Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już tylko Solorz-Żak negocjuje zakup Polkomtelu

Już tylko Solorz-Żak negocjuje zakup Polkomtelu

Q! 21 Czerwca 2011 20:07

0 0

Według osoby zbliżonej do sprawy, akcjonariusze Polkomtelu zadecydowali, że Zygmunt Solorz-Żak otrzyma wyłączność na negocjację zakupu akcji spółki. Oznacza to, że walka o Polkomtel została już najprawdopodobniej zakończona.

Według nieoficjalnych wciąż informacji Solorz-Żak od początku oferował najwięcej za udziały w Polkomtelu, czyli 18 mld złotych. Jednak informacja ta nigdy nie została potwierdzona przez żadną ze stron.




Poproszony o komentarz w tej sprawie rzecznik biznesmena, Tomasz Matwiejuk, odmówił. Wiele wskazuje na to, że oficjalna informacja na ten temat zostanie podana do publicznej wiadomości w środę, 22. czerwca 2011 roku.

Warto przypomnieć, że o Polkomtel walczyły trzy strony: Zygmunt Solorz-Żak, norweski Telenor oraz fundusz Apax. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Parkiet, wł     

Dodaj do:
w sumie: 77
  • -1

    64. ~chaos.tpnet.pl  2011-06-22 11:13:20  host: chaos.tpnet.pl

    @ 63 - o co chodzi? "cypryjski biznes za chińskie pieniądze?" możesz jaśniej?

  • 1

    65. ~yhagoro  2011-06-22 11:26:54  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    o to chodzi, ze cyfrowy polsat swoim wspołpracownikom wypłaca pieniądze z cypryjskich kont :D

  • -1

    66. ~chaos.tpnet.pl  2011-06-22 11:35:02  host: chaos.tpnet.pl

    NO I BARDZO DOBRZE! jakbym miał taką firmę też bym nie płacił podatków w Polsce tylko skorzystał z dobrodziejstwa raju podatkowego. Za to trzeba ich działanie pochwalić, nie wydają zbędnie pieniędzy.

  • 1

    67. ~  2011-06-22 11:39:09  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    i armie pracowników zatrudniać na zasadzie firma-firma? co jak co ale to z punktu widzenia pracownika dobre nie jest.

  • 1

    68. ~  2011-06-22 11:48:48  host: dcv59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kulczyka też robili na zbawcę i co wyszło? TPSA=Orange. Tylko koleś z ferajną na tym niezłą kasę zbił, a my jesteśmy w ogonie Europy z netem kablowym.

  • 1

    69. ~  2011-06-22 12:00:47  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    ~chaos.tpnet.pl Ciekawe co powiesz jak twojemu dziecku trafi się przeczep wątroby serca albo inna poważną dolegliwość . Na kolanach będziesz zapier ...ł do CZD żeby ci je leczyli. A oni powiedzą leć na Cypr tam są pieniądze na leczenie twojego dziecka. Wtedy dopiero pianę będziesz toczył .......

  • -1

    70. ~  2011-06-22 12:07:28  host: z44-13.opera-mini.net

    69@ Ja nie płacę podatków i nie jestem ubezpieczony. Jak umrę to sam u siebie w spokoju. Nie dam pieniędzy za coś z czego nie korzystam na codzień Służba Zdrowia.

  • 1

    71. ~  2011-06-22 12:51:40  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    @70 o swoje dzieci albo o kogoś kogo kochasz też tak dbasz?

  • -1

    72. ~  2011-06-22 12:54:40  host: z27-11.opera-mini.net

    71@ Żyje sobie sam na własny rachunek.

  • 1

    73. ~  2011-06-22 13:26:15  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    @72. Nie zapomnij przypadkiem wywieść kartki na samochodzie żeby przypadkiem cię na ratowali albo nie daj Boże pochowali na nasz koszt w razie wypadku. Z mojej strony to już ostatnia wypowiedź.

