Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kampania reklamowa Tak Taka

Kampania reklamowa Tak Taka

sirmark 15 Listopada 2006 21:36

0 0
Od 16 listopada gwiazdkowa promocja podwójnych doładowań Tak Taka wsparta zostanie medialną kampanią reklamową, zatytułowaną "podwójna przyjemność".

Po raz kolejny w reklamie Tak Tak wykorzystano znany utwór muzyczny. Tym razem jest to cover przeboju Raya Charlesa "I Can’t Stop Loving You".

Zobacz: reklamę Tak Taka. (plik .mpg; 3,2 MB).



Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2006-11-15 22:33:56

    Reklama całkiem fajna :-)

  • 0

    2. ~Dina  2006-11-15 23:02:38  host: p09-03.opera-mini.net

    I can't stop loving you TakTak! Yeah! :)

  • 0

    3. ~~Dina  2006-11-15 23:05:16  host: p09-03.opera-mini.net

    Wow! Mam bliźniaczkę! ;)

  • 0

    4.  2006-11-15 23:05:23

    Całkiem przyjemna reklama tak samo z resztą jak promocja :) I to mówię ja, abonent Orange :)

  • 0

    5. ~badenov  2006-11-16 00:48:31  host: 82.160.255.199

    Promocja super, reklama fajna :) Ech, jaka to miła odmiana :)

  • 0

    6.  2006-11-16 09:52:06

    miła odmiana po obejrzeniu tego co proponuje pop i simplus:P

  • 0

    7.  2006-11-16 09:57:09

    reklamy TAK TAKAZ zawsze się wyróżniały.Ale przyznam, że nie spodziewałem się, że w tym roku również dadzą podwójne doładowanie w TT.

  • 0

    8. ~  2006-11-16 10:10:24  host: dpi69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no dziwne, bo po tym jak wiele już jest i pozostaje bez zmian pakietow dajacych duze obnizki, to ta promocja jeszcze....ostro maja taktakowicze:P

  • 0

    9. ~cromo  2006-11-16 16:49:14  host: klej.net

    Czy wiadomo juz jak sie ma promocja do uzytkownikow chcacych przeniesc nr do TakTaka? Czytalem regulamin promocji na stronie, ale o takowych nie wspomniano. Czy takie osoby beda traktowane jak nowi klienci wedle regulaminu i wystarczy po dokonaniu pierwszej rozmowy doladowac zadana kwota, aby dodac drugie tyle?

  • 0

    10. ~cromo  2006-11-16 16:50:54  host: klej.net

    Wydaje mi sie ogolnie, ze Era powinna obie promocje (migracji do TakTak i 2xTakTak) wspolnie promowac. Wtedy zapewne znacznie wiecej klientow zdecydowaloby sie na przesiadke do TakTak.

  • 0

    11. ~pensylwunia  2006-11-29 22:53:18  host: abdl25.neoplus.adsl.tpnet.pl