Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już wkrótce Palm Pre w Niemczech, UK i Irlandii

Już wkrótce Palm Pre w Niemczech, UK i Irlandii

Q! 24 Września 2009 21:37

0 0

Sieć O2 poinformowała, że jeden z poważniejszych rywali iPhone'a - Palm Pre - pojawi się w Anglii i Irlandii 16. października. Trzy dni wcześniej jego premiera będzie miała miejsce u naszych zachodnich sąsiadów.



palm pre palm pre palm pre palm pre




W ofercie brytyjskiego O2 Palm Pre będzie oferowany bezpłatnie przy podpisaniu z operatorem 18- lub 24-miesięcznej umowy. W takim przypadku miesięczny abonament wyniesie, odpowiednio, 73,41 lub 44,05 funtów. Jakie będą ceny na rynku niemieckim - wciąż nie wiadomo.

Palm Pre to jeden z najpoważniejszych rywali odnoszącego sukces telefonu iPhone firmy Apple. Posiada on ekran o przekątnej 3,1 cali i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Jego zaletą jest szereg modułów, w które został wyposażony, a znajdują się wśród nich GPS, HSDPA, Bluetooth czy WiFi. Szerzej o tym telefonie pisaliśmy m.in. w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PreCentral, AfterDawn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~mk  2009-09-24 22:11:39  host: t09-03.opera-mini.net

    3: ta wiadomość oparta jest na primaaprilisowym żarcie. Odrobina krytycyzmu bywa przydatna.

  • 0

    5. ~A  2009-09-24 22:18:15  host: cpe-195-205-77-24.docsis.tomkow.pl

    Zobaczcie na co stac ludzi . Co o tym myslicie ? Dla mnie to swinstwo ! http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=070b0b1c

  • 0

    6.  2009-09-24 22:26:28

    4@ Wątpię, aby telepolis.pl umieszczało coś, co nie jest pewne na swoim portalu... to raz a dwa info z telepolis rozeszło się już na inne portale - aż takiej gafy by chyba tu nie popełniono...

  • 0

    7.  2009-09-24 22:31:44

    Artur051: niestety, ta wiadomość jest nieprawdziwa - Q dał ciała, a ja tego nie sprawdziłem...

  • 0

    8. ~mk  2009-09-24 22:34:13  host: t09-03.opera-mini.net

    6: a jednak... W jednym z komentarzy jest link do wpisu na mynokiablog: mynokiablog.com/2009/04/01/nokia-to-buy-palm-for-41-billion. Jeśli ta wiadomość rozeszła się na inne portale, to znaczy, że nie warto na nie zaglądać, bo kopiują brednie nie sprawdzając źródła ;-)

  • 0

    9. ~danieluk  2009-09-24 22:34:18  host: v06-14.opera-mini.net

    18-miesieczna umowa. To "straszne". U nas preferowane sa przez operatorow kontrakty 36 miesieczne. Prestiz gratis. Ciekaw jestem czy kiedykolwiek ktoś sie wylamie z tej praktyki. Dobrze, ze przynajmniej w pre-paid doszlo do istotnych zmian.

  • 0

    10.  2009-09-24 22:36:45

    7@ Spoko Witek zdarza się xd

  • 0

    11.  2009-09-24 22:38:37

    A skoro nieprawdziwa wiadomość to może warto pomyśleć o jej usunięciu? ;]

  • 0

    12. ~  2009-09-24 22:52:33  host: ip-89-174-83-180.multimo.pl

    @WitekT Q daje ciała niemal w każdym txt. Raz bardziej, raz mniej, ale ma do tego talent.

  • 0

    13.  2009-09-24 22:53:56

    No pojawiła się już aktualizacja wyprowadzająca z błędu ;]

  • 0

    14. ~dsa  2009-09-24 23:04:20  host: public-gprs112240.centertel.pl

    Danieluk. Co sie dziwisz.. zobacz jaka tam jest kwota abo. A co u nas? 25 zl i tel najlepiej za 1 zl. A jak juz masz 75 zl to w salonie powinni ci czerwony dywan rozwijac na przywitanie.. takie mamy zazwyczaj mniemanie o sobie.

  • 0

    15. ~~dsa  2009-09-24 23:06:37  host: public-gprs112240.centertel.pl

    A najwieksza zaleta telefonu jest jego system...

  • 0

    16.  2009-09-24 23:34:34

    Artur051: nigdy nie usuwamy wiadomości, żeby nie dezorientować czytelników. Daliśmy ciała, to się przyznajemy i aktualizujemy newsa.

  • 0

    17.  2009-09-24 23:36:15

    16@ Warto wiedziec ;]

  • 0

    18. ~venro  2009-09-25 01:12:30  host: 186-231.jnet.kosman.pl

    O jak dobrze... Niech Palm sam sie rozwinie. Widac, ze ma szanse.

  • 0

    19.  2009-09-25 01:18:13

    Coraz blizej Polski. WebOS wyglada imponujaco :)

  • 0

    20. ~Poli76  2009-09-25 02:31:11  host: ool-45741cc7.dyn.optonline.net

    mialem przyjemnosc sie pobawic tym cackiem w Sprincie powiem ze wrazenie piorunujace --dodatkowo net w Sprint US chodzi na WIMAX i video online powala..

  • 0

    21. ~darek  2009-09-25 08:38:35  host: 94.254.141.68

    Dobrze by bylo aby zawital tez do polski

  • 0

    22. ~  2009-09-25 09:07:41  host: 131.207.242.5

    73 funty * 18 miesiecy = 6030zl po dzisiejszym kursie. Niezle

  • 0

    23. ~mk  2009-09-25 14:39:13  host: t01-13.opera-mini.net

    23: po co aż tak drogi plan? Są tańsze, np. 24 x 34,26 GBP = 3.775,78 PLN, w tym co miesiąc 600 minut, 500 SMS-ów i nielimitowana transmisja danych.

Dodaj swoją opinię