  • -1

    75. ~mirekb  2011-06-22 16:34:57  host: user-109-243-47-224.play-internet.pl

    @36 podziwiam go za to ze jest wyjatkowo obrotny.często sie mnie czepiasz,moze i slusznie.ja nikomu nic nie liże.od 0 w bohatera?owszem.dzieki starym dobrym znajomosciom..znam wielu na poziomie gminnym,powiatowym czy wojewódzkim ktorzy to robia po cichu.dlaczego takich nie podziwiać?od takich trzeba sie uczyć jak robic biznes w ue.naprawde tak uwazam.a juz sztuka przekazywania komunikatów do mediów to wieksza precyzja niz praca skalpelem;-)

  • 1

    76. ~Lolek  2011-06-22 19:49:36  host: 212.160.172.70

    Nie rozumiem was naprawde..."żyje na własny rachunek"? skąpy czy głupi? Pracujesz "gdzieś" czy masz działalność gospodarczą?Mam 21 lat ale nie już w gimnazjum nauczyłem się że w Polsce od czasu komunizmu nie zmieniła się JEDNA rzecz..>>>POLAK NIE ZAROBI SAM DLA SIEBIE !!!Jesteśmy w ciągłym niewolnictwie jak czarnoskórzy obywatele ameryki,musisz płacić podatki,jakiekolwiek żródło twoich dochodów musi zasilać budźet państwa a budźet państwa nie zasila twojego konta.Nie da się wzbogacić UCZCIWIE zaznaczam UCZCIWIE i pracować dla siebie bo i tak czerpią z tego tzw. politycy tak więc najpierw otwórz podstawy gospodarki (geografia wiek 15 lat) a potem się zastanów gdzie sa twoje pieniądze i dlaczego;) Pozdrawiam

  • 1

    77. ~  2011-06-22 20:18:51  host: z27-11.opera-mini.net

    75, a nie dostrzegasz związku z tym, ze biznes nabrał tempa od podpisania lojalki tw. ZEG. Przyznal sie do tego w misji specjalnej. Jak myslisz na czym polegala ta wspolpraca? Czy wiesz ilu osobom zaszkodzil? Czy interesuje cie to, ze ktos mogl stracic rodzine? Facet mial ochronę sluzb prl-owskich i wsi wiec nie pisz proszę, ze wszystko dzieki obrotnisci osiągnąl albo nie znasz definicji tego slowa? Nie twierdze ze jest glopi itp ale prosze nie rob tylko z niego bohatera.

  • 1

    78. ~  2011-06-23 19:47:43  host: z40-10.opera-mini.net

    Jestesmy w unii. Skoro Niemki przyjezdzaja sie leczyc do polski w prywatnych szpitalach, to czemu ja nie moge leczyc sie w niemczech? Prawo unijne mi to umozliwia, jezeli nie moge doczekac sie pomocy w polsce. Uniemozliwiaja mi to polscy urzednicy i lekarze, ktorzy nie wypisuja skierowan na badania specjalistyczne i nie daja skierowan do specjalistow. Na badania czeka sie ponad 5 lat mimo ze place w polsce podatki. Czemu place podatki ktore ida do brukseli, a wasz wykrzywiony patriotyzm kaze mi sie leczyc na przepelnionych korytarzach w polskich szpitalach. Nie piszcie mi o CZD,sam sie tam leczylem. Ale pokazcie mi teraz kogos bez kasy i znajomosci kto sie tam dostanie.

  • 1

    79. ~ZICO  2011-06-24 09:00:00  host: abkb162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #70: Czy to prowokacja? Jeśli nie to jak mniemam leżysz cały czas w trumnie pod granitową płytą lub 2 metrową warstwą ziemi żeby przypadkiem ktoś nie musiał ci organizować pogrzebu na koszt państwa?

  • 0

    80. ~horse  2011-06-25 21:23:23  host: apn-77-115-149-89.dynamic.gprs.plus.pl

    plus gora ! niedam rozowym,zoltym,ani fioletowym ! jest sobota i mam prawo to powiedziec !plus jest the best mam sasieeeeg hsdpa ogladam se filmyyy na you tubieeee i git

  • 0

    81. ~horse  2011-06-25 21:31:26  host: apn-77-115-149-89.dynamic.gprs.plus.pl

    ja jestem zadowolony z plusa mam net po lejku 32kb/s i jestem gosc ! a przed lejkiem to tak ok.2mB/s

  • 0

    82. ~  2011-06-25 21:32:53  host: apn-77-115-149-89.dynamic.gprs.plus.pl

    o sorry 2 mega bity Mb/s

  • 0

    84. ~  2011-06-25 22:08:48  host: apn-77-115-149-89.dynamic.gprs.plus.pl

    kupie tego polkomtela ...pozyczy mi ktos ...

  • 0

    85. ~  2011-06-25 22:17:10  host: apn-77-115-149-89.dynamic.gprs.plus.pl

    wybaczcie mi pisalem to w sobote wieeczorrr ja nbie spamoje

Dodaj swoją opinię