Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już po rozmowach z kandydatami

Już po rozmowach z kandydatami

WitekT 6 Kwietnia 2006 11:28

0 0

KRRiT zakończyła przesłuchania kandydatów na prezesa UKE. W najbliższy piątek lub na początku przyszłego tygodnia powinna przesłać premierowi rekomendację z nazwiskami trzech kandydatów na to stanowisko.

Jest kilka osób, które wydają się spełniać nasze oczekiwania. Do piątku rada powinna dokonać wyboru, ale później musi się odbyć jeszcze jej posiedzenie, na którym nasza rekomendacja będzie przyjęta w formie uchwały i przekazana premierowi – powiedział Tomasz Różański, rzecznik przewodniczącej KRRiT.
Spośród trzech rekomendowanych przez KRRiT kandydatów szefa UKE wybiera premier. Ustawa nie określa czasu, jaki ma premier na wybór swojego kandydata.

O tym, jak bardzo UKE brakuje prezesa i jakie ważne decyzje czekają na podpisanie, pisaliśmy obszernie w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet