Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już są ulotki nowego Simplusa

Już są ulotki nowego Simplusa

WitekT 14 Marca 2009 12:54

0 0
Największa sieć w Polsce burzy stary porządek - tak jest reklamowana nowa taryfa Simplusa na ulotkach, które będą dostępne w punktach sprzedaży.

Oto skan 4-stronicowej ulotki:

simplus profilsimplus profil

Szerzej o ofercie Simplus - Twój Profil - pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 198
  • 0

    179. ~MaRiO  2009-03-15 20:40:49  host: static-68-219.is.net.pl

    177: a nie pomyslales ze skonczy sie to korzystne naliczanie dla klienta ?? heheh :)) i co wtedy heyah do neta ?? :)) ja tam w heyah mam dobrze :)) a Ty musisz brac pakiety w sim+ i Xmb wykorzystac w miesiacu bo inaczej przepadnie :)) a jak korzystac kiedy chce i ile chce a nie jakies glupie pakiety na neta :))

  • 0

    180.  2009-03-15 21:45:20

    Ad 176. Tak mam kartę Simplusa ale od momentu gdy weszła Równa Taryfa Heyah odłożyłem go do szuflady. Oferta Heyeah o wiele bardziej mi pasuje a to z tego względu, że nie trzeba zamiawiać i sprawdzać pakiety na transmisje danych - 2 gr za 100/kb masz w cenniku. Do tego tanie rozmowy po całej UE. Do dzwonienia po PL mam abonament w Erze (jeszcze rok) i sporo minut. Drugi abonament (żona) konczy mi się w listopadzie no i wtedy pomyślę. Taryfikacja po 100kb jakoś mi specjalnie nie przeszkadza bo i tak zawsze odwiedzam kilka czy kilkanscie stron plus poczta. Niewątpliwie taryfikacja co 1kb w starym Simplusie to ideał.

  • 0

    181. ~qwerty  2009-03-15 21:52:48  host: user-89-108-216-114.mobile.playmobile.pl

    Ostatnio potrzebowałem neta "komórkowego" i zostałem przypadkowo klientem Playa, choć nigdy tego nie planowałem, a po miesiącu okazuje się, że w Playu mieć będę i telefon hehe i kto by pomyślał, że tak się sprawy potoczą u starego simplusowca...

  • 0

    182.  2009-03-15 22:56:23

    Na innym portalu czytałem komentarze, że profil jest podobno tylko na miesiąc aktywowany i po miesiącu znowu płać 1,5zl. Na ulotce nie ma o tym ani słowa (w przeciwienstwie do stawki do Play - na drugiej stronie chociaz jest). Wpiszcie *136# i sprawdzcie, bo ja jedynego Simplusa ktorego zmienilem nie mam pod reka.

  • 0

    183. ~Majki  2009-03-16 08:36:54  host: 193.201.36.112

    Jaka rewolucja, no śmiech na sali :) o ile dobrze pamiętam to inna sieć miała Che... a teraz ma również 29 groszy

  • 0

    184. ~darek  2009-03-16 09:42:12  host: 77-253-151-5.adsl.inetia.pl

    http://www.simplus.pl/v.do?idx=1026084 MACIE STRONE OFICJALNĄ SIM+ TAM TRZEBA IM TO NAPISAĆ W FORMIE REWOLUCJI

  • 0

    185. ~  2009-03-16 14:48:19  host: router60.men.gov.pl

    @182, jak nie ma napisane? Przecież jest napisane wyraźnie, że pakiet jest aktywny dopóki nie skończy się ważność konta na połączenia wychodzące. Jeżeli ktoś doładowuje regularnie np. 50zł/3miesiące, to pakiet będzie miał aktywny cały czas.

  • 0

    186.  2009-03-16 15:16:42

    Sytuacja o ktorej czytalem dotyczyla konta ktore mialo waznosc dobrych kilka miesiecy. Czytalem regualmin i z niego wynika, ze to ktos jaja sobie robil. Oby.

  • 0

    187. ~Wojtas  2009-03-16 16:35:57  host: 82.146.248.190

    Lol 170. Ja dzisiaj wysłałem Ojca po przeniesienie numeru, żona już dzisiaj odebrała kartę Playa (tydzień temu złożyła wniosek). Babcia nie jest przyzwyczajona do swojego numeru wiec dostanie nowy starter... :) A poza rodziną udało mi się przekonać już 8 osób do kupienia nowego startera Play Fresh i 3 do przeniesienia numeru.

  • 0

    188. ~ko  2009-03-16 18:42:53  host: 79.139.100.1

    no ja narazie w rodzinie 2 osoby w zasadzie nie miały wyboru, siostra jeszcze na mxie z mężem ale startery dostali coby mogli do mie tanio dzwonić ze starych telefonów powoli sami się przekonają

  • 0

    189. ~  2009-03-16 19:38:50  host: ddt235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @188. I to jest właśnie jeden z atutów Play Fresh, którego się W3 boi. Łatwość przechodzenia do Play. :)

  • 0

    190. ~  2009-03-16 23:52:19  host: user-89-108-209-66.mobile.playmobile.pl

    Z tym Playem to jest trochę tak jak z samochodami INDYJSKEGO producenta sprzedawanych pod marką Tata - co z tego, że tanie... Mnie osobiście chyba najbardziej wkurza to, że jak skonczy mi się zasięg własny Playa to dosć długo telefon nie może wskoczyć na Plusa. Oczywiście w czasie rozmowy jest to zupełnie niemożliwe. Wiem - mogę ustawić na stałe Plusa, ale chciałbym też mieć Playa.

  • 0

    191. ~  2009-03-17 00:06:41  host: dcw116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @190. Dlaczego powtarzasz się kolego? Działa ci Play na nadajnika Plusa to po co kombinujesz i narzekasz. Znasz przyczynę i potrafisz ją usunąć. Więc OCB? Mam przepłacać u W3, bo Tobie coś nie pasi?

  • 0

    192. ~  2009-03-17 12:11:52  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @174; widzisz, nie każdy ma stałe łącze. Dla mnie mobilny net też jest ważny.

  • 0

    193.  2009-03-19 08:40:20

    ludzie ja mam taki knif: załaczam Inspiro (darmowe GG, do pobrania z www.inspiro.pl) i jestem cały czas OnLine, następnie przeglądam neta za pomocą OperyMini no i zjada znacznie mniej kB!!! Dlaczego? Bo GG chodzi i wszystkie dane są rozliczane w ramach 1 sesji :D tak więc przeglądając dużo stronek, to mnie kasuje 300-500 kB, a jakbym je oglądał z osobna, to chyba z 1 MB by mi zjedli :|

  • 0

    194. ~  2009-03-19 22:59:44  host: user-89-108-253-138.mobile.playmobile.pl

    @191: nie pisz bzdur!

  • 0

    195. ~Eni  2009-03-20 01:04:15  host: 87-205-197-213.adsl.inetia.pl

    Yay :) To niestety prawda i gdzies bylo maczkiem w ulotce, ze co miesiac trzeba aktywowac za 1,50 te usluge w simplusie ;D A w Play plaskie 29gr do wszystkich, zadnych gwiazdek i internet niestety dość drogi ;/ 10gr/100kb w pakiecie :(

  • 0

    196.  2009-03-24 19:27:43

    Płaska stawka, żadnych ciekawych obniżek, choćby do grona wybranych, nie ma. Wbrew oczekiwaniom Play'a nie sądzę, żeby nastąpiła ogromna migracja. W TT mam zniżki, od darmowych rozmów, po sprawy groszowe. Podobne tanie wewnątrzsieciowe są też np. w Popie, Rezygnacja z rozmów za 3 gr z tymi, z którymi się często rozmawia na rzecz rozmów ze wszystkimi za 29gr to niepłacalny krok.

  • 0

    197. ~02691000  2009-08-08 13:52:24  host: chello089074151039.chello.pl

    7,1 KB (7 213 bajtów) 8ITRKJFGVF9RE BC9GTR HVCGTRK HVBOFGTRFK BNOIVCJGFD;L MVBPOIGT NBOV8GHTFL 8IJGTFKM NBVOITRDOKM NB

  • 0

    198. ~72880  2009-08-08 13:55:19  host: chello089074151039.chello.pl

    http://www.slideshare.net/helion/vademecum-hakera-edycja-plikw-b inarnych GKVCML DYHNFGJ

Dodaj swoją opinię