Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kampania promująca rejestrowanie numerów Plusha

Kampania promująca rejestrowanie numerów Plusha

LuiN 29 Sierpnia 2016 16:05

8 2

500 zł i 50 GB transferu ważne przez 1 miesiąc otrzymać można po zarejestrowaniu numeru w ofercie Plush na kartę. Sieć Plus postanowiła przypomnieć o tej promocji.



Aby zarejestrować numer w Plush na kartę wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) i ukończone 13 lat. Rejestracji dokonać można w 8.640 punktach na terenie całego kraju: salonyPlusa lub Cyfrowego Polsatu (jest ich około 1300), sklepy sieci NEONET (270), kioski sieci RUCH (1800), placówki Poczty Polskiej (4600), a także sklepy Relay, Inmedio i 1Minute (670).




Po zarejestrowaniu numeru, darmowe pakiety włącza się bezpłatnym SMS-em o treści BONUS wysyłanym na numer 80110.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plush na kartę | plus

w sumie: 51
  • 1

    34.  2016-08-30 02:55:52

    @5: to świetnie, ale pół biedy brzydkie słowo, cała bieda brzydka reklama - powiedziałbym że wulgarna ; od bohatera i bohaterki do pani przy kasie i jej stwierdzenia - brakuje tylko komentarza w stylu "heyah" (czytaj: głosem żującej gumę *** której wszystko jedno) do dopełnienia efektu.
    A Mumio to była kraina nudy, jak nie pamiętasz to przypominam.

  • 1

    35.  2016-08-30 02:56:51

    Co do reklamy - "rzal i bul", tak się wyrażę żeby zrozumieli to jej odbiorcy.

    Nie wiedziałem, że Plus uderza już w rynek podstawówki, bo nawet chyba nie gimnazjum... tylko jak te biedne dzieci kupią startery?

  • 1

    36.  2016-08-30 02:57:11

    @34 *** = g*wniary

  • 0

    37. ~.  2016-08-30 08:25:18  host: n24-05-08.opera-mini.net

    OFERTA CHYBA DLA RYŚKA TFE TFU

  • 0

    38. ~Bartley  2016-08-30 08:41:36  host: aq02.aqua.com.pl

    Reklamy Plusha są skierowane właśnie do młodych bo generalnie Plush ma taki właśnie target . Tak więc są one dość specyficzne. Co do samej oferty to jest całkiem niezła.

  • 0

    39.  2016-08-30 09:02:55

    Mnie rozwala to 500 zł :) Dajcie od razu 500.000 zł - więcej Sebixów i Karyn dołączy, nieświadomych że w najlepszym razie jest to dla nich to samo co no-limit na rozmowy i sms na JEDEN miesiąc, czyli jakieś 19 zł :)

  • -1

    40.  2016-08-30 09:12:33

    PLANET - nie masz Plusha pewnie? Dlaczego?
    Goral - a który to operator za 19 złotych daje nielimitowane wszystko w kraju i do tego 50 GB - na miesiąc i choćby tylko przez miesiąc?

  • 0

    41.  2016-08-30 09:37:21

    Wlo, pisałem TYLKO o kwocie 500 zł , a nie o transferze. A za 19 zł masz no-limit (ze stacjonarnymi lub bez, ale to żadna różnica bo kto dziś dzwoni dużo na stacjonarne) w Nju, Premium Mobile (tam razem z 5 gb), Fakt Mobile - to tak na szybko. Po prostu bawi mnie ten przekaz, tylko czekać aż ktoś z W4 walnie promocję ' U nas pierdyliard za rejestrację' , a małym druczkiem - na miesiąc, na rozmowy i sms :)))

  • -1

    42.  2016-08-30 11:34:17

    @41. Na telepolis wszyscy dzwonią non stop na stacjonarne.
    Poczytaj komentarze pod newsem gdzie jakiś operator nie daje stacjonarnych w swoim No Limit. ;-)

  • 0

    43.  2016-08-30 11:37:45

    Goral - OK... Za 19 zł ze stacjonarnymi? Kto dzwoni? No ja dzwonię. Cokolwiek się tu powie, to wszyscy się okazuje dzwonią!! A Ty to kwestionujesz...
    Zgoda - to haczyk jest, tylko zauważ - taki haczyk jak inteligentny jest klient ;-)

  • 0

    44.  2016-08-30 13:38:23

    wlo: ano nie mam, pewnie dlatego że ma słabą ofertę i do tego haczyki.

  • 0

    45.  2016-08-30 13:43:19

    A stacjonarek nie ma i nie ma także pakietu na ich włączenie.

  • 0

    46.  2016-08-30 14:20:57

    @PLANET (33), kwestia gustu. Zleży co się komu podoba. Moim zdaniem charakterek ziemniaka (a w tym jego przyśpiewki) są wręcz esencją tych reklam. Ale tak jak już wspomniałem, co kto woli. Ja np. nie trawię i nigdy nie trawiłem Plusa z okresu kabaretu Mumio. ;-)

  • 1

    47. ~Antek  2016-08-30 15:05:56  host: 078088028012.dynamic-ra-05.vectranet.pl

    Plushak jest dobry na wszystko. A przy tym niezłego bonusa za zarejstrowanie karty daje, więc nie ma się co zastanawiać. Ojciec, Brać? Brać! A tak ogólnie, kampania mi się całkiem podoba. Ma w sobie indywidualny rys charakterystyczny i to lubię.

  • 0

    48.  2016-08-30 15:09:39

    PLANET - a po co dzieciakom stacjonarne? Do lekarza sami nawet się zapisać nie mogą ;-)

  • 0

    49.  2016-08-30 15:35:57

    I znów ta sama gadka: "A kto dziś dzwoni na stacjonarne?", kontra "Wszyscy dzwonią". Bo kilku krzykaczy raz kiedyś coś w temacie stacjonarnych napisze. I zaraz uogólnienia. Ani "wszyscy", ani też "nikt". Jedni wciąż dzwonią (pewnie mniejszość często) inni nie. I tyle.

  • 0

    50.  2016-08-30 15:36:38

    wlo: Dzieciaki pewnie rzadziej/rzadko korzystają.. Niemniej jednak nie ma nawet pakietu za dajmy na to 10 zł - i to jest wada tej oferty.

    DanielR: w momencie kiedy pierwszy raz usłyszałem jak śpiewa to główny facet odpowiedzialny za reklamę nju (w obrębie firmy, nie z agencji reklamowej), to krew mi się zmroziła. Ale racja, ot kwestia gustu. Co do starych reklam Plusa przyłączam się, poza nielicznymi wyjątkami (kopytko :P).

    Antek: wyróżnia się, szkoda tylko że negatywnie. Skoro parafrazujesz "ojciec prać? Prać!" Polleny 2000 to raczej jesteś gdzieś z działu reklamy. Ale brawa za subtelność ; )
    Co do bonusów w sieciach się nie orientuję, więc nie będę się wypowiadał, niemniej jednomiesięczne promocje nie są dla mnie poważne.

    Nota bene ktoś z Telepolis powinien zrobić porównanie i opublikować to. To byłby zdecydowanie POCZYTNY art.

  • 0

    51.  2016-08-30 15:36:38

    wlo: Dzieciaki pewnie rzadziej/rzadko korzystają.. Niemniej jednak nie ma nawet pakietu za dajmy na to 10 zł - i to jest wada tej oferty.

    DanielR: w momencie kiedy pierwszy raz usłyszałem jak śpiewa to główny facet odpowiedzialny za reklamę nju (w obrębie firmy, nie z agencji reklamowej), to krew mi się zmroziła. Ale racja, ot kwestia gustu. Co do starych reklam Plusa przyłączam się, poza nielicznymi wyjątkami (kopytko :P).

    Antek: wyróżnia się, szkoda tylko że negatywnie. Skoro parafrazujesz "ojciec prać? Prać!" Polleny 2000 to raczej jesteś gdzieś z działu reklamy. Ale brawa za subtelność ; )
    Co do bonusów w sieciach się nie orientuję, więc nie będę się wypowiadał, niemniej jednomiesięczne promocje nie są dla mnie poważne.

    Nota bene ktoś z Telepolis powinien zrobić porównanie i opublikować to. To byłby zdecydowanie POCZYTNY art.

  • 0

    52.  2016-08-30 18:05:58

    PLANET - jeśli już kogoś parafrazuje Antek, to Sienkiewicza i jego bohaterów - synów i ojca Kiemliczów z dość popularnej powieści ;-)

  • 0

    53.  2016-08-30 20:45:12

    wlo: racja! (oops) No to tym bardziej nieco starsze pokolenie : )

Dodaj swoją opinię