Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kampania marketingowa Nokii N97: "Życie toczy się online"

Kampania marketingowa Nokii N97: "Życie toczy się online"

LuiN 4 Sierpnia 2009 10:13

0 0

zycie toczy sie online n97Ruszyła kampania marketingowa promująca najnowszy model z multimedialnej kategorii Nseries - Nokię N97. Celem rozpoczętej kampanii jest wsparcie sprzedaży komputera multimedialnego Nokia N97 poprzez podkreślenie jego najważniejszych funkcji.

Działania obejmują prasę, Internet, outdoor, kina, a także punkty sprzedaży. Kampania realizowana pod hasłem "Nokia N97 - życie toczy się online" potrwa do połowy września.

Promowane cechy telefonu to między innymi ekran dotykowy o przekątnej 3.5’’ i pełna klawiatura QWERTY, dzięki którym użytkownik ma w każdej chwili dostęp do swoich ulubionych serwisów społecznościowych, witryn internetowych, funkcji muzycznych z pełną obsługą sklepu Nokia Music Store, najważniejszych kontaktów w postaci zdjęć, a także widgetów. Znaczącą uwagę w kampanii poświęcono także mobilnym usługom internetowym Nokia oraz budowaniu wizerunku OVI.




Kampnia oprócz tradycyjnych środków komunikacji obecna będzie także w niezwykle popularnych portalach społecznościowych. Informacje o urządzeniu umieszczone są w serwisie Youtube oraz na profilu poświęconym rozwiązaniom proponowanym przez firmę Nokia znajdującym się na portalu Facebook.com.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2009-08-04 10:38:02

    Szkoda tylko, że OPy nie pozwalają być online (patrz horrendalne ceny za transmisje danych). Ździercy.

  • 0

    4. ~gosciu  2009-08-04 10:38:24  host: dks253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dygresja - "Pierdu, Pierdu, baju, baju kup Pan nokie, bedziesz w raju!!"

  • 0

    5. ~wolny  2009-08-04 11:42:06  host: 188.33.93.136

    Ladna Nokia. Pytanie tylko czy oplacalny zakup? Masa gadzetow, uzywanych na poczatku. Co przemawia za wymiana np.N95 na N97? Jezeli jest cos warte takich nakladow finansowych to chyba wylacznie moda, styl, chec podazania do przodu z kazda nowinka. Dla mnie telefon to buiro, liczy sie mozliwosc latwej synchronizacji z Outlook w biurze, po za nim blyskawiczna mozliwosc sprawdzenia kalendarza, notatek, poczty. Dla mnie wazne jest aby telefon dzialal. Zbedna jest kamera, zbedny odtwarzacz. Oczywiscie nie pogniewam sie, jezeli te funkcje beda, nie mam zamiaru jednak za nie dodatkowo placic. Swoja droga, odnosze wrazenie, ze Nokia zaciera granice pomiedzy seria N a E. Ja z niecierpliwoscia oczekuje na E52 i pierwsze testy, o ile poprawili baterie w stosunku do E51, to juz wiem jaki nastepn apatar od mojego operatora odbiore w zamian za cyrograf.

  • 0

    6. ~  2009-08-04 11:50:16  host: t12-10.opera-mini.net

    4. To pewnie twój najnowszy refren do twojej piosenki disco polo.

  • 0

    7. ~  2009-08-04 11:59:57  host: t11-16.opera-mini.net

    Taka sobie. Mi bardziej się podoba Nokia N98- aparat full wypas, video HD, gps, miernik poziomu hałasu i wskaźnik wysokości itp. To jest sprzęt zarówno do biura jak i w plener.

  • 0

    8. ~gosciu  2009-08-04 12:06:09  host: dks253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taki rym jaki towar

  • 0

    9. ~  2009-08-04 12:08:47  host: xdsl-3252.elblag.dialog.net.pl

    N98? a co to? jakiś nowy chiński model z allegro?

  • 0

    10. ~gosciu  2009-08-04 12:18:37  host: dks253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiedys nokia wyznaczala standardy technologii i wykonania, od kilku lat nokia poszla w ilosc nie w jakosc klepie na potege kolejne numerki byle stare wycofywac i kolejna kasiorke obcinac mam E51 i to chyba bedzie ostatni tel tej marki

  • 0

    11. ~Pu94  2009-08-04 12:28:58  host: abxq51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Prezentuje sie bardzo fajnie mimo iz noki nie uzywam. A czy samsung ( którego uzywam ) posiada owa klawiature wysówana w ten sposób ?

  • 0

    12. ~h2o  2009-08-04 13:22:33  host: server77-68-36-52.live-servers.net

    Bardzo podniecająca;) jest informacja o obsłudze sklepu Nokia Music Store... Piosenki za 3,50zł a płyta za 35zł-w cenie porównywalnej do sklepowej to super 'atrakcja' i złoty medal dla Nokii za złodziejstwo

  • 0

    13. ~  2009-08-04 13:25:10  host: t06-04.opera-mini.net

    A mnie wlasnie na telefonie 3letnim przestali wspierac nawigacje nie proponujac nic w zamian, nawet platnego. I tu powstaje pytanie czy kupujac telefon za 1.5-3kzl kupuje go na zawsze tzn dopoki sie nie zepsuje czy tylko 3-4letnia licencje na soft czyli defuckto na caly telefon. Jesli to drugie to chyba warto byloby to wraznie zaznaczyc w momencie kupna i porozmawiac o cenach tych zabawek? A nawet gdybym chcial zamienic sprzet na nowszy to nie ma na co, bo nie kupie czegos na czym nie da sie pisac, ekran sie rysuje, czy ma za mala baterie i pamiec wewnetrzna.

  • 0

    14. ~MEM  2009-08-04 14:17:19  host: brg48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ad2 Przepraszam co to jest rzycie

  • 0

    15. ~tapliam  2009-08-04 15:38:17  host: ip60a-zub.gl.digi.pl

    szkoda, ze hardware jest jak w 5800, czyli po prostu tragedia...

  • 0

    16. ~  2009-08-04 15:45:04  host: chello089074167149.chello.pl

    Posiada aplikacje n-gage która umożliwia granie w gry komputerowe :D

  • 0

    17. ~gosciu  2009-08-04 15:59:26  host: dku48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ad14 blad ortograficzny, takis/as spostrzegawcza a nie wiesz co znalazles/as ?

  • 0

    18.  2009-08-04 17:23:42

    Na szczescie zycie toczy sie offline. Widzialem dzis billboard z tym haslem i az mnie odrzucilo.

  • 0

    19. ~gosciu  2009-08-04 18:11:05  host: dls80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ad18 Popieram czasami dzialy "kreatywne" sa za bardzo kreatywne i cala kampania odbiega od "normalnosci"

  • 0

    20. ~qgar  2009-08-04 18:45:04  host: host892525237.este.3s.pl

    "Życie toczy się online" powinni zastąpić na "Idealny telefon do Naszej-Klasy". Zaraz by mieli rzesze klientów ;) Ja i tak go kupię, ale jak zejdzie do normalności (~1600 zł). Nie posiadałem ani nie posiadam 5800 i jestem ciekawy nowego symbiana. No i qwerty przemawia na plus :)

  • 0

    21. ~K3  2009-08-05 11:13:19  host: feq162.internetdsl.tpnet.pl

    Osobiście bawiłem się telefonikiem. Pochodził z Rumińskiego Vodafone. Zmieniłem język na polski z czego i tak część interfejsu została po angielsku (wtf??). Telefon jest ogdomny. W jeansach do kieszeni nie da się go zmieścić. Musiałbym ładować do torby od lapka... Szczerze mowiac jest to gadżet który nie jest wart kupienia. Jest poprostu zbyt ogromny żeby uzytkowac jako komórke. Poza tymi mankamentami jest wypas. Dotyk działa pięknie, fotki przetwarzane są błyskawicznie. Polecam każdemu komu nie zależy na tym żeby telefon mieć zawsze przy sobie w kieszeni albo jest skejtem i ma wielkie kieszenie ale takie bruddasy zwykle nie maja kasy na takie cudeńka ;)

  • 0

    22. ~  2009-08-05 21:31:16  host: apn-77-113-40-75.dynamic.gprs.plus.pl

    K3 rumiński to Ty jesteś , Nie ubliżaj skejtowcom , ja nim nie jestem , ale mnie wkurza to jak jakiś dziany fra...er uważa innych za brudasów .

Dodaj swoją opinię