Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już ponad 10 tys. chętnych na testy smartfona

Już ponad 10 tys. chętnych na testy smartfona

WitekT 9 Sierpnia 2011 15:58

0 0
W ciągu pierwszych 24 godzin od uruchomienia przez Play projektu testujsmartfona.pl, chęć wzięcia udziału w testach zadeklarowało ponad 10 tys. osób.

Przypomnijmy, że Play poprzez stronę testujsmartfona.pl, umożliwia wzięcie smartfona Huawei U8500 na 2-tygodniowe testy bez zobowiązań. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • -1

    35. ~  2011-08-10 08:57:16  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    dla tych co pytali czy ktos dostał juz odpowiedx - ja dziś, ale odbiór jest od 19-25 i to oni podadzą konkretna datę

  • 0

    36. ~  2011-08-10 09:37:53  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    radze przeczytać regulamin, bo tu jakies trolle zaczynaja wprowadzać zamieszanie - testowanie NIE zobowiazuje do niczego - jesli odda się w terminie, Play nie ma roszczeń, nie ma abonamentu, niczego - JEDYNIE jesli ktos spóxni się z oddaniem (nawet sugeruja by tego nie robić na ostatni moment), to MOGĄ wystawic notę na 400PLN, za telefon. wystarczy sie przypilnować. Nie ma jakiegoś automatu z umowa!!!! Nie radzę także kombinować z tzw. kradziezą, bo po prostu zablokuja telefon 9nie kartę, tylko telefon).

  • -3

    37. ~  2011-08-10 09:39:39  host: apn-77-115-6-124.dynamic.gprs.plus.pl

    36: 400 zł płacisz tak czy tak czy oddasz im telefon czy też nie tak mi w salonie Play powiedzieli.

  • -1

    38. ~  2011-08-10 09:56:40  host: 83-168-70-11.static.espol.com.pl

    dostalem odpowiedz, dbiór w dniach: 19-08-2011 - 25-08-2011 :D czekac pozostalo ;)

  • 1

    39.  2011-08-10 09:57:26

    ja na 22 Sierpnia odbiór oficjalnie fajnie ;)

  • 0

    40. ~  2011-08-10 10:06:37  host: user-109-243-60-181.play-internet.pl

    do 37 - no gratuluje, jesli ty polegasz na informacjach z salonów - przeciez to wiadomo OD LAT i u wszystkich operatorów, że w salonach (w BOK tez) nie maja pojecia o niczym - przeczytaj regulamin, bo to obowiazuje, nie jakies ulotne słowo pajaca, który powinien zamiatać, bo mu sie nawet nie chce wykonywać pracy, za którą dostaje pieniądze. A jego obowiazkiem jest czytanie regulaminów!

  • 0

    41. ~Bialy  2011-08-10 10:35:43  host: pc-55197.zdnet.com.pl

    @36: chyba tak ci powiedzieli, ale w salonie plusa - co mnie by nie zdziwiło. Mi mówili w salonie plusa jak zabierałem aktywacje, że sieć play za rok nie będzie istnieć...a było to 3 lata temu :)

  • 0

    42.  2011-08-10 10:42:00

    @37 nie opowiadaj bajek. Salony odsyłają do strony. Salon jest tylko miejscem gdzie odbierasz i oddajesz zestaw.

  • 0

    43.  2011-08-10 11:04:06

    zarejestrowałem się zaraz po pojawieniu się info o możliwości testów. Wczoraj wieczorem dostałem maila z propozycją odebrania telefonu do testów 19 sierpnia.

  • -1

    44. ~  2011-08-10 11:53:06  host: blw250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super oferta dla tych, którzy nie mają co w życiu ze sobą zrobić tylko rejestrować, wyczekiwać na maila z informacją o odebraniu, iść do salonu Playa i stać w kolejce po odbiór słuchawki (pewnie w pierwszej kolejności obsługują umowy, bo z tego żyją a nie z jakichś telefonów na próbę), a po dwóch tygodniach iść jeszcze raz i znowu stać w kolejce po zwrot. A ponieważ ja się bardzo nudzę, jestem studentem, który ma wakacje i utrzymują mnie rodzice, albo jestem bezrobotnym na zasiłku, który żadnego "gratisu" nie przepuści, albo biednym wieśniaczkiem, który dojedzie sobie za 5 zł busem do miasta po telefon, to na pewno skorzystam z tego testu!

  • 1

    45.  2011-08-10 12:03:04

    @44: Co masz do wieśniaków? Niech Ci sie tylko noga podwinie i będziesz jednym z nich, ja z tego testu na pewno skorzystam u mnie nie ma kolejek w małym miasteczku. Jedno wiem nikt nie d mi za darmo na 2 tygodnie Smartfona do ręki z Androidem 2.3 samo mówi przez się.

  • 0

    46. ~  2011-08-10 12:06:23  host: user-109-243-60-181.play-internet.pl

    44 - a gdzie w salonach play sa kolejki???? To jest ciekawe, jak w tym kraju uwielbiaja marudzić. Co sie dziwic, ze potem 30% głosuje jak głosuje...

  • 0

    47. ~  2011-08-10 12:36:33  host: z23-08.opera-mini.net

    Spamer ten telefon nie ma Androida 2.3, tylko starego 2.2.

  • -1

    48.  2011-08-10 14:08:24

    Wszyscy tak się ekscytują tym "smartfonem", a czy ktoś sobie zadał trud sprawdzić jego parametry? Przecież to zwykły szmelc... Aparat 3,25MP, Video 352x288@15fps, Andro 2.1, 256MB RAM, Aku 1150mAh, i UWAGA, procek Qualcomm MSM7200A @ 528 MHz. No po prostu BOSKI "smartfon", w sam raz aby związać się umową na 2 lata...

  • 0

    49. ~  2011-08-10 16:00:56  host: user-109-243-60-181.play-internet.pl

    do 48 - przecież tu nie chodzi o model ale o samą idee - padło na ten model. i kto zmusza cie do wiazania sie umowa. Co z wami jest? To ta burza magnetyczna?

  • 0

    50. ~jaro2004  2011-08-10 19:23:58  host: 89-76-233-193.dynamic.chello.pl

    Wlasnie jak jest z tym androidem w tym telefonie?,w regulaminie napisane jest jak byk ze ma wersje 2.3 a w materialach promocynjny jest 2.2 i to jest raczej prawda wiec w regulaminie jest raczej na bank blad.Moze ktos z redakcji sie wypowie jaki sytem bedzie w tym telefonie?

  • 0

    51. ~jaro2004  2011-08-10 19:26:45  host: 89-76-233-193.dynamic.chello.pl

    punkt 3 w regulaminie jakby ktos chcial sie doszukac mowi ze antek ma byc w wersji 2.3

  • 0

    52.  2011-08-10 19:39:29

    Z tego, co widzę na swoim egzemplarzu, to Android jest w wersji 2.2. Z tego, co wiem, aktualizacja do 2.3 nie jest przewidywana.

  • 0

    53. ~laon  2011-08-10 20:16:21  host: abps121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panowie play wyszło z nową promocją i chwała im za to. Huawei wchodzi na rynek i jest pewny swojego produktu więc wypuszcza. Nie Zrobi tego nokia z przestarzałym osprzętem, oraz inne firmy. Odsyłam was do porównania telefonów. Huawei U8500 przewyższa klasą inne droższe modele.

  • 0

    54. ~  2011-08-10 22:45:28  host: user-46-112-203-171.play-internet.pl

    Info o telefonie (strona Play - takze ta z testujsmartfona) to wersja 2.2

Dodaj swoją opinię