Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kalendarz Polkomtela

Kalendarz Polkomtela

WitekT 12 Czerwca 2006 12:35

0 0
Każde dziecko wie, że czerwiec ma 30 dni. Od dawna wiadomo, że u operatorów dzieci przecież nie pracują.

W punkcie 2 regulaminu promocji Włącz się do nowego Simplusa można przeczytać, że trwa ona do… 31. czerwca 2006 roku. Ciekawe według jakiego kalendarza. ;-)
31czerwca m



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2006-06-12 12:51:57

    tobiasz: daliśmy taką wiadomość w ramach rozrywki. I akurat pomyłki piętnujemy u wszystkich. Jeżeli uważasz, że jest inaczej, to daj konkretne argumenty - wtedy porozmawiamy.

  • 0

    6. ~Bartplus  2006-06-12 12:53:19  host: eef14.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT - ładnie mi się zrymowało :) Inspiracją bylo zdanie "Od dawna wiadomo, że u operatorów dzieci przecież nie pracują."

  • 0

    7. ~Turin  2006-06-12 13:06:24  host: user194-135.satfilm.net.pl

    bo takie oficjalne rzeczy powinny byc czytane 15 razy i sprawdzane czy jest ok to nie jest wypracowanie pierwszoklasisty ze mozna bledy robic bo jeszcze wszystkiego sie nie wie

  • 0

    8. ~dt  2006-06-12 13:37:19  host: wap.plusgsm.pl

    Witek jak zwykle na posterunku hehe

  • 0

    9.  2006-06-12 13:46:28

    Fajny news, a zwłaszcza z tym tekstem o dziaciach... :-)

  • 0

    10. ~  2006-06-12 13:50:43  host: dwb75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież czerwiec jest przestępny :P

  • 0

    11. ~  2006-06-12 13:52:22  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Chyba przestępczy. Jak każdy miesiąc u nas...

  • 0

    12.  2006-06-12 14:03:14

    haha a najbardziej przestępczy jest w TP:)

  • 0

    13. ~dilukii  2006-06-12 15:14:21  host: tw42.internetdsl.tpnet.pl

    co za czuby :P

  • 0

    14. ~t  2006-06-12 17:20:45  host: doq177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jak tak Polkomtel liczy, to ja współczuje jego uzytkownikom. Bałbym się patrzć na rachunki, jeszcze by doliczyli mi rachunek innego abonenta do mojego.

  • 0

    15. ~kolega  2006-06-12 17:34:57  host: dqp77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi byłoby wstyd być w Plusie.Co to za frima, w której nie umią liczyć!

  • 0

    16. ~ilona  2006-06-12 17:43:23  host: dqo120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To pokazuje kompetencje osób tam pracujących. To widać na każdym kroku, czy to w problemach z platformą, czy to w poziomie eBOKa...

  • 0

    17. ~tAdeo  2006-06-12 18:05:24  host: dps186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe, wcześniej były dziury na serwerach orange, teraz Polkomtel twierdzi, ze czerwiec ma 31 dni, ja nie wiem co się dzieje.

  • 0

    18. ~bidula  2006-06-12 18:06:50  host: dpy123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a to się mają Plusowicze. To zupełna porażka należeć do tego Plusa. A już zupełnie nie

  • 0

    19. ~mike278  2006-06-12 18:26:58  host: p03-02.opera-mini.net

    kazdy regulamin to oficjalny dokument. a takiego typu bledy mozna wykorzystac

  • 0

    20. ~mlody  2006-06-12 22:06:31  host: behemot.niebo.net

    Ludzie czy wy nie widzicie jaki prezent daje Plus?? Dla swoich klientów dodaja dodatkowy dzień w roku do wykorzystania na dowolne zajęcie!!!

  • 0

    21.  2006-06-12 22:46:04

    moze to rok przestepczy:)

  • 0

    22. ~  2006-06-13 12:13:07  host: user194-135.satfilm.net.pl

    własnie zauważyłem, ze gdy zalogujesz sie do itaktaka to w opisie numerokow tez troche namieszali tylko tam powtarza sie jedno zdanie dwa razy:)

  • 0

    23. ~buczo  2006-06-13 17:46:47  host: dqf88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale porazka z tym kalendarzem faktycznie. Co za ludzie tam pracują, że ine potrafią takich rzeczy zauwazyć

  • 0

    24. ~Adi  2006-06-14 00:24:01  host: 81.15.135.6

    Hehe kazdemu moze sie przytrafić takie cos.... No ale wreście tam jest cała śmietanka po "wyzszym" wykształceniu wiec raczej wstyd na całej lini i dla pracownikow i dla firmy

Dodaj swoją opinię