym jest Windows.
    No ale na telepolis jest inaczej.

  • 0

    22.  2016-08-11 13:11:02

    Sorry za literówkę "nażekać"

  • 1

    23.  2016-08-11 13:55:42

    @21 Tak Masz rację wszyscy w białym domu używają Windowsa Barack Obama również bo przecież ma galaxy s4 na .... androidzie . Zaklinanie rzeczywistości przez ciebie i innych tobie podobnych nie zmieni faktów . Windows na telefony nie jest złym systemem ale przegrywa przez brak funkcjonalności oraz braki w oprogramowaniu (aplikacji i gier) bo tym "żyje" smartfon i jego użytkownik.

  • 0

    24.  2016-08-11 14:25:43

    Jak słyszę o grach na smartfonie, to.... Do gier służy konsola, bądź dobry komputer. Kiedyś trochę grałem w CS i nie wyobrażam sobie grać w to na telefonie, no chyba, że w Tetris :) w pociągu, który jedzie 15 km na godzinę ze Szczecina do Przemyśla.

  • 0

    25. ~===!  2016-08-11 14:49:46  host: n20-08-06.opera-mini.net

    @24 tak masz 100% racji. Nawet kilka dni temu telepolis podawal jaki procent androida jest zainfekowany i app Google Play. Na innych portalach jest duzo informacji o tym

Dodaj swoją opinię