Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już w czwartek nowa oferta Play

Już w czwartek nowa oferta Play

orson_dzi 11 Kwietnia 2017 11:03

28 26
play odnowa

W czwartek 13 kwietnia Play zaprezentuje szczegóły nowej oferty.

Konferencja odbędzie się pod hasłem - Wiosenna Odnowa. Wydarzenie będzie miało miejsce o 11:30. Jak zwykle postaramy się mieć komplet informacji gotowy do zaprezentowania najpóźniej w momencie startu konferencji.

Jak myślicie, czego będzie dotyczyła konferencja? Będzie to ponowny start znanej już promocji/usługi (od nowa) czy też będzie to coś w rodzaju odrodzenia (odnowa, Wielkanoc, itd.)? Play jest na rynku okrągłe 10 lat, więc spodziewamy się czegoś dużego.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: wiosenna odnowa | play

w sumie: 259
  • 1

    243.  2017-04-13 11:18:15

    Pakiet internetowy 1 GB za 5 zł, 6 GB za 25 zł. Podsumowanie w dwóch słowach: nic ciekawego.

  • 0

    244.  2017-04-13 11:19:17

    @243 - uciekła Ci jedna istotna sprawa: pakiety GB są ważne BEZTERMINOWO!

  • 0

    245. ~  2017-04-13 11:22:07  host: host-81-190-224-140.dynamic.mm.pl

    @244
    To za bardzo niczego nie zmienia patrząc na stawki.
    k.d zmienił taryfę więc ma bezpośredni wgląd w play24 i pewnie nic się już nie zmieni.
    Play ma obecnie najgorszą ofertę unlimited, teraz dojdzie ten niewypał.

  • 0

    246.  2017-04-13 11:22:22

    @243 Jak uciekła? Przecież w @237 pisałem o bezterminowej ważności konta i pakietów.

  • 0

    247.  2017-04-13 11:24:31

    "bezterminowo" pachnie nju gdzie czekamy na sms albo t-mob gdzie dają rok ale jak nie korzystamy to wyłączają po pół roku ;)

  • 0

    248.  2017-04-13 11:30:46

    Na blogu na razie nie konferencji.

  • 0

    249.  2017-04-13 11:31:05

    Oferta na kartę, ale niezbyt ciekawa :/

  • 1

    250. ~Irek  2017-04-13 11:31:11  host: 54-191-172-163.rev.cloud.scaleway.com

    W a2mobile bez żadnych pakietów bezterminowo jest stawka 10gr/minuta, więc tu w tych pakietach ważnych bezterminowo musiałaby być stawka niższa żeby oferta była dobra.

  • 0

    251.  2017-04-13 11:32:55

    choć z drugiej strony, oryginalny pomysł. Trzeba przyznać, że to rzeczywiście - coś nowego.

  • 0

    252. ~Tomo  2017-04-13 11:34:16  host: static-188-137-46-15.leon.com.pl

    http://tlp.is/d6k live

  • 0

    253. ~Jack  2017-04-13 11:46:51  host: 85.237.212.4

    Dobra zmiana...

  • 0

    254.  2017-04-13 11:47:45

    Jak nie skorzystasz z jakiejś płatnej usługi w ciągu miesiąca, to Play zabierze Ci z konta 2 zł. Jak to się ma do nielimitowanych czasowo pakietów? No nijak, bo przecież jak kupię pakiet ważny bezterminowo, to chcę z niego korzystać choćby i przez rok. A tu zonk. Kupisz taki pakiet 100 minut za 15 zł, aby czasem skorzystać, nieregularnie i w ciągu roku skubną Cię dodatkowo powiedzmy na dychę. Jaki jest sens tej oferty i do kogo jest skierowana? Nie mam pojęcia.

  • 0

    255. ~Tomo  2017-04-13 11:55:16  host: static-188-137-46-15.leon.com.pl

    Porażka... Jakiś żart chyba...

  • 0

    256.  2017-04-13 12:42:26

    @254, jak korzystasz ze środków z pakietów, też nie pobiorą tych 2 zł.

  • 0

    257.  2017-04-13 12:43:13

    To co chyba najlepsze to STAN DARMOWY na zawsze w tej ofercie

  • 0

    258.  2017-04-13 16:31:14

    @254... Odpal raz w miesiącu stronę telepolis.pl i dwóch złotych nie zabiorą. Proste :)

  • 0

    259. ~toto  2017-04-14 10:46:13  host: public-gprs209686.centertel.pl

    Co to jest płatna aktywność?
    Płatną aktywność wykonujesz, kiedy np.:

    płacisz za rozmowy, SMS-y, korzystasz z internetu zgodnie z cennikiem oferty,
    doładujesz konto,
    włączysz płatny pakiet,
    wyślesz SMS-a z pakietu lub wykorzystasz minutę/minuty z pakietu lub wykorzystasz internet z pakietu.
    Pamiętaj: Jeśli masz włączony Stan Darmowy, rozmowy i SMS-y w Play nie liczą się jako płatna aktywność.

  • 0

    260.  2017-04-14 19:50:31

    @256: Czy skorzystanie ze Stanu Darmowego (rozmowy w Play) spełnia kryteria aktywności?

  • 0

    261.  2017-04-14 19:51:24

    Już wszystko jasne, miałem ukryty wpis 259.

  • 0

    262.  2017-04-16 19:21:01

    Target moim zdaniem znikomy dla tej oferty, przynoszący na dodatek małe zyski dla operatora. Nie rozumiem inwestowania dla szumnej kampanii, celebrytów. Nie zwróci się nawet na reklamy. Sama oferta nie jest rewelacyjna, nie wnosi nic nowego, takie odświeżone RWK i SD w jednym.

Dodaj swoją opinię