Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kabaret Mumio w reklamie Play

Kabaret Mumio w reklamie Play

sirmark 17 Stycznia 2014 03:21

13 13

Mumio przeszło do Play i od 17. stycznia pojawi się w nowej kampanii reklamowej "Mumio w Play".




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Kabaret Mumio przez siedem lat aż do 2012 roku związany był z siecią Plus (wcześniej Plus GSM) i reklamował jej usługi.


Zobacz: Plus po siedmiu latach w końcu bez Mumio


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: mumio | play | reklama

w sumie: 80
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    74. ~Nicek  2014-01-17 13:55:56  host: public-gprs162045.centertel.pl

    @71 mnie też to wcale nie śmieszy, niby polska reklama, ale humor angielski. Te reklamy z tym kabaretem to dla mnie odgrzewany kotlet po prostu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75.  2014-01-17 14:25:36

    Żal mi ściska wiadomą część ciała kiedy czytam te komentarze odnośnie cenników... Cesja: W przypadku ofert "Internet LTE" i taryf "Unlimited" = 29,99zł , cesja w przypadku starych taryf = 0zł, Wymiana karty SIM przy LTE/Unlim. standardowo =19,99zł (obecnie w ramach promocji 5zł) z winy klienta a 0zł z powodów technicznych. wymiana SIM w pozostałych taryfach = 0zł. Teraz jasne? To dobrze :P Zaś sama reklama denna

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    76.  2014-01-17 14:28:44

    Kontynuacja żenady w wykonaniu Playa. Obecnie niczym (pozytywnym) sie nie wyróżniają. Minimax jedyną atrakcyjną i to też nie do końca ofertą na kartę. Oferta abonamentowa dno. A reklamy coraz bardziej głupie. Gratulacje. Potencjał został zmarnowany. Czyżby szykowały się pierwsze kwartały spadkowe dla Play, czy ludzie są tak skończonymi idiotami, że nadal będą migrowali tylko w jedną stronę?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    77.  2014-01-17 14:51:38

    Reklamy są takie żeby jak najwięcej potencjalnych klientów je oglądało. Gdyby reklamy nie zwracały się to nikt by w to kasy nie ładował. Marketing czyli wciskanie kitu rządzi. Rozumny człek sam sobie ofertę dobierze reszta pójdzie za stadem. Taka psychologia tłumu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    78.  2014-01-17 15:33:06

    Jestem zniesmaczony, jeżeli nie poirytowany przekazem Mumio w tej reklamie, ale czego się nie robi dla ilości zer na koncie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    79. ~wit  2014-01-17 15:50:54  host: 92.60.132.22

    Sieć Plus dostała ostatecznie po pysku. Kabaret, który utożsamiony został z siecia Plus "przeszedł do Play". Chylę czoła.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    81. ~pabloki  2014-01-17 17:43:59  host: public-gprs516944.centertel.pl

    nie ma polotu jak byli dla plusa wizerunkiem. tutaj jest jakieś takie blade, płaskie, nijakie to mumio. W ogóle nic nowego, kreatywnego. Czyli że play od teraz ma mieć wizerunek nijaki? Przegięcie . Jest bieda w tej reklamie , prawdopodobnie z czasem wygaszą Baśke z tym...(nie wiem jak sie nazywa ten facet)- w sensie zmienią koncept. Niby do play przechodzą celebryci a dynamika MNP do play sie zmniejsza. Niech zatrudnią rząd i posłów do reklamy bo jeszcze tego brakuje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82. ~  2014-01-17 18:13:21  host: n06-09-08.opera-mini.net

    @79 ja przeszedl skkro od 2 lat nikt mumio nie chciał. Po 2 latach Play się ulitował na sucharem. Niedobrze mi już od tego kabaretu. Już w Plusie mi zbrzydli.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~Luks  2014-01-17 18:52:45  host: apn-95-40-33-129.dynamic.gprs.plus.pl

    O nie! Już nie ma innego kabaretu w tym kraju?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    85. ~rough  2014-01-17 19:53:12  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    A reklama świetna jak zwykle z udziałem Mumio, tylko podejrzewam że z IQ poniżej 80 ten humor nie jest łapany, jak by puścili disco polo i dali jakiś kabaret z rosyjskiej telewizji państwowej to krytykujący tą reklamę byliby bardzo ukontentowani zapewne :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    86. ~e  2014-01-17 20:05:00  host: public-gprs585611.centertel.pl

    82@ nie tyle ikt ich nie chciał, co pewnie umowa z Plusem zakazywała przez te dwa lata świadczenia usług dla konkurencji. Okres ten się skończył, więc teraz Mumio może kabaretować z kim chce. Acz fakt, reklama dno...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87.  2014-01-17 20:45:21

    Pewnie jeszcze przez rok będą męczyć ten temat, robi się nudny, ale widocznie jest skuteczny więc męczą temat do końca.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    88. ~Plusbleeeeee  2014-01-17 23:48:19  host: p4FE5EBCB.dip0.t-ipconnect.de

    @79 Jeśli jesteś userem Plusa to powinieneś również zauważyć, jak bardzo po pysku dostają teraz właśnie użytkownicy tej sieci! Chore reklamy, smsy "z doopy wzięte", jakieś gry,kumulacje, po kilka "esesmanów" dziennie, nie czytam nawet tego, już samo kasowanie mnie na tyle zdenerwowało, że też przejdę do Play'a!!! Też jest na P, a co :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    90. ~  2014-01-19 11:00:07  host: n12-08-02.opera-mini.net

    Ciekawe kiedy żółty ziemniak i serce i rozum przejdą do PLAY.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    91. ~  2014-01-19 11:02:56  host: n12-08-02.opera-mini.net

    I kiedy jeszcze Baśka przejdzie do Play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    92.  2014-01-19 11:14:07

    I kiedy Play przejdzie do Play?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    93. ~shag  2014-01-19 13:01:17  host: n07-05-06.opera-mini.net

    Spoty z udziałem Mumio to takie mini skecze, których sens (lub zupełny jego brak) poznaje się stopniowo. Trzeba po prostu kilka razy obejrzeć. Wpisują się świetnie w strategię Play zapraszających ludzie z zupełnie różnych światów. Czyli dla każdego coś miłego. Więc każdy może przejść do Play ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    94. ~Głupia reklama  2014-01-19 17:08:24  host: 114-58.echostar.pl

    Ale głupia reklama

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    95. ~siko  2014-01-19 20:23:42  host: ip-220-232.gorlice.ap-media.pl

    Plus jest najsłabszym ogniwem :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    96. ~grad  2014-01-26 23:12:04  host: 140-149.beskidmedia.pl

    @84 @85 jesteś pewnie z ekipy tego "kabaretu", bo jak byś umiał czytać ze zrozumieniem to byś zauważył jaki ludzie mają stosunek do reklam z tym "kabaretem". Pewnie jak usłyszałeś "Żytomierz" to się posikałeś ze śmiechu przy rodzinie i mieli polew ale z ciebie ! Wymyśliłem ci na poczekaniu skecz w rodzaju twojego ulubionego "kabaretu" Wchodzi klient do Play a z obsługi mówi do niego "pierdzidupka".

Dodaj swoją opinię