Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już wkrótce prezentacja Nokii z WP8?

Już wkrótce prezentacja Nokii z WP8?

Q! 6 Sierpnia 2012 11:30

0 0

Tak przynajmniej twierdzi serwis Bloomberg. Prezentacja nowych Nokii z Windows Phone 8 miałaby odbyć się podczas konferencji Nokia World 2012.

Podczas konferencji, która rozpocznie się 5. września w Helsinkach, Nokia ma zaprezentować m.in. nowe modele z linii Lumia. Ich sprzedaż miałaby się rozpocząć jeszcze przed okresem świątecznym. Oznacza to, że nowe smartfony Nokii mogą trafić na rynek równolegle z premierą systemu Windows 8, czyli 26. października.




Nokia odmówiła komentarza w tej sprawie.

Co znajdziemy w nowym systemie Windows Phone 8? Sporo nowości, o których wiadomo dzięki wydaniu przez Microsoft SDK dla tej platformy. Szerzej o możliwościach systemu pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Bloomberg, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 4

    1.  2012-08-06 11:33:59

    Windows windowsem, a telepolis nie zamieściło jeszcze obiecanego testu Nokii 808, czyżby dlatego, że reklamuje SIII?

  • 4

    2. ~  2012-08-06 11:45:31  host: ip-37-209-137-68.free.aero2.net.pl

    @1, to samo miałem powiedzieć.

  • 0

    3. ~olik  2012-08-06 12:02:17  host: gnat2.ap-media.pl

    Czekam na nową lumie z wp8

  • 2

    4.  2012-08-06 12:30:57

    @1 to samo podejrzewam, ale odnośnie testu LG L3

  • 2

    5.  2012-08-06 12:31:48

    A jeśli 808 testuje Q! to wiadomo, że telefon będzie bardzo negatywnie odebrany m.in. "systemu z innej epoki".

  • 0

    6. ~brysiu73  2012-08-06 12:40:18  host: public94700.xdsl.centertel.pl

    jeden lubi rybke a drugi pi...........................e i tak to jest z komórkami

  • 2

    7.  2012-08-06 12:43:32

    @5 dokładnie... A jaki by on nie był stary i tak zapewnia większe możliwości personalizacji niż iOS.

  • -1

    8.  2012-08-06 12:47:37

    @Maniiiek, TaKeT - dokładnie tak!

  • 1

    11.  2012-08-06 13:34:22

    @8 szkoda, myślałem już, że testy przeprowadza ktoś nie uprzedzony.A tu znowu rozprawka: "który system jest najgorszy i dlaczego Symbian?"

  • 0

    12. ~Marek  2012-08-06 13:40:53  host: user-188-33-224-64.play-internet.pl

    Będzie fala krytyki i masowe protesty, bo nie wierze,ze nie będzie modeli z jednordzeniowymi procesorami i 512 MB ram...

  • 0

    13. ~totalsatan  2012-08-06 14:19:00  host: 83-238-67-51.ip.netia.com.pl

    SDK wydaje MS a nie Nokia.

  • 0

    14. ~hopla  2012-08-06 14:23:15  host: mt.pl

    Nokia chciała, przecież zawalczyć tanimi telefonami z WP i dlatego skreślili Meltemi,które miało być tańszą platformą. Z WP7 tańszymi fonami nie mogli walczyć a więc pewnie wsadzą tam WP8, tylko co wtedy będzie z tym, że WP8 potrzebuje mocnego sprzętu, przecież obecne Lumie też powinny go dostać. Oj będzie zamieszanie z tym WP8, ciekawe jakie ceny walną, jak będą zbyt wygórowane jak zawsze to Nokia nie ma szans na odbicie od dna, znowu jak będą modele budżetowe to będzie nagonka na brak aktualizacji. Jakoś nie widzę szans na odbicie od dna z WP8, prędzej tą platformę pociągnie Samsung, HTC lub jakaś firma chińska czyli Huawei lub ZTE.

  • -1

    15.  2012-08-06 14:26:16

    @totalsatan - zgadza się, dzięki, poprawione. :-) Bo to prawie jak WPx = Nokia. :-P

  • -2

    16. ~dav  2012-08-06 20:22:00  host: 87-204-10-63.ip.netia.com.pl

    kolejny złomofon od konającej Micro-Nokii z ich pseudo systemem... Żal

  • 1

    17. ~  2012-08-07 00:37:50  host: 89-76-129-217.dynamic.chello.pl

    @16 dziękujemy za opinię eksperta... Żal

  • 0

    18. ~Janes  2012-08-07 10:19:49  host: user-109-243-118-17.play-internet.pl

    Czekam na Nokie z WP8 Windows to jest przyszłość świeży zajebiście szybki system który nie muli nawet po wgraniu wielu aplikacji w odróżnienia od śmietnika androida

  • 0

    19. ~  2012-08-07 10:30:41  host: z12-12.opera-mini.net

    To obsługi Picasy potrzeb Metro Picasa za 4zł, a filmu na YT nie wyślesz, a tylko do SkyDrive'a a i jego chce kompresowac. Idz w pi... z takim systemem. Dlatego Lumii podziękowałem niestety.

Dodaj swoją opinię