Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już w czwartek Android 2.3 Gingerbread

Już w czwartek Android 2.3 Gingerbread

Q! 9 Listopada 2010 12:55

0 0

Według jednego z liderów Open Handset Alliance, kolejna wersja systemu Google Android - 2.3, Gingerbread - powinna zostać udostępniona programistom na dniach - informuje serwis PhoneArena.

We wpisie, jaki umieścił na swoim koncie Twitter Alvaro Fuerentes, wynika, że programiści mogą już szykować swoje Nexusy One na aktualizację do kolejnej wersji oprogramowania. Miałaby ona pojawić się na dniach.




Wstępna data premiery Android 2.3 Gingerbread SDK został ustalona na 11. listopada. I wiele wskazuje na to, że termin ten zostanie dotrzymany.

Warto przypomnieć, że obecnie w Android Market znajduje się ponad 100 tys. aplikacji. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości. Według Google, do tej pory na rynek trafiło 141 telefonów z systemem Android na pokładzie, chociaż wciąż nie wszystkie z nich zostały umieszczone w katalogu, który został przygotowany przez firmę.

Źródło tekstu: Phone Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 1

    1. ~PaQ  2010-11-09 13:07:39  host: t15-01.opera-mini.net

    Az 141 telefonow?! To niewiarygodna ilosc :D

  • 0

    2.  2010-11-09 13:10:04

    @1 ale licząc jakieś dziwne tworki/potworki nie wiadomo skąd;P Wszyscy czekają na Piernika, ciekawa jestem, co wniesie

  • 0

    3.  2010-11-09 13:12:44

    Znamy jakieś wymagania systemowe? Czyżby to po prostu poprawiona wersja 2.2? Ruscy kończą dostosowywać do starszych telefonów wersję 2.2, a tu już 2.3, może lepiej byłoby wprowadzić jednolitą wersję dla wszystkich telefonów? Nie czekać na aktualizację od producentów telefonów, którzy tak naprawdę dodają tylko syf brandowany do telefonu, tak to zmian praktycznie nie ma.

  • 0

    4.  2010-11-09 13:17:42

    4. Nie może być jednolitej wersji dla wszystkich bo telefony się od siebie różnią.

  • 0

    5. ~Kodak  2010-11-09 13:18:08  host: 196.3.50.253

    3: z tego co wiem włąśnie takie były plany - aby odchudzić jądro systemu i uniezależnić je od różnych dystrybucji

  • 0

    6. ~  2010-11-09 13:18:28  host: 212.160.172.70

    hihi a xperia kuleje z 1.6 :) pytanie. Milestone da rade z tym 2.3 ? Na dniach mam zamiar kupić..

  • 0

    7. ~pa_ge  2010-11-09 13:26:57  host: 212.160.172.70

    jezeli sie nie myle to xperia nie ma jeszcze 2.2

  • 0

    8. ~pa_ge  2010-11-09 13:27:29  host: 212.160.172.70

    milestone a nie experia... moj blad

  • 0

    9. ~Andrzej  2010-11-09 14:13:56  host: s01cfpi.pkobp.pl

    6: widziałem wczoraj w sony center w wawie xperie x10 z antkiem 2.1

  • 0

    10.  2010-11-09 14:17:27

    Z nieoficjalnych informacji, jest to tylko poprawka, dodane parę wodotrysków, spokojnie pójdzie z telefonami z taktowaniem procka 500-600Mhz i ramu 256mb i zostanie jeszcze spory zapas mocy. Goście w Google doszli do wniosku, że czas zrobić system, który będzie dla każdego, a nie dla wybranej grupy osób, którzy są opętani manią kupowania ciągle nowych telefonów.

  • 0

    11. ~  2010-11-09 16:51:27  host: 77-255-249-247.adsl.inetia.pl

    a ja właśnie dziś odebrałem z Orange HTC Desire HD - jest rewelacyjny :) A cenowo jest porównywalnie do Playa za ten model

  • 0

    12. ~SeBoLeX  2010-11-12 17:24:10  host: srv1.brochow.net

    Jakoś na stronie Ppomarańczy w dziale telefonów nie ma Desire HD :P

Dodaj swoją opinię