Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kalinowski odchodzi z Grupy TP

Kalinowski odchodzi z Grupy TP

WitekT 11 Grudnia 2007 19:30

0 0
Jacek Kalinowski, do tej pory rzecznik Grupy TP, odchodzi z firmy z końcem roku. Od nowego będzie pracował w biurze prasowym polskiego oddziału Microsoftu.

Kalinowski w Grupie TP pracował od ponad 11 lat. Przez 10 lat pełnił stanowisko rzecznika Centertela (a półtora roku - dodatkowo - kierownikiem działu komunikacji korporacyjnej), a przez ostatnie półtora roku wszystkich spółek należących do TP.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~.  2007-12-11 19:35:49  host: aajh142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żeganaj :-(

  • 0

    3. ~znawca  2007-12-11 19:40:00  host: atropos.tpi.pl

    O to szkoda że Kalinosiu odchodzi z TEPSy

  • 0

    4. ~  2007-12-11 19:40:45  host: p01-04.opera-mini.net

    Z monopolu do monopolu, co potem? Monopol spirytusowy?

  • 0

    5. ~mirekb  2007-12-11 19:44:14  host: public-gprs101737.centertel.pl

    ladnie,z duzej polityki FT do jeszcze wiekszej z m Microsofcie,pewnie zwiekszy mu sie tez waga,powodzenia na diecie

  • 0

    6.  2007-12-11 20:37:39

    Ciekawe ile za to dostanie. Ale teraz rzadziej go chyba będziemy widzieli :( Szkoda, przyzwyczaiłem się do niego. Tylko jego z rzeczników prasowych operatorów rozpoznawałem :)

  • 0

    7. ~PLANET  2007-12-11 20:47:27  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Buahaha, Pajacyk roku jak dla mnie :) ...z monopolu do monopolu... jeszcze dlugo bede sie z tego smial :D ThOmas: A Marcin Gruszka z Play to nie jest rozpoznywalny ?

  • 0

    8. ~noname  2007-12-11 21:25:18  host: end163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na micro to on raczej nie wygląda ;)

  • 0

    9. ~P  2007-12-11 21:29:41  host: public-gprs47351.centertel.pl

    Wziąłby się końcu za siebie i zrzucił parę kilogramów . Bo faktycznie widać po nim że stanowisko mu służyło i wysiłku za dużego nie było .

  • 0

    10.  2007-12-11 21:57:18

    P: Kalinowski gruby nie jest - on jest po prostu takiej postury. A pracy to akurat nie ma mu co zazdrościć - wbrew pozorom to orka po ugorze...

  • 0

    11.  2007-12-11 22:28:08

    Kalinowski z jednej znienawidzonej firmy do jeszcze bardziej wstrętnej :) Przynajmniej chłop ma zajęcie.

  • 0

    12. ~mem  2007-12-11 22:35:37  host: host-d9adaf4c.elsat.net.pl

    Kto myślał że pójdzie do Polkomtela ?? Bo ja tak

  • 0

    13. ~z  2007-12-11 22:36:46  host: dmc156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tęsknić nie będziemy.

  • 0

    14. ~Ziomek  2007-12-11 22:45:24  host: p08-11.opera-mini.net

    No wreszcie! Skończy się jego jatka

  • 0

    15.  2007-12-11 23:54:26

    Następca już jest znany, niedawno przeszedł, a raczej został wysłany z PLAYa...

  • 0

    16.  2007-12-11 23:55:34

    Nowym rzecznikiem będzie... PINOKIO :-D

  • 0

    17.  2007-12-11 23:56:53

    Szukają tylko sprawnego drwala, który nadąży ze skracaniem nosa.

  • 0

    18.  2007-12-12 00:56:53

    Ano wlasnie, ciekawe kto bedzie nowym rzecznikiem gruBy TP ;)

  • 0

    19. ~D  2007-12-12 07:42:12  host: eht162.internetdsl.tpnet.pl

    Ja stawiam na Macierewicza!!!

  • 0

    20. ~baucyk  2007-12-12 12:33:53  host: cpn149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to teraz zaczne sie jazda medialna po tepsie bez trzymanki - trudno zrozumiec firme co nie zatrzymuje odplywu ludzi jeszcze ratujacej jej wizerunek - ich strata - dziwie sie kalinowskiemu ze tyle lat wytrzymal w tym francuskim bajzlu!

  • 0

    21.  2007-12-12 14:05:13

    Na francuskim nie wytrzymał, to teraz będzie na amerykańskim :P PLANET, nazwisko kojarzę i wiem, że to on jest rzecznikiem PLAYA, ale nie jest tak rozreklamowaną postacią jak Kalinowski. Twarzy Gruszki bym nie poznał gdyby nie był podpisany :P

Dodaj swoją opinię