Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kadencjomierz - trochę inna aplikacja JAVA

Kadencjomierz - trochę inna aplikacja JAVA

LuiN 4 Maja 2009 16:56

0 0

kadencjomierzPolski producent programów na urządzenia mobilne, firma Norbsoft, przygotowała wspólnie z Propolis Media aplikację pt. Kadencjomierz umożliwiającą sprawdzanie kiedy skończy się obecna kadencja prezydencka.

Produkty mobilne oparte o parodie znanych osób cieszyły się ogromną popularnością od powstania pierwszych mobilnych serwisów rozrywkowych. Ostatnio dużym sukcesem było przygotowanie dzwonka true tone - "Niemcy mnie biją" - opartego o wydarzenia, które miały miejsce na lotnisku w Monachium - mówi Andrzej Dąbrowski z Propolis Media.




Program ma formę prostego zegara odliczającego dni do końca obecnej kadencji prezydenckiej. Pozostały czas może być odczytany przez lektora o dość znajomej barwie głosu. Aplikacja Kadencjomierz dostępna jest do pobrania w cenie 3,66 zł brutto, pod tym adresem.

Źródło tekstu: Norbsoft     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~tomek  2009-05-04 17:03:50  host: 87-205-198-125.adsl.inetia.pl

    haha, ale ta aplikacja już chyba trochę istnieje, bo widziałem kiedyś to samo u kolegi na telefonie.

  • 0

    2.  2009-05-04 17:11:34

    jak to bylo? Potrzeba matka wynalazku :P fajnie by bylo jakby mozna bylo aktualizowac przez Internet zmiany Wybranca Narodu ;)

  • 0

    3. ~  2009-05-04 17:38:44  host: mail82.anonymouse.org

    a czy istnieje aplikacja ktora mi powie ile jeszcze Donek bedzie na stolku premiera?

  • 0

    4. ~bkl  2009-05-04 17:50:22  host: host127.deltavista.pl

    Może nie mam poczucia humoru, ale ta wiadomość jest dla mnie dowodem, że era wynalazków technologicznych już się skończyła :( Czy do stworzenia takiej pierdółki trzeba współpracy dwóch firm?!?

  • 0

    5. ~  2009-05-04 17:53:48  host: f142-214.opera-mini.net

    Nie trzeba 2 firm ale trzeba więcej podmiotów aby odpowiednio rozłożyć odpowiedzialność za ten wybryk hehe

  • 0

    6. ~  2009-05-04 18:10:13  host: public-gprs86601.centertel.pl

    Ciekawe czy drugi raz przejdzie ten sam numer z smsowymi wyborcami? Ja obstawiam ze tak :-)

  • 0

    7.  2009-05-04 18:10:39

    Lepiej niech napiszą aplikację odmierzającą czas do zakonczenia umowy terminowej zwanej abonamentem :)

  • 0

    8.  2009-05-04 18:11:51

    Ja chce cos takiego tyle ze liczące ile pozostało do końca kadencji Donka :P

  • 0

    9. ~berdys  2009-05-04 18:22:09  host: ip-89-174-118-54.multimo.gtsenergis.pl

    na opere tez taki program jest :P

  • 0

    10.  2009-05-04 18:33:31

    @3 - problem jest taki, ze premiera i spolke da sie odwolac/zmienic podczas trwania kadencji i wtedy aplikacja musialaby sie dac aktualizowac, prezydenta mozna zmienic podczas trwania jego kadencji tylko w szczegolnych przypadkach... nie chce mi sie teraz szukac jakich ;p

  • 0

    11.  2009-05-04 19:22:12

    Tylko po co tą facjatę jeszcze w telefonie oglądać? Dla masochistów? ;-)

  • 0

    12.  2009-05-04 19:31:41

    @10 aby odwołąć prezenda należy udokuntawać np. że: -prezydent jest chory pchicznie - działał na skode państwa("np. "sprzedawał" tajne dane) - ma pełnomocny wyrok sądu - referendum tej sprawie A tu: http://www.dziennik.pl/opinie/article218779/Odwolanie_prezydenta _niemozliwe_Prawie_.html dokładniej odjaśnione

  • 0

    13. ~  2009-05-04 20:04:05  host: public-gprs87869.centertel.pl

    Jak pokazuje Google, partnerem firmy "Norbsoft" sp. zo.o., jest wydawnictwo Agora. I wszystko jasne!

  • 0

    14.  2009-05-04 20:07:03

    4: to samo pomyslalem, zeby zrobic tak denna aplikacje potrzeba bylo dwoch firm...

  • 0

    15. ~  2009-05-04 20:35:21  host: f96-046.opera-mini.net

    Ech nie czaicie - a wolelibyście iść na 5 lat czy na 2.5 ? :P

  • 0

    16. ~ZICO  2009-05-04 23:20:47  host: 89.108.204.170

    #13: Pewnie, że jasne. Zrobili kadencjomierz na znienawidzonego przez nich prezydenta, bo na ich "święta krowę" Donalda Tuska zrobić nie mogli:-) A może zrobiliby kadencjomierz dla swojego guru Michnika? :-)

  • 0

    17. ~  2009-05-05 01:49:56  host: f142-042.opera-mini.net

    Mam ta aplikacje, często ja włączan w kiblu bo jak widzę ryj leszka kaczora to lepiej mi się sra. Sprawdźcie sami, działa!

  • 0

    18. ~  2009-05-05 11:49:45  host: public-gprs84835.centertel.pl

    "Szechter Zeitung" ze zdjęciem Tuska o wiele lepiej się do tego celu nadaje, bo potem zdjęcia Tuska można jeszcze użyć zamiast papieru toaletowego.

  • 0

    19.  2009-05-05 15:17:14

    Jezu, ludzie was polityka naprawdę niszczy.

  • 0

    20. ~  2009-05-05 18:08:41  host: public-gprs3521.centertel.pl

    Sądzę, że polityka najprędzej zniszczy niejakiego Tomasza Piotra Witta, właściciela oraz prezesa firmy "Norbsoft" Sp. z.o.o. Jego dane są ogólnodostępne w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Dodaj swoją opinię