Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kamery internetowe w "Świecie Idei"

Kamery internetowe w "Świecie Idei"

WitekT 11 Marca 2005 22:43

0 0

W Świecie Ideidostępny jest nowy serwis Kamery Krajobrazowe. Można go znaleźć w dziale Co, gdzie, którędy? - w zakładce Różne.

Serwis Kamery Krajobrazowe w Świecie Idei to interesujący sposób na wirtualną podróż do atrakcyjnych miejsc w całej Polsce. Wystarczy posiadać telefon w sieci Idea i połączyć się z serwisem Świat Idei, aby przenieść się na molo w Sopocie czy na Kasprowy Wierch, bez ruszania się z domu i kupowania biletów.

Filmy i Fotografie

W serwisie Kamery Krajobrazowe możliwy jest dostęp do multimedialnego przekazu z ponad 50 kamer, umiejscowionych w atrakcyjnych punktach w całej Polsce, które przekazują na żywo obraz na telefon komórkowy. Jeśli tylko telefon użytkownika udostępnia przekaz video, ma on do dyspozycji dynamiczny, rzeczywisty obraz z wybranego miejsca. Jeśli użytkownik Idei ma nieco starszy model telefonu zamiast przekazu video będzie otrzymywał zdjęcia do swego telefonu. Serwis Świat Idei zawsze wykrywa automatycznie model telefonu użytkownika i dostosowuje formę przekazu do jego możliwości.
Znajdź swoje ulubione miejsce

50 kamer w całej Polsce to 50 miejsc, w które można się przenieść na wyświetlaczu swoje telefonu. Kamery zostały ustawione tak, aby obejmować obiekty atrakcyjne pod względem turystycznym, rekreacyjnym czy rozrywkowym, Aby ułatwić poszukiwanie danej lokalizacji serwis został podzielony na kategorie:
krajobraz górski – np. panorama Bieszczad, widok na kolejkę linową na Skrzyczne, Karkonosze, Babia Góra,
krajobraz nadmorski – np. widok na plażę i przystań rybacką w Sopocie, widok na Półwysep Helski od strony Władysławowi, plaża w Międzyzdrojach,
miasto w ruchu – np. Al. Jerozolimskie w Warszawie, centrum Częstochowy czy Bielska-Białej,
panoramy miast – np. panorama Gdyni, Wrocławia czy Zielonej Góry,
zabytki – np. Dwór Artura, widok na Rynek i Sukiennice w Krakowie, Kazimierz Dolny czy Ratusz w Zamościu.

Wyłącznie od użytkownika Świata Idei zależy, gdzie zechce się wybrać w wirtualną podróż z siecią Idea, korzystając z serwisu Kamery Krajobrazowe. Jeśli chcemy rozpocząć wirtualną podróż wystarczy wejść na adres Świata Idei - http://wap.idea.pl.

Źródło tekstu: Idea, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